Черна Гора - Първа Лига (2026 - 2027)
неделя, 9 август, 2026
21:00
Йезеро Плав
Младост Доня Горица
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 0% за Младост Доня Горица
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.73 |
2.89 |
2.46 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.43 |
1.33 |
1.37 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.92 |
1.73 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.78 |
1.38 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.56 |
2.21 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.20 |
4.11 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.87 |
1.79 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
09.08.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Плав, а гостите от Подгорица.
Разстоянието между двата града е 58.2 км.
Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Йезеро Плав - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 02.08.2026 |
Първа Лига |
Йезеро Плав |
0 - 0 |
Морнар Бар |
4.41 |
3.06 |
1.79 |
| 03.06.2026 |
Плейофи |
Искра Даниловград |
1 - 5 |
Йезеро Плав |
- |
- |
- |
| 29.05.2026 |
Плейофи |
Йезеро Плав |
3 - 0 |
Искра Даниловград |
2.00 |
3.00 |
3.52 |
| 24.05.2026 |
Първа Лига |
Йезеро Плав |
0 - 2 |
Морнар Бар |
2.66 |
3.07 |
2.41 |
| 20.05.2026 |
Първа Лига |
Йединство Биело Поле |
2 - 0 |
Йезеро Плав |
2.24 |
2.95 |
3.00 |
| 16.05.2026 |
Първа Лига |
Йезеро Плав |
2 - 2 |
Младост Д. Гор. |
2.40 |
2.78 |
2.89 |
| 10.05.2026 |
Първа Лига |
Дечич Тузи |
3 - 0 |
Йезеро Плав |
2.01 |
3.12 |
3.36 |
| 06.05.2026 |
Купа Черна Гора |
Йезеро Плав |
1 - 2 |
Морнар Бар |
3.50 |
3.07 |
1.96 |
| 02.05.2026 |
Първа Лига |
Йезеро Плав |
0 - 0 |
Арсенал Тиват |
2.65 |
2.70 |
2.71 |
| 26.04.2026 |
Първа Лига |
Сутиеска Никшич |
1 - 1 |
Йезеро Плав |
1.36 |
4.08 |
7.33 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 3 равенства и 2 загуби
в последните 6 домакинства.
Младост Доня Горица - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 02.08.2026 |
Първа Лига |
Младост Д. Гор. |
2 - 1 |
Отрант-Олимпик |
2.05 |
3.21 |
3.11 |
| 26.07.2026 |
Приятелски срещи |
Младост Д. Гор. |
1 - 1 |
Ловчен Цетине |
1.54 |
3.64 |
5.64 |
| 01.07.2026 |
Приятелски срещи |
Арсенал Тиват |
1 - 0 |
Младост Д. Гор. |
3.07 |
3.28 |
2.11 |
| 24.05.2026 |
Първа Лига |
Арсенал Тиват |
1 - 4 |
Младост Д. Гор. |
5.23 |
3.77 |
1.50 |
| 20.05.2026 |
Първа Лига |
Младост Д. Гор. |
0 - 1 |
Сутиеска Никшич |
4.32 |
3.32 |
1.69 |
| 16.05.2026 |
Първа Лига |
Йезеро Плав |
2 - 2 |
Младост Д. Гор. |
2.40 |
2.78 |
2.89 |
| 10.05.2026 |
Първа Лига |
Младост Д. Гор. |
1 - 0 |
Петровац |
3.05 |
2.81 |
2.25 |
| 02.05.2026 |
Първа Лига |
Будучност Подгорица |
0 - 1 |
Младост Д. Гор. |
1.66 |
3.32 |
4.59 |
| 26.04.2026 |
Първа Лига |
Младост Д. Гор. |
1 - 2 |
Морнар Бар |
4.12 |
3.20 |
1.75 |
| 18.04.2026 |
Първа Лига |
Йединство Биело Поле |
2 - 1 |
Младост Д. Гор. |
2.07 |
2.99 |
3.25 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 16.05.2026 |
Първа Лига |
Йезеро Плав |
2 - 2 |
Младост Д. Гор. |
2.40 |
2.78 |
2.89 |
| 15.03.2026 |
Първа Лига |
Младост Д. Гор. |
3 - 1 |
Йезеро Плав |
2.09 |
2.99 |
3.15 |
| 26.11.2025 |
Купа Черна Гора |
Младост Д. Гор. |
0 - 2 |
Йезеро Плав |
2.24 |
2.95 |
2.90 |
| 22.11.2025 |
Първа Лига |
Йезеро Плав |
1 - 0 |
Младост Д. Гор. |
2.39 |
2.87 |
2.80 |
| 17.09.2025 |
Първа Лига |
Младост Д. Гор. |
0 - 1 |
Йезеро Плав |
2.25 |
3.02 |
2.86 |
| 24.01.2025 |
Приятелски срещи |
Младост Д. Гор. |
0 - 0 |
Йезеро Плав |
- |
- |
- |
| 04.05.2024 |
Първа Лига |
Йезеро Плав |
0 - 1 |
Младост Д. Гор. |
1.70 |
3.47 |
4.44 |
| 09.03.2024 |
Първа Лига |
Младост Д. Гор. |
0 - 1 |
Йезеро Плав |
2.48 |
2.83 |
2.90 |
| 04.11.2023 |
Първа Лига |
Йезеро Плав |
2 - 0 |
Младост Д. Гор. |
1.92 |
3.17 |
3.97 |
| 25.08.2023 |
Първа Лига |
Младост Д. Гор. |
1 - 2 |
Йезеро Плав |
2.25 |
3.12 |
2.89 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 6 победи,
гостите
имат 2 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Йезеро Плав имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 1 победа
и 1 път са завършили наравно.
Първа Лига класиране към 09.08.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Дечич Тузи |
2 |
1 |
1 |
0 |
2 |
0 |
+2 |
4 |
| 2 |
Младост Доня Горица |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
3 |
| 3 |
Бокели Котор |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
3 |
| 4 |
Будучност Подгорица |
2 |
1 |
0 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
3 |
| 5 |
Арсенал Тиват |
2 |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2 |
| 5 |
Морнар Бар |
2 |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2 |
| 7 |
Йезеро Плав |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
| 8 |
Отрант-Олимпик Улцин |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
0 |
| 9 |
Петровац |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
0 |
| 9 |
Сутиеска Никшич |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Йезеро Плав |
|
| Младост Доня Горица |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Йезеро Плав |
Йезеро Плав |
|
Младост Доня Горица |
Младост Доня Горица |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Дечич Тузи |
|
|
|
|
|
|
|
| 2 |
Младост Доня Горица |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 3 |
Бокели Котор |
|
|
|
|
|
|
|
| 4 |
Будучност Подгорица |
|
|
|
|
|
|
|
| 5 |
Арсенал Тиват |
|
|
|
|
|
|
|
| 5 |
Морнар Бар |
0 - 0 |
|
0 - 0 |
|
|
|
|
| 7 |
Йезеро Плав |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 8 |
Отрант-Олимпик Улцин |
|
|
|
|
2 - 1 |
|
|
| 9 |
Петровац |
|
|
|
|
|
|
|
| 9 |
Сутиеска Никшич |
|
|
|
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Йезеро Плав |
Младост Доня Горица |
| Победи |
0 |
1 |
| Равни |
1 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
0 |
2 |
| Получени Голове |
0 |
1 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
2.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
1.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
100% |
| Мачове Получил |
0% |
100% |
| Гол/Гол |
0% |
100% |
| Над 1.5 |
0% |
100% |
| Над 2.5 |
0% |
100% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
1 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
0 |
0 |
| Получени Голове |
0 |
0 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
0.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
0% |
| Мачове Получил |
0% |
0% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
0% |
0% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.73 |
2.89 |
2.46 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.43 |
1.33 |
1.37 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.92 |
1.73 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.78 |
1.38 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.56 |
2.21 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.20 |
4.11 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.87 |
1.79 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
09.08.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 0% за Младост Доня Горица