Япония - Купа на Императора (2018)
сряда, 6 юни, 2018
13:00
Йокохама ФК
Каматамаре Сануки
2 - 0
(1 - 0, 1 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 20% за Каматамаре Сануки
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.66 |
3.80 |
5.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.18 |
1.28 |
2.25 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.28 |
3.50 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.00 |
1.36 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.66 |
2.14 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.22 |
4.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.10 |
1.66 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
06.06.2018 12:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Йокохама, а гостите от Такамацу.
Разстоянието между двата града е 523.9 км.
Мачът ще се играе на стадион
Мицудзава,
който има капацитет от
15 046 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Мицудзава.
Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Йокохама ФК - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 03.06.2018 |
Джей2 Лига |
Йокохама ФК |
2 - 2 |
Токио Верди |
2.15 |
3.13 |
3.24 |
| 26.05.2018 |
Джей2 Лига |
Киото Санга |
0 - 2 |
Йокохама ФК |
2.88 |
3.12 |
2.36 |
| 20.05.2018 |
Джей2 Лига |
Йокохама ФК |
3 - 3 |
Джеф Юнайтед Чиба |
2.30 |
3.34 |
2.79 |
| 12.05.2018 |
Джей2 Лига |
Йокохама ФК |
4 - 2 |
Роасо Кумамото |
1.88 |
3.34 |
3.79 |
| 06.05.2018 |
Джей2 Лига |
Мачида Зелвия |
1 - 0 |
Йокохама ФК |
2.68 |
3.14 |
2.47 |
| 03.05.2018 |
Джей2 Лига |
Каматамаре Сануки |
1 - 2 |
Йокохама ФК |
4.01 |
3.18 |
1.88 |
| 28.04.2018 |
Джей2 Лига |
Йокохама ФК |
1 - 0 |
Токушима Вортис |
2.99 |
3.02 |
2.34 |
| 22.04.2018 |
Джей2 Лига |
Йокохама ФК |
0 - 0 |
Точиги СК |
2.10 |
3.09 |
3.36 |
| 15.04.2018 |
Джей2 Лига |
Оита Тринита |
1 - 1 |
Йокохама ФК |
2.30 |
3.14 |
2.91 |
| 08.04.2018 |
Джей2 Лига |
Йокохама ФК |
2 - 2 |
Ависпа Фукуока |
2.56 |
2.99 |
2.70 |
Общо 4 победи, 5 равенства и 1 загуба
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 4 равенства
в последните 6 домакинства.
Каматамаре Сануки - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 02.06.2018 |
Джей2 Лига |
Омия Ардижа |
2 - 2 |
Каматамаре Сануки |
1.46 |
3.97 |
6.29 |
| 27.05.2018 |
Джей2 Лига |
Ренофа Ямагучи |
1 - 0 |
Каматамаре Сануки |
1.60 |
3.71 |
5.09 |
| 20.05.2018 |
Джей2 Лига |
Каматамаре Сануки |
0 - 3 |
Вентфорет Кофу |
4.53 |
3.29 |
1.75 |
| 13.05.2018 |
Джей2 Лига |
Мачида Зелвия |
3 - 0 |
Каматамаре Сануки |
1.79 |
3.27 |
4.27 |
| 06.05.2018 |
Джей2 Лига |
Монтедио Ямагата |
2 - 0 |
Каматамаре Сануки |
1.91 |
3.16 |
3.92 |
| 03.05.2018 |
Джей2 Лига |
Каматамаре Сануки |
1 - 2 |
Йокохама ФК |
4.01 |
3.18 |
1.88 |
| 28.04.2018 |
Джей2 Лига |
Каматамаре Сануки |
1 - 1 |
Ависпа Фукуока |
4.96 |
3.28 |
1.70 |
| 22.04.2018 |
Джей2 Лига |
Токушима Вортис |
0 - 1 |
Каматамаре Сануки |
1.53 |
3.63 |
6.00 |
| 15.04.2018 |
Джей2 Лига |
Каматамаре Сануки |
1 - 1 |
Ехиме ФК |
2.76 |
2.96 |
2.52 |
| 08.04.2018 |
Джей2 Лига |
Мацумото Ямага |
1 - 1 |
Каматамаре Сануки |
1.61 |
3.57 |
5.09 |
Общо 1 победа, 4 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 3 загуби
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 03.05.2018 |
Джей2 Лига |
Каматамаре Сануки |
1 - 2 |
Йокохама ФК |
4.01 |
3.18 |
1.88 |
| 16.08.2017 |
Джей2 Лига |
Каматамаре Сануки |
1 - 0 |
Йокохама ФК |
3.28 |
3.14 |
2.11 |
| 17.05.2017 |
Джей2 Лига |
Йокохама ФК |
2 - 1 |
Каматамаре Сануки |
1.64 |
3.41 |
5.10 |
| 25.09.2016 |
Джей2 Лига |
Каматамаре Сануки |
1 - 0 |
Йокохама ФК |
3.35 |
3.05 |
2.13 |
| 28.02.2016 |
Джей2 Лига |
Йокохама ФК |
0 - 1 |
Каматамаре Сануки |
2.29 |
3.02 |
3.06 |
| 10.10.2015 |
Джей2 Лига |
Каматамаре Сануки |
1 - 1 |
Йокохама ФК |
2.66 |
2.93 |
2.66 |
| 06.05.2015 |
Джей2 Лига |
Йокохама ФК |
1 - 2 |
Каматамаре Сануки |
1.92 |
3.11 |
3.84 |
| 17.08.2014 |
Джей2 Лига |
Йокохама ФК |
4 - 2 |
Каматамаре Сануки |
1.62 |
3.43 |
5.11 |
| 29.04.2014 |
Джей2 Лига |
Каматамаре Сануки |
0 - 1 |
Йокохама ФК |
3.79 |
3.29 |
1.87 |
В последните 9 директни срещи
домакините
имат 4 победи,
гостите
имат 4 победи
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Йокохама ФК имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 2 победи
и нямат равен мач.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Йокохама ФК класиране в Джей2 Лига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Оита Тринита |
17 |
10 |
4 |
3 |
33 |
23 |
+10 |
34 |
| 2 |
Ависпа Фукуока |
17 |
9 |
5 |
3 |
26 |
16 |
+10 |
32 |
| 3 |
Ренофа Ямагучи |
17 |
9 |
5 |
3 |
32 |
25 |
+7 |
32 |
| 4 |
Мачида Зелвия |
17 |
8 |
5 |
4 |
30 |
22 |
+8 |
29 |
| 5 |
Фагиано Окаяма |
16 |
8 |
5 |
3 |
20 |
13 |
+7 |
29 |
| 6 |
Мацумото Ямага |
17 |
7 |
7 |
3 |
23 |
15 |
+8 |
28 |
| 7 |
Йокохама ФК |
17 |
7 |
7 |
3 |
24 |
21 |
+3 |
28 |
| 8 |
Гифу |
17 |
7 |
4 |
6 |
24 |
18 |
+6 |
25 |
| 9 |
Вентфорет Кофу |
16 |
6 |
6 |
4 |
25 |
15 |
+10 |
24 |
| 10 |
Омия Ардижа |
17 |
6 |
4 |
7 |
21 |
22 |
-1 |
22 |
| 11 |
Токушима Вортис |
17 |
6 |
4 |
7 |
13 |
14 |
-1 |
22 |
| 12 |
Джеф Юнайтед Чиба |
17 |
6 |
4 |
7 |
29 |
31 |
-2 |
22 |
| 13 |
Албирекс Ниигата |
16 |
6 |
3 |
7 |
18 |
18 |
0 |
21 |
| 14 |
Монтедио Ямагата |
17 |
5 |
6 |
6 |
19 |
20 |
-1 |
21 |
| 15 |
Токио Верди |
16 |
4 |
8 |
4 |
18 |
16 |
+2 |
20 |
| 16 |
Точиги СК |
17 |
5 |
5 |
7 |
17 |
23 |
-6 |
20 |
| 17 |
Роасо Кумамото |
17 |
6 |
2 |
9 |
23 |
33 |
-10 |
20 |
| 18 |
Звейген Канадзава |
17 |
5 |
4 |
8 |
19 |
23 |
-4 |
19 |
| 19 |
Мито Холихок |
17 |
5 |
3 |
9 |
16 |
22 |
-6 |
18 |
| 20 |
Киото Санга |
17 |
4 |
3 |
10 |
16 |
25 |
-9 |
15 |
| 21 |
Ехиме ФК |
17 |
2 |
5 |
10 |
10 |
24 |
-14 |
11 |
| 22 |
Каматамаре Сануки |
17 |
2 |
5 |
10 |
12 |
29 |
-17 |
11 |
Каматамаре Сануки класиране
Неизвестна дивизия или няма класиране към момента
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.66 |
3.80 |
5.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.18 |
1.28 |
2.25 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.28 |
3.50 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.00 |
1.36 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.66 |
2.14 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.22 |
4.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.10 |
1.66 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
06.06.2018 12:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 20% за Каматамаре Сануки