Черна Гора - Първа Лига (2026 - 2027)
събота, 5 септември, 2026
21:00
Йезеро Плав
Арсенал Тиват
5 - 2
(2 - 2, 3 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.29 |
2.86 |
3.03 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.31 |
1.34 |
1.53 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.61 |
2.13 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.46 |
1.47 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.48 |
2.42 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.15 |
4.82 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.04 |
1.67 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
05.09.2026 20:06.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Плав, а гостите от Тиват.
Разстоянието между двата града е 103.4 км.
Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Йезеро Плав - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.08.2026 |
Първа Лига |
Дечич Тузи |
2 - 1 |
Йезеро Плав |
1.67 |
3.25 |
4.90 |
| 22.08.2026 |
Първа Лига |
Йезеро Плав |
0 - 0 |
Сутиеска Никшич |
3.47 |
3.03 |
2.02 |
| 16.08.2026 |
Първа Лига |
Петровац |
3 - 0 |
Йезеро Плав |
1.83 |
3.04 |
4.16 |
| 09.08.2026 |
Първа Лига |
Йезеро Плав |
1 - 0 |
Младост Д. Гор. |
2.73 |
2.89 |
2.46 |
| 02.08.2026 |
Първа Лига |
Йезеро Плав |
0 - 0 |
Морнар Бар |
4.41 |
3.06 |
1.79 |
| 03.06.2026 |
Плейофи |
Искра Даниловград |
1 - 5 |
Йезеро Плав |
- |
- |
- |
| 29.05.2026 |
Плейофи |
Йезеро Плав |
3 - 0 |
Искра Даниловград |
2.00 |
3.00 |
3.52 |
| 24.05.2026 |
Първа Лига |
Йезеро Плав |
0 - 2 |
Морнар Бар |
2.66 |
3.07 |
2.41 |
| 20.05.2026 |
Първа Лига |
Йединство Биело Поле |
2 - 0 |
Йезеро Плав |
2.24 |
2.95 |
3.00 |
| 16.05.2026 |
Първа Лига |
Йезеро Плав |
2 - 2 |
Младост Д. Гор. |
2.40 |
2.78 |
2.89 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 3 равенства и 1 загуба
в последните 6 домакинства.
Арсенал Тиват - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.08.2026 |
Първа Лига |
Арсенал Тиват |
1 - 2 |
Отрант-Олимпик |
2.08 |
3.07 |
3.27 |
| 23.08.2026 |
Първа Лига |
Бокели Котор |
0 - 0 |
Арсенал Тиват |
2.17 |
2.95 |
3.18 |
| 16.08.2026 |
Първа Лига |
Арсенал Тиват |
0 - 0 |
Будучност Подгорица |
3.15 |
2.81 |
2.27 |
| 07.08.2026 |
Първа Лига |
Морнар Бар |
0 - 0 |
Арсенал Тиват |
1.59 |
3.30 |
5.50 |
| 02.08.2026 |
Първа Лига |
Дечич Тузи |
0 - 0 |
Арсенал Тиват |
1.77 |
3.18 |
4.27 |
| 16.07.2026 |
Приятелски срещи |
Жрински Мостар |
6 - 0 |
Арсенал Тиват |
1.24 |
5.39 |
9.25 |
| 08.07.2026 |
Приятелски срещи |
Бокели Котор |
3 - 1 |
Арсенал Тиват |
2.48 |
3.26 |
2.49 |
| 04.07.2026 |
Приятелски срещи |
Дечич Тузи |
4 - 1 |
Арсенал Тиват |
2.08 |
3.08 |
3.25 |
| 01.07.2026 |
Приятелски срещи |
Арсенал Тиват |
1 - 0 |
Младост Д. Гор. |
3.07 |
3.28 |
2.11 |
| 27.06.2026 |
Приятелски срещи |
Будучност Подгорица |
4 - 1 |
Арсенал Тиват |
1.87 |
3.24 |
3.65 |
Общо 1 победа, 4 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 равенства и 4 загуби
в последните 7 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 02.05.2026 |
Първа Лига |
Йезеро Плав |
0 - 0 |
Арсенал Тиват |
2.65 |
2.70 |
2.71 |
| 07.03.2026 |
Първа Лига |
Арсенал Тиват |
1 - 2 |
Йезеро Плав |
2.34 |
2.86 |
2.90 |
| 05.02.2026 |
Приятелски срещи |
Арсенал Тиват |
1 - 3 |
Йезеро Плав |
2.58 |
3.02 |
2.49 |
| 02.11.2025 |
Първа Лига |
Йезеро Плав |
2 - 0 |
Арсенал Тиват |
2.41 |
3.12 |
2.59 |
| 30.08.2025 |
Първа Лига |
Арсенал Тиват |
2 - 2 |
Йезеро Плав |
1.82 |
3.14 |
4.03 |
| 24.05.2025 |
Първа Лига |
Арсенал Тиват |
0 - 0 |
Йезеро Плав |
1.56 |
3.57 |
5.12 |
| 02.04.2025 |
Първа Лига |
Йезеро Плав |
2 - 0 |
Арсенал Тиват |
2.88 |
2.89 |
2.31 |
| 01.12.2024 |
Първа Лига |
Арсенал Тиват |
0 - 1 |
Йезеро Плав |
1.92 |
3.09 |
3.69 |
| 28.09.2024 |
Първа Лига |
Йезеро Плав |
0 - 0 |
Арсенал Тиват |
2.49 |
3.10 |
2.50 |
| 07.04.2024 |
Първа Лига |
Йезеро Плав |
4 - 0 |
Арсенал Тиват |
2.13 |
3.00 |
3.29 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 6 победи,
гостите
нямат победа
и 4 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Йезеро Плав имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 3 победи,
гостите нямат победа
и 2 пъти са завършили наравно.
Първа Лига класиране към 05.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Дечич Тузи |
5 |
4 |
1 |
0 |
8 |
1 |
+7 |
13 |
| 2 |
Морнар Бар |
6 |
3 |
3 |
0 |
8 |
4 |
+4 |
12 |
| 3 |
Бокели Котор |
6 |
2 |
2 |
2 |
2 |
3 |
-1 |
8 |
| 4 |
Петровац |
6 |
1 |
4 |
1 |
4 |
2 |
+2 |
7 |
| 5 |
Отрант-Олимпик Улцин |
5 |
2 |
1 |
2 |
7 |
7 |
0 |
7 |
| 6 |
Сутиеска Никшич |
6 |
1 |
2 |
3 |
6 |
7 |
-1 |
5 |
| 7 |
Будучност Подгорица |
5 |
1 |
2 |
2 |
2 |
4 |
-2 |
5 |
| 8 |
Йезеро Плав |
5 |
1 |
2 |
2 |
2 |
5 |
-3 |
5 |
| 9 |
Арсенал Тиват |
5 |
0 |
4 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
4 |
| 10 |
Младост Доня Горица |
5 |
1 |
1 |
3 |
5 |
10 |
-5 |
4 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Йезеро Плав |
|
| Арсенал Тиват |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Йезеро Плав |
Йезеро Плав |
|
Арсенал Тиват |
Арсенал Тиват |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Дечич Тузи |
|
2 - 1 |
|
|
|
0 - 0 |
0 - 0 |
| 2 |
Морнар Бар |
0 - 0 |
|
0 - 0 |
|
|
0 - 0 |
0 - 0 |
| 3 |
Бокели Котор |
|
|
|
|
|
0 - 0 |
0 - 0 |
| 4 |
Петровац |
|
3 - 0 |
|
|
|
|
|
| 5 |
Отрант-Олимпик Улцин |
|
|
|
|
1 - 2 |
|
|
| 6 |
Сутиеска Никшич |
0 - 0 |
|
0 - 0 |
|
|
|
|
| 7 |
Будучност Подгорица |
|
|
|
|
0 - 0 |
|
|
| 8 |
Йезеро Плав |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 9 |
Арсенал Тиват |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 10 |
Младост Доня Горица |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Йезеро Плав |
Арсенал Тиват |
| Победи |
1 |
0 |
| Равни |
2 |
4 |
| Загуби |
2 |
1 |
| Вкарани Голове |
2 |
1 |
| Получени Голове |
5 |
2 |
| Средно Вкарани |
0.40 |
0.20 |
| Средно Получени |
1.00 |
0.40 |
| Мачове Вкарал |
40% |
20% |
| Мачове Получил |
40% |
20% |
| Гол/Гол |
20% |
20% |
| Над 1.5 |
40% |
20% |
| Над 2.5 |
40% |
20% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
0 |
| Равни |
2 |
3 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
1 |
0 |
| Получени Голове |
0 |
0 |
| Средно Вкарани |
0.33 |
0.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
33% |
0% |
| Мачове Получил |
0% |
0% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
0% |
0% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.29 |
2.86 |
3.03 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.31 |
1.34 |
1.53 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.61 |
2.13 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.46 |
1.47 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.48 |
2.42 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.15 |
4.82 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.04 |
1.67 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
05.09.2026 20:06.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите