Черна Гора - Първа Лига (2025 - 2026)
събота, 16 май, 2026
21:00
21:00
Йезеро Плав
Младост Доня Горица
Прогнози на потребителите
1 0% за Йезеро Плав
X 0% за равен
2 0% за Младост Доня Горица
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Обща информация за мача
Домакините са от Плав, а гостите от Подгорица. Разстоянието между двата града е 58.2 км. Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Йезеро Плав - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.05.2026 | Първа Лига | Дечич Тузи | 3 - 0 | Йезеро Плав | 2.01 | 3.12 | 3.36 |
| 06.05.2026 | Купа Черна Гора | Йезеро Плав | 1 - 2 | Морнар Бар | 3.50 | 3.07 | 1.96 |
| 02.05.2026 | Първа Лига | Йезеро Плав | 0 - 0 | Арсенал Тиват | 2.65 | 2.70 | 2.71 |
| 26.04.2026 | Първа Лига | Сутиеска Никшич | 1 - 1 | Йезеро Плав | 1.36 | 4.08 | 7.33 |
| 22.04.2026 | Купа Черна Гора | Морнар Бар | 1 - 0 | Йезеро Плав | - | - | - |
| 18.04.2026 | Първа Лига | Бокели Котор | 0 - 2 | Йезеро Плав | 1.84 | 3.10 | 4.03 |
| 12.04.2026 | Първа Лига | Йезеро Плав | 1 - 1 | Петровац | 3.21 | 2.99 | 2.12 |
| 08.04.2026 | Първа Лига | Будучност Подгорица | 2 - 0 | Йезеро Плав | 1.49 | 3.65 | 5.50 |
| 04.04.2026 | Първа Лига | Морнар Бар | 2 - 0 | Йезеро Плав | 1.63 | 3.48 | 4.63 |
| 21.03.2026 | Първа Лига | Йезеро Плав | 0 - 1 | Йединство Биело Поле | 2.04 | 2.99 | 3.39 |
Общо 1 победа, 3 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 2 загуби в последните 4 домакинства.
Младост Доня Горица - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.05.2026 | Първа Лига | Младост Д. Гор. | 1 - 0 | Петровац | 3.05 | 2.81 | 2.25 |
| 02.05.2026 | Първа Лига | Будучност Подгорица | 0 - 1 | Младост Д. Гор. | 1.66 | 3.32 | 4.59 |
| 26.04.2026 | Първа Лига | Младост Д. Гор. | 1 - 2 | Морнар Бар | 4.12 | 3.20 | 1.75 |
| 18.04.2026 | Първа Лига | Йединство Биело Поле | 2 - 1 | Младост Д. Гор. | 2.07 | 2.99 | 3.25 |
| 12.04.2026 | Първа Лига | Младост Д. Гор. | 0 - 1 | Бокели Котор | 2.36 | 2.91 | 2.80 |
| 08.04.2026 | Първа Лига | Младост Д. Гор. | 2 - 1 | Дечич Тузи | 2.85 | 2.99 | 2.26 |
| 04.04.2026 | Първа Лига | Младост Д. Гор. | 1 - 2 | Арсенал Тиват | 2.36 | 2.88 | 2.77 |
| 21.03.2026 | Първа Лига | Сутиеска Никшич | 1 - 0 | Младост Д. Гор. | 1.54 | 3.50 | 5.18 |
| 15.03.2026 | Първа Лига | Младост Д. Гор. | 3 - 1 | Йезеро Плав | 2.09 | 2.99 | 3.15 |
| 11.03.2026 | Първа Лига | Петровац | 3 - 1 | Младост Д. Гор. | 1.67 | 3.40 | 4.29 |
Общо 4 победи и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 3 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.03.2026 | Първа Лига | Младост Д. Гор. | 3 - 1 | Йезеро Плав | 2.09 | 2.99 | 3.15 |
| 26.11.2025 | Купа Черна Гора | Младост Д. Гор. | 0 - 2 | Йезеро Плав | 2.24 | 2.95 | 2.90 |
| 22.11.2025 | Първа Лига | Йезеро Плав | 1 - 0 | Младост Д. Гор. | 2.39 | 2.87 | 2.80 |
| 17.09.2025 | Първа Лига | Младост Д. Гор. | 0 - 1 | Йезеро Плав | 2.25 | 3.02 | 2.86 |
| 24.01.2025 | Приятелски срещи | Младост Д. Гор. | 0 - 0 | Йезеро Плав | - | - | - |
| 04.05.2024 | Първа Лига | Йезеро Плав | 0 - 1 | Младост Д. Гор. | 1.70 | 3.47 | 4.44 |
| 09.03.2024 | Първа Лига | Младост Д. Гор. | 0 - 1 | Йезеро Плав | 2.48 | 2.83 | 2.90 |
| 04.11.2023 | Първа Лига | Йезеро Плав | 2 - 0 | Младост Д. Гор. | 1.92 | 3.17 | 3.97 |
| 25.08.2023 | Първа Лига | Младост Д. Гор. | 1 - 2 | Йезеро Плав | 2.25 | 3.12 | 2.89 |
В последните 9 директни срещи домакините имат 6 победи, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Йезеро Плав имат изиграни 3 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 1 победа и нямат равен мач.
Първа Лига класиране към 16.05.2026
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Сутиеска Никшич | 33 | +23 | 66 |
| 2 | Морнар Бар | 33 | +20 | 64 |
| 3 | Дечич Тузи | 33 | +3 | 51 |
| 4 | Петровац | 33 | +7 | 46 |
| 5 | Будучност Подгорица | 33 | 0 | 43 |
| 6 | Арсенал Тиват | 33 | -5 | 43 |
| 7 | Младост Доня Горица | 33 | -7 | 42 |
| 8 | Йезеро Плав | 33 | -6 | 40 |
| 9 | Бокели Котор | 33 | -13 | 30 |
| 10 | Йединство Биело Поле | 33 | -22 | 29 |
Хронология в първенството
| Йезеро Плав | |
| Младост Доня Горица | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Йезеро Плав | Йезеро Плав | Младост Доня Горица | Младост Доня Горица | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Сутиеска Никшич | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 3 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 2 | Морнар Бар | 2 - 1 | 2 - 0 | 2 - 1 | 1 - 2 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 3 | Дечич Тузи | 1 - 2 | 3 - 0 | 1 - 2 | 2 - 1 | 3 - 4 | 3 - 4 | |
| 4 | Петровац | 1 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 5 | Будучност Подгорица | 1 - 0 | 2 - 0 | 1 - 0 | 1 - 4 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 6 | Арсенал Тиват | 0 - 0 | 1 - 2 | 0 - 0 | 1 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 7 | Младост Доня Горица | 1 - 0 | 3 - 1 | 1 - 0 | - | - | - | |
| 8 | Йезеро Плав | - | - | - | 3 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 9 | Бокели Котор | 1 - 1 | 0 - 2 | 1 - 1 | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 10 | Йединство Биело Поле | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | 1 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
*** По 4 мача в сезон
Представяне в Шампионата
| Йезеро Плав | Младост Доня Горица | |
| Победи | 10 | 13 |
| Равни | 10 | 3 |
| Загуби | 13 | 17 |
| Вкарани Голове | 36 | 43 |
| Получени Голове | 42 | 50 |
| Средно Вкарани | 1.09 | 1.30 |
| Средно Получени | 1.27 | 1.52 |
| Мачове Вкарал | 76% | 76% |
| Мачове Получил | 76% | 70% |
| Гол/Гол | 55% | 52% |
| Над 1.5 | 76% | 64% |
| Над 2.5 | 45% | 61% |
| Над 3.5 | 18% | 36% |
| Домакин | Гост | |
| Победи | 6 | 4 |
| Равни | 5 | 3 |
| Загуби | 5 | 9 |
| Вкарани Голове | 21 | 15 |
| Получени Голове | 17 | 27 |
| Средно Вкарани | 1.31 | 0.94 |
| Средно Получени | 1.06 | 1.69 |
| Мачове Вкарал | 88% | 62% |
| Мачове Получил | 69% | 69% |
| Гол/Гол | 62% | 44% |
| Над 1.5 | 75% | 56% |
| Над 2.5 | 50% | 56% |
| Над 3.5 | 19% | 38% |
Прогнози на потребителите
1 0% за Йезеро Плав
X 0% за равен
2 0% за Младост Доня Горица
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
