Черна Гора - Първа Лига (2026 - 2027)
вторник, 15 септември, 2026
20:00
1 - 1
(0 - 0, 1 - 1)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.60 |
2.78 |
2.66 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.39 |
1.37 |
1.41 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.81 |
1.84 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.50 |
1.46 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.46 |
2.45 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.14 |
4.78 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.01 |
1.68 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.09.2026 16:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Плав, а гостите от Котор.
Разстоянието между двата града е 98.1 км.
Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Йезеро Плав - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.09.2026 |
Първа Лига |
Будучност Подгорица |
3 - 0 |
Йезеро Плав |
1.92 |
3.08 |
3.73 |
| 05.09.2026 |
Първа Лига |
Йезеро Плав |
5 - 2 |
Арсенал Тиват |
2.29 |
2.86 |
3.03 |
| 30.08.2026 |
Първа Лига |
Дечич Тузи |
2 - 1 |
Йезеро Плав |
1.67 |
3.25 |
4.90 |
| 22.08.2026 |
Първа Лига |
Йезеро Плав |
0 - 0 |
Сутиеска Никшич |
3.47 |
3.03 |
2.02 |
| 16.08.2026 |
Първа Лига |
Петровац |
3 - 0 |
Йезеро Плав |
1.83 |
3.04 |
4.16 |
| 09.08.2026 |
Първа Лига |
Йезеро Плав |
1 - 0 |
Младост Д. Гор. |
2.73 |
2.89 |
2.46 |
| 02.08.2026 |
Първа Лига |
Йезеро Плав |
0 - 0 |
Морнар Бар |
4.41 |
3.06 |
1.79 |
| 03.06.2026 |
Плейофи |
Искра Даниловград |
1 - 5 |
Йезеро Плав |
- |
- |
- |
| 29.05.2026 |
Плейофи |
Йезеро Плав |
3 - 0 |
Искра Даниловград |
2.00 |
3.00 |
3.52 |
| 24.05.2026 |
Първа Лига |
Йезеро Плав |
0 - 2 |
Морнар Бар |
2.66 |
3.07 |
2.41 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи, 2 равенства и 1 загуба
в последните 6 домакинства.
Бокели Котор - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.09.2026 |
Първа Лига |
Бокели Котор |
2 - 1 |
Отрант-Олимпик |
2.82 |
2.89 |
2.42 |
| 03.09.2026 |
Първа Лига |
Морнар Бар |
2 - 0 |
Бокели Котор |
1.51 |
3.70 |
5.57 |
| 30.08.2026 |
Първа Лига |
Будучност Подгорица |
0 - 0 |
Бокели Котор |
1.92 |
3.02 |
3.68 |
| 23.08.2026 |
Първа Лига |
Бокели Котор |
0 - 0 |
Арсенал Тиват |
2.17 |
2.95 |
3.18 |
| 17.08.2026 |
Първа Лига |
Дечич Тузи |
1 - 0 |
Бокели Котор |
1.47 |
3.58 |
7.02 |
| 09.08.2026 |
Първа Лига |
Бокели Котор |
1 - 0 |
Сутиеска Никшич |
3.01 |
2.82 |
2.32 |
| 01.08.2026 |
Първа Лига |
Петровац |
0 - 1 |
Бокели Котор |
1.79 |
3.08 |
4.33 |
| 19.07.2026 |
Приятелски срещи |
Бокели Котор |
1 - 0 |
Отрант-Олимпик |
2.81 |
3.06 |
2.35 |
| 08.07.2026 |
Приятелски срещи |
Бокели Котор |
3 - 1 |
Арсенал Тиват |
2.48 |
3.26 |
2.49 |
| 03.06.2026 |
Плейофи |
Гарбал Радановичи |
0 - 2 |
Бокели Котор |
3.27 |
3.12 |
2.04 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 18.04.2026 |
Първа Лига |
Бокели Котор |
0 - 2 |
Йезеро Плав |
1.84 |
3.10 |
4.03 |
| 25.02.2026 |
Първа Лига |
Йезеро Плав |
1 - 1 |
Бокели Котор |
2.09 |
2.93 |
3.35 |
| 22.10.2025 |
Купа Черна Гора |
Йезеро Плав |
3 - 3 |
Бокели Котор |
2.31 |
3.11 |
2.74 |
| 18.10.2025 |
Първа Лига |
Бокели Котор |
3 - 0 |
Йезеро Плав |
2.69 |
3.13 |
2.36 |
| 17.08.2025 |
Първа Лига |
Йезеро Плав |
2 - 2 |
Бокели Котор |
2.43 |
2.79 |
2.84 |
| 30.04.2025 |
Първа Лига |
Йезеро Плав |
0 - 2 |
Бокели Котор |
2.07 |
3.06 |
3.25 |
| 07.12.2024 |
Първа Лига |
Бокели Котор |
2 - 1 |
Йезеро Плав |
1.80 |
3.18 |
4.03 |
| 02.10.2024 |
Първа Лига |
Йезеро Плав |
0 - 0 |
Бокели Котор |
2.51 |
3.08 |
2.53 |
| 04.08.2024 |
Първа Лига |
Бокели Котор |
2 - 0 |
Йезеро Плав |
2.08 |
3.09 |
3.11 |
| 30.01.2024 |
Приятелски срещи |
Йезеро Плав |
4 - 1 |
Бокели Котор |
- |
- |
- |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
имат 4 победи
и 4 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Йезеро Плав имат изиграни 6 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 1 победа
и 4 пъти са завършили наравно.
Първа Лига класиране към 15.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Дечич Тузи |
8 |
4 |
2 |
2 |
9 |
6 |
+3 |
14 |
| 2 |
Отрант-Олимпик Улцин |
8 |
4 |
1 |
3 |
11 |
9 |
+2 |
13 |
| 3 |
Морнар Бар |
8 |
3 |
3 |
2 |
8 |
6 |
+2 |
12 |
| 4 |
Сутиеска Никшич |
8 |
3 |
2 |
3 |
9 |
7 |
+2 |
11 |
| 5 |
Будучност Подгорица |
8 |
3 |
2 |
3 |
7 |
6 |
+1 |
11 |
| 6 |
Бокели Котор |
7 |
3 |
2 |
2 |
4 |
4 |
0 |
11 |
| 7 |
Младост Доня Горица |
8 |
3 |
1 |
4 |
8 |
12 |
-4 |
10 |
| 8 |
Петровац |
8 |
1 |
5 |
2 |
6 |
5 |
+1 |
8 |
| 9 |
Йезеро Плав |
7 |
2 |
2 |
3 |
7 |
10 |
-3 |
8 |
| 10 |
Арсенал Тиват |
8 |
1 |
4 |
3 |
5 |
9 |
-4 |
7 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Йезеро Плав |
|
| Бокели Котор |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Йезеро Плав |
Йезеро Плав |
|
Бокели Котор |
Бокели Котор |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Дечич Тузи |
|
2 - 1 |
|
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 2 |
Отрант-Олимпик Улцин |
|
|
|
|
2 - 1 |
|
|
| 3 |
Морнар Бар |
0 - 0 |
|
0 - 0 |
|
|
2 - 0 |
2 - 0 |
| 4 |
Сутиеска Никшич |
0 - 0 |
|
0 - 0 |
|
1 - 0 |
|
|
| 5 |
Будучност Подгорица |
|
3 - 0 |
|
|
|
0 - 0 |
0 - 0 |
| 6 |
Бокели Котор |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 7 |
Младост Доня Горица |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
|
|
|
| 8 |
Петровац |
|
3 - 0 |
|
|
|
0 - 1 |
0 - 1 |
| 9 |
Йезеро Плав |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 10 |
Арсенал Тиват |
5 - 2 |
|
5 - 2 |
|
0 - 0 |
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Йезеро Плав |
Бокели Котор |
| Победи |
2 |
3 |
| Равни |
2 |
2 |
| Загуби |
3 |
2 |
| Вкарани Голове |
7 |
4 |
| Получени Голове |
10 |
4 |
| Средно Вкарани |
1.00 |
0.57 |
| Средно Получени |
1.43 |
0.57 |
| Мачове Вкарал |
43% |
43% |
| Мачове Получил |
57% |
43% |
| Гол/Гол |
29% |
14% |
| Над 1.5 |
57% |
29% |
| Над 2.5 |
57% |
14% |
| Над 3.5 |
14% |
0% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
2 |
1 |
| Равни |
2 |
1 |
| Загуби |
0 |
2 |
| Вкарани Голове |
6 |
1 |
| Получени Голове |
2 |
3 |
| Средно Вкарани |
1.50 |
0.25 |
| Средно Получени |
0.50 |
0.75 |
| Мачове Вкарал |
50% |
25% |
| Мачове Получил |
25% |
50% |
| Гол/Гол |
25% |
0% |
| Над 1.5 |
25% |
25% |
| Над 2.5 |
25% |
0% |
| Над 3.5 |
25% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.60 |
2.78 |
2.66 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.39 |
1.37 |
1.41 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.81 |
1.84 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.50 |
1.46 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.46 |
2.45 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.14 |
4.78 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.01 |
1.68 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.09.2026 16:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите