Норвегия - Първа Дивизия (2018)
19:00
Йерв Гримстад
Уленсакер Киса
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.95 | 3.60 | 3.60 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 1.29 | 1.85 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 2.62 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.50 | 1.18 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.35 | 1.57 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.50 | 2.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 2.37 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 08.04.2018 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Гримстад, а гостите от Йесхайм. Разстоянието между двата града е 247.8 км. Мачът ще се играе на стадион Левермур, който има капацитет от 1 700 места. Снимки от Google карта стадион Левермур. Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Йерв Гримстад - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.02.2018 | Приятелски срещи | Од БК | 2 - 0 | Йерв Гримстад | 1.24 | 5.19 | 9.09 |
| 05.11.2017 | Първа Дивизия | Йерв Гримстад | 0 - 2 | Флурьо | 1.77 | 3.86 | 3.74 |
| 29.10.2017 | Първа Дивизия | Ранхайм | 3 - 1 | Йерв Гримстад | 1.82 | 3.69 | 3.64 |
| 22.10.2017 | Първа Дивизия | Йерв Гримстад | 1 - 4 | Бодьо Глимт | 2.58 | 3.56 | 2.35 |
| 15.10.2017 | Първа Дивизия | Уленсакер Киса | 7 - 1 | Йерв Гримстад | 2.19 | 3.60 | 2.76 |
| 01.10.2017 | Първа Дивизия | Йерв Гримстад | 0 - 1 | Мьондален | 2.33 | 3.32 | 2.71 |
| 24.09.2017 | Първа Дивизия | Тромсдален | 1 - 4 | Йерв Гримстад | 2.43 | 3.28 | 2.62 |
| 17.09.2017 | Първа Дивизия | Йерв Гримстад | 2 - 0 | Саннес Улф | 2.36 | 3.25 | 2.75 |
| 10.09.2017 | Първа Дивизия | Осане | 1 - 1 | Йерв Гримстад | 2.33 | 3.36 | 2.71 |
| 03.09.2017 | Първа Дивизия | Йерв Гримстад | 1 - 3 | Старт Кристиансанд | 2.47 | 3.33 | 2.55 |
Общо 2 победи, 1 равенство и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 4 загуби в последните 5 домакинства.
Уленсакер Киса - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.04.2018 | Първа Дивизия | Уленсакер Киса | 1 - 1 | ХамКам | 2.09 | 3.38 | 3.11 |
| 18.03.2018 | Приятелски срещи | Уленсакер Киса | 4 - 3 | Стабек | 5.11 | 4.10 | 1.50 |
| 26.01.2018 | Приятелски срещи | Уленсакер Киса | 5 - 1 | Стабек | 2.55 | 3.55 | 2.31 |
| 11.11.2017 | Плейофи | Мьондален | 3 - 1 | Уленсакер Киса | 1.74 | 3.78 | 4.01 |
| 05.11.2017 | Първа Дивизия | Левангер | 2 - 0 | Уленсакер Киса | 2.45 | 3.64 | 2.44 |
| 29.10.2017 | Първа Дивизия | Уленсакер Киса | 4 - 2 | Арендал | 1.48 | 4.35 | 5.22 |
| 22.10.2017 | Първа Дивизия | Стрьомен | 3 - 4 | Уленсакер Киса | 2.69 | 3.52 | 2.28 |
| 15.10.2017 | Първа Дивизия | Уленсакер Киса | 7 - 1 | Йерв Гримстад | 2.19 | 3.60 | 2.76 |
| 03.10.2017 | Първа Дивизия | Фредрикстад | 1 - 2 | Уленсакер Киса | 1.88 | 3.65 | 3.45 |
| 26.09.2017 | Първа Дивизия | Уленсакер Киса | 2 - 5 | Бодьо Глимт | 3.39 | 3.77 | 1.87 |
Общо 6 победи, 1 равенство и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.10.2017 | Първа Дивизия | Уленсакер Киса | 7 - 1 | Йерв Гримстад | 2.19 | 3.60 | 2.76 |
| 02.07.2017 | Първа Дивизия | Йерв Гримстад | 6 - 2 | Уленсакер Киса | 1.50 | 3.97 | 5.81 |
| 24.08.2016 | Първа Дивизия | Йерв Гримстад | 1 - 0 | Уленсакер Киса | 1.36 | 4.61 | 7.23 |
| 29.05.2016 | Първа Дивизия | Уленсакер Киса | 1 - 1 | Йерв Гримстад | 2.44 | 3.35 | 2.58 |
В последните 4 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Йерв Гримстад имат изиграни 2 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и нямат равен мач.
Първа Дивизия класиране към 08.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Осане | 1 | +2 | 3 |
| 2 | Викинг Ставангер | 1 | +2 | 3 |
| 3 | Саннес Улф | 1 | +1 | 3 |
| 4 | Левангер | 1 | 0 | 1 |
| 4 | Мьондален | 1 | 0 | 1 |
| 4 | Нутоден | 1 | 0 | 1 |
| 4 | Уленсакер Киса | 1 | 0 | 1 |
| 4 | Флурьо | 1 | 0 | 1 |
| 4 | ХамКам | 1 | 0 | 1 |
| 10 | Олесунд | 1 | 0 | 1 |
| 10 | Согндал | 1 | 0 | 1 |
| 12 | Стрьомен | 1 | -1 | 0 |
| 13 | Йойгарден | 1 | -2 | 0 |
| 14 | Конгсвингер | 1 | -2 | 0 |
| 15 | Йерв Гримстад | 0 | 0 | 0 |
| 15 | Тромсдален | 0 | 0 | 0 |
Хронология в първенството
| Йерв Гримстад | |
| Уленсакер Киса | |
| Домакин | |
| Гост |
Класиране в шампионата
| Йерв Гримстад | Уленсакер Киса | |
| Позиция | 15 | 4 |
| Точки | 0 | 1 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 8 | 8 |
| Точки | 0 | 0 |
Форма в шампионата
| Йерв Гримстад | Уленсакер Киса | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
0 0 |
0
1 0 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
0 0 |
0
0 0 |
Голове в шампионата
| Йерв Гримстад | Уленсакер Киса | |
|
Вкарани
Получени |
0
0 |
1
1 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
0
0 |
0
0 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.95 | 3.60 | 3.60 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 1.29 | 1.85 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 2.62 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.50 | 1.18 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.35 | 1.57 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.50 | 2.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 2.37 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 08.04.2018 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
