Черна Гора - Първа Лига (2026 - 2027)
събота, 22 август, 2026
21:00
Йезеро Плав
Сутиеска Никшич
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Няма гласували за футболния мач
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.47 |
3.03 |
2.02 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.66 |
1.31 |
1.27 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.52 |
1.45 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.76 |
1.39 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.57 |
2.21 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.19 |
4.15 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.94 |
1.74 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
22.08.2026 20:00.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Плав, а гостите от Никшич.
Разстоянието между двата града е 83.6 км.
Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Йезеро Плав - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 16.08.2026 |
Първа Лига |
Петровац |
3 - 0 |
Йезеро Плав |
1.83 |
3.04 |
4.16 |
| 09.08.2026 |
Първа Лига |
Йезеро Плав |
1 - 0 |
Младост Д. Гор. |
2.73 |
2.89 |
2.46 |
| 02.08.2026 |
Първа Лига |
Йезеро Плав |
0 - 0 |
Морнар Бар |
4.41 |
3.06 |
1.79 |
| 03.06.2026 |
Плейофи |
Искра Даниловград |
1 - 5 |
Йезеро Плав |
- |
- |
- |
| 29.05.2026 |
Плейофи |
Йезеро Плав |
3 - 0 |
Искра Даниловград |
2.00 |
3.00 |
3.52 |
| 24.05.2026 |
Първа Лига |
Йезеро Плав |
0 - 2 |
Морнар Бар |
2.66 |
3.07 |
2.41 |
| 20.05.2026 |
Първа Лига |
Йединство Биело Поле |
2 - 0 |
Йезеро Плав |
2.24 |
2.95 |
3.00 |
| 16.05.2026 |
Първа Лига |
Йезеро Плав |
2 - 2 |
Младост Д. Гор. |
2.40 |
2.78 |
2.89 |
| 10.05.2026 |
Първа Лига |
Дечич Тузи |
3 - 0 |
Йезеро Плав |
2.01 |
3.12 |
3.36 |
| 06.05.2026 |
Купа Черна Гора |
Йезеро Плав |
1 - 2 |
Морнар Бар |
3.50 |
3.07 |
1.96 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 2 равенства и 2 загуби
в последните 6 домакинства.
Сутиеска Никшич - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 15.08.2026 |
Първа Лига |
Сутиеска Никшич |
1 - 4 |
Отрант-Олимпик |
1.97 |
3.04 |
3.59 |
| 09.08.2026 |
Първа Лига |
Бокели Котор |
1 - 0 |
Сутиеска Никшич |
3.01 |
2.82 |
2.32 |
| 03.08.2026 |
Първа Лига |
Сутиеска Никшич |
0 - 1 |
Будучност Подгорица |
1.95 |
3.06 |
3.64 |
| 30.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Сутиеска Никшич |
1 - 2 |
МЛ Витебск |
2.70 |
3.42 |
2.36 |
| 23.07.2026 |
ЛК Квалификации |
МЛ Витебск |
3 - 0 |
Сутиеска Никшич |
1.71 |
3.58 |
4.48 |
| 15.07.2026 |
ШЛ Квалификации |
Сутиеска Никшич |
0 - 2 |
Кайрат Алмати |
4.53 |
3.87 |
1.67 |
| 08.07.2026 |
ШЛ Квалификации |
Кайрат Алмати |
2 - 1 |
Сутиеска Никшич |
1.21 |
5.89 |
12.79 |
| 01.07.2026 |
Приятелски срещи |
Сутиеска Никшич |
1 - 2 |
ФК Сараево |
2.61 |
3.34 |
2.34 |
| 24.06.2026 |
Приятелски срещи |
Морнар Бар |
1 - 0 |
Сутиеска Никшич |
- |
- |
- |
| 23.06.2026 |
Приятелски срещи |
Борац Баня Лука |
1 - 0 |
Сутиеска Никшич |
- |
- |
- |
Общо 10 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 5 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 26.04.2026 |
Първа Лига |
Сутиеска Никшич |
1 - 1 |
Йезеро Плав |
1.36 |
4.08 |
7.33 |
| 01.03.2026 |
Първа Лига |
Йезеро Плав |
1 - 1 |
Сутиеска Никшич |
2.64 |
2.94 |
2.49 |
| 10.02.2026 |
Приятелски срещи |
Сутиеска Никшич |
0 - 1 |
Йезеро Плав |
- |
- |
- |
| 26.10.2025 |
Първа Лига |
Сутиеска Никшич |
1 - 0 |
Йезеро Плав |
1.67 |
3.40 |
4.53 |
| 24.08.2025 |
Първа Лига |
Йезеро Плав |
2 - 1 |
Сутиеска Никшич |
3.06 |
2.95 |
2.21 |
| 18.05.2025 |
Първа Лига |
Йезеро Плав |
2 - 0 |
Сутиеска Никшич |
2.63 |
2.98 |
2.50 |
| 29.03.2025 |
Първа Лига |
Сутиеска Никшич |
2 - 1 |
Йезеро Плав |
1.51 |
3.52 |
5.51 |
| 25.11.2024 |
Първа Лига |
Йезеро Плав |
0 - 1 |
Сутиеска Никшич |
4.00 |
2.93 |
1.90 |
| 22.09.2024 |
Първа Лига |
Сутиеска Никшич |
2 - 1 |
Йезеро Плав |
- |
- |
- |
| 21.07.2024 |
Приятелски срещи |
Сутиеска Никшич |
2 - 0 |
Йезеро Плав |
- |
- |
- |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 3 победи,
гостите
имат 5 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Йезеро Плав имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 1 победа
и 1 път са завършили наравно.
Първа Лига класиране към 22.08.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Морнар Бар |
4 |
2 |
2 |
0 |
5 |
3 |
+2 |
8 |
| 2 |
Дечич Тузи |
3 |
2 |
1 |
0 |
3 |
0 |
+3 |
7 |
| 3 |
Бокели Котор |
3 |
2 |
0 |
1 |
2 |
1 |
+1 |
6 |
| 4 |
Отрант-Олимпик Улцин |
3 |
1 |
1 |
1 |
5 |
3 |
+2 |
4 |
| 5 |
Петровац |
3 |
1 |
1 |
1 |
3 |
1 |
+2 |
4 |
| 6 |
Будучност Подгорица |
4 |
1 |
1 |
2 |
2 |
4 |
-2 |
4 |
| 7 |
Йезеро Плав |
3 |
1 |
1 |
1 |
1 |
3 |
-2 |
4 |
| 8 |
Арсенал Тиват |
3 |
0 |
3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
3 |
| 9 |
Младост Доня Горица |
3 |
1 |
0 |
2 |
4 |
5 |
-1 |
3 |
| 10 |
Сутиеска Никшич |
3 |
0 |
0 |
3 |
1 |
6 |
-5 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Йезеро Плав |
|
| Сутиеска Никшич |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Йезеро Плав |
Йезеро Плав |
|
Сутиеска Никшич |
Сутиеска Никшич |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Морнар Бар |
0 - 0 |
|
0 - 0 |
|
|
|
|
| 2 |
Дечич Тузи |
|
|
|
|
|
|
|
| 3 |
Бокели Котор |
|
|
|
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 4 |
Отрант-Олимпик Улцин |
|
|
|
|
1 - 4 |
|
|
| 5 |
Петровац |
|
3 - 0 |
|
|
|
|
|
| 6 |
Будучност Подгорица |
|
|
|
|
0 - 1 |
|
|
| 7 |
Йезеро Плав |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 8 |
Арсенал Тиват |
|
|
|
|
|
|
|
| 9 |
Младост Доня Горица |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
|
|
|
| 10 |
Сутиеска Никшич |
|
|
|
|
- |
- |
- |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Йезеро Плав |
Сутиеска Никшич |
| Победи |
1 |
0 |
| Равни |
1 |
0 |
| Загуби |
1 |
3 |
| Вкарани Голове |
1 |
1 |
| Получени Голове |
3 |
6 |
| Средно Вкарани |
0.33 |
0.33 |
| Средно Получени |
1.00 |
2.00 |
| Мачове Вкарал |
33% |
33% |
| Мачове Получил |
33% |
100% |
| Гол/Гол |
0% |
33% |
| Над 1.5 |
33% |
33% |
| Над 2.5 |
33% |
33% |
| Над 3.5 |
0% |
33% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
0 |
| Равни |
1 |
0 |
| Загуби |
0 |
1 |
| Вкарани Голове |
1 |
0 |
| Получени Голове |
0 |
1 |
| Средно Вкарани |
0.50 |
0.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
1.00 |
| Мачове Вкарал |
50% |
0% |
| Мачове Получил |
0% |
100% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
0% |
0% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.47 |
3.03 |
2.02 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.66 |
1.31 |
1.27 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.52 |
1.45 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.76 |
1.39 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.57 |
2.21 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.19 |
4.15 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.94 |
1.74 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
22.08.2026 20:00.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Няма гласували за футболния мач