Япония - Джей2 Лига (2017)
08:00
Йокохама ФК
Теспа Гунма
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.75 | 3.40 | 5.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 1.33 | 2.10 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.30 | 3.40 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.75 | 1.40 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.60 | 2.30 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.20 | 4.33 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.67 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 12.03.2017 04:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Йокохама, а гостите от Маебаши. Разстоянието между двата града е 116.4 км. Мачът ще се играе на стадион Мицудзава, който има капацитет от 15 046 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Мицудзава. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Йокохама ФК - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.03.2017 | Джей2 Лига | В-Варен Нагазаки | 1 - 1 | Йокохама ФК | 2.54 | 2.88 | 2.84 |
| 26.02.2017 | Джей2 Лига | Йокохама ФК | 1 - 0 | Мацумото Ямага | 3.59 | 3.09 | 2.04 |
| 06.02.2017 | Япония | В-Варен Нагазаки | 1 - 1 | Йокохама ФК | 3.25 | 3.00 | 2.10 |
| 04.02.2017 | Япония | Кашима Антлърс | 0 - 1 | Йокохама ФК | 1.33 | 4.33 | 7.25 |
| 20.11.2016 | Джей2 Лига | Мацумото Ямага | 3 - 2 | Йокохама ФК | 1.47 | 3.76 | 6.77 |
| 12.11.2016 | Джей2 Лига | Йокохама ФК | 0 - 0 | Звейген Канадзава | 2.56 | 3.07 | 2.66 |
| 09.11.2016 | Купа на Имп. | Омия Ардижа | 1 - 0 | Йокохама ФК | 1.42 | 4.23 | 6.24 |
| 06.11.2016 | Джей2 Лига | Гифу | 2 - 0 | Йокохама ФК | 2.66 | 3.11 | 2.52 |
| 03.11.2016 | Джей2 Лига | Йокохама ФК | 2 - 1 | Монтедио Ямагата | 2.59 | 2.98 | 2.69 |
| 30.10.2016 | Джей2 Лига | Ренофа Ямагучи | 0 - 2 | Йокохама ФК | 2.09 | 3.18 | 3.33 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 1 равенство в последните 3 домакинства.
Теспа Гунма - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.03.2017 | Джей2 Лига | Шонан Белмар | 3 - 1 | Теспа Гунма | 1.56 | 3.60 | 5.74 |
| 26.02.2017 | Джей2 Лига | В-Варен Нагазаки | 4 - 0 | Теспа Гунма | 2.05 | 3.02 | 3.66 |
| 20.11.2016 | Джей2 Лига | Фагиано Окаяма | 3 - 3 | Теспа Гунма | 1.65 | 3.50 | 4.89 |
| 12.11.2016 | Джей2 Лига | Теспа Гунма | 0 - 3 | Токушима Вортис | 2.69 | 3.10 | 2.51 |
| 06.11.2016 | Джей2 Лига | Теспа Гунма | 2 - 0 | Ренофа Ямагучи | 3.18 | 3.30 | 2.09 |
| 03.11.2016 | Джей2 Лига | Гифу | 2 - 1 | Теспа Гунма | 2.66 | 3.07 | 2.56 |
| 29.10.2016 | Джей2 Лига | Теспа Гунма | 0 - 4 | Шимизу Ес-Пулс | 5.26 | 3.73 | 1.57 |
| 23.10.2016 | Джей2 Лига | Йокохама ФК | 3 - 2 | Теспа Гунма | 2.22 | 3.02 | 3.20 |
| 16.10.2016 | Джей2 Лига | Теспа Гунма | 3 - 0 | В-Варен Нагазаки | 2.82 | 2.93 | 2.49 |
| 08.10.2016 | Джей2 Лига | Роасо Кумамото | 1 - 1 | Теспа Гунма | 2.71 | 3.00 | 2.54 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 4 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.10.2016 | Джей2 Лига | Йокохама ФК | 3 - 2 | Теспа Гунма | 2.22 | 3.02 | 3.20 |
| 15.05.2016 | Джей2 Лига | Теспа Гунма | 3 - 1 | Йокохама ФК | 2.97 | 2.95 | 2.35 |
| 23.11.2015 | Джей2 Лига | Йокохама ФК | 1 - 0 | Теспа Гунма | 2.24 | 3.07 | 3.10 |
| 08.03.2015 | Джей2 Лига | Теспа Гунма | 0 - 1 | Йокохама ФК | 2.80 | 3.03 | 2.41 |
| 06.09.2014 | Джей2 Лига | Йокохама ФК | 1 - 0 | Теспа Гунма | 1.86 | 3.29 | 3.84 |
| 31.05.2014 | Джей2 Лига | Теспа Гунма | 0 - 2 | Йокохама ФК | 2.65 | 2.98 | 2.56 |
| 01.09.2013 | Джей2 Лига | Йокохама ФК | 2 - 0 | Теспа Гунма | 2.02 | 3.19 | 3.41 |
| 20.03.2013 | Джей2 Лига | Теспа Гунма | 1 - 0 | Йокохама ФК | 2.89 | 3.06 | 2.34 |
| 28.10.2012 | Джей2 Лига | Йокохама ФК | 3 - 0 | Теспа Гунма | 1.98 | 3.23 | 3.48 |
| 01.04.2012 | Джей2 Лига | Теспа Гунма | 1 - 1 | Йокохама ФК | 2.03 | 3.05 | 3.52 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 7 победи, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Йокохама ФК имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 5 победи, гостите нямат победа и нямат равен мач.
Джей2 Лига класиране към 12.03.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Джеф Юнайтед Чиба | 3 | +3 | 7 |
| 2 | Токио Верди | 3 | +4 | 6 |
| 3 | Шонан Белмар | 2 | +3 | 6 |
| 4 | В-Варен Нагазаки | 2 | +4 | 4 |
| 5 | Монтедио Ямагата | 2 | +1 | 4 |
| 5 | Роасо Кумамото | 2 | +1 | 4 |
| 7 | Йокохама ФК | 2 | +1 | 4 |
| 8 | Ехиме ФК | 2 | +1 | 4 |
| 9 | Нагоя Грампус | 3 | 0 | 4 |
| 10 | Ависпа Фукуока | 2 | 0 | 3 |
| 11 | Киото Санга | 2 | 0 | 3 |
| 11 | Оита Тринита | 2 | 0 | 3 |
| 13 | Токушима Вортис | 2 | 0 | 3 |
| 14 | Мито Холихок | 3 | -1 | 3 |
| 15 | Гифу | 2 | 0 | 2 |
| 16 | Каматамаре Сануки | 2 | -1 | 1 |
| 16 | Ренофа Ямагучи | 2 | -1 | 1 |
| 18 | Мачида Зелвия | 2 | -1 | 1 |
| 19 | Мацумото Ямага | 2 | -1 | 1 |
| 20 | Фагиано Окаяма | 2 | -2 | 1 |
| 21 | Звейген Канадзава | 2 | -5 | 0 |
| 22 | Теспа Гунма | 2 | -6 | 0 |
Хронология в първенството
| Йокохама ФК | |
| Теспа Гунма | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Йокохама ФК | Йокохама ФК | Теспа Гунма | Теспа Гунма | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Джеф Юнайтед Чиба | |||||||
| 2 | Токио Верди | |||||||
| 3 | Шонан Белмар | 3 - 1 | 3 - 1 | |||||
| 4 | В-Варен Нагазаки | 1 - 1 | 4 - 0 | 4 - 0 | ||||
| 5 | Монтедио Ямагата | |||||||
| 5 | Роасо Кумамото | |||||||
| 7 | Йокохама ФК | - | - | - | ||||
| 8 | Ехиме ФК | |||||||
| 9 | Нагоя Грампус | |||||||
| 10 | Ависпа Фукуока | |||||||
| 11 | Киото Санга | |||||||
| 11 | Оита Тринита | |||||||
| 13 | Токушима Вортис | |||||||
| 14 | Мито Холихок | |||||||
| 15 | Гифу | |||||||
| 16 | Каматамаре Сануки | |||||||
| 16 | Ренофа Ямагучи | |||||||
| 18 | Мачида Зелвия | |||||||
| 19 | Мацумото Ямага | 1 - 0 | 1 - 0 | |||||
| 20 | Фагиано Окаяма | |||||||
| 21 | Звейген Канадзава | |||||||
| 22 | Теспа Гунма | - | - | - | ||||
Класиране в шампионата
| Йокохама ФК | Теспа Гунма | |
| Позиция | 7 | 22 |
| Точки | 4 | 0 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 9 | 19 |
| Точки | 3 | 0 |
Форма в шампионата
| Йокохама ФК | Теспа Гунма | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
1 0 |
0
0 2 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
0 0 |
0
0 2 |
Голове в шампионата
| Йокохама ФК | Теспа Гунма | |
|
Вкарани
Получени |
2
1 |
1
7 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
1
0 |
1
7 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.75 | 3.40 | 5.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 1.33 | 2.10 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.30 | 3.40 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.75 | 1.40 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.60 | 2.30 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.20 | 4.33 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.67 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 12.03.2017 04:03. Възможни са промени към настоящия момент!
