Южна Корея - К-Лига 2 (2026)
събота, 5 септември, 2026
13:00
13:00
Йонгин
Сувон ФК
Прогнози на потребителите
1 0% за Йонгин
X 0% за равен
2 0% за Сувон ФК
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.60 | 3.50 | 1.80 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.25 | 1.25 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.75 | 1.40 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.33 | 1.20 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.15 | 1.67 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.63 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 2.20 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.09.2026 08:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Йонгин, а гостите от Сувон. Разстоянието между двата града е 16.6 км. Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Йонгин - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | К-Лига 2 | Кимхе 2008 | 0 - 3 | Йонгин | 2.81 | 3.21 | 2.29 |
| 23.08.2026 | К-Лига 2 | Чунгнам Асан | 2 - 1 | Йонгин | 1.94 | 3.35 | 3.46 |
| 07.08.2026 | К-Лига 2 | Йонгин | 2 - 0 | Пусан АйПарк | 3.69 | 3.37 | 1.87 |
| 01.08.2026 | К-Лига 2 | Чеонан Сити | 2 - 2 | Йонгин | 2.40 | 3.24 | 2.64 |
| 26.07.2026 | К-Лига 2 | Гимпо | 1 - 1 | Йонгин | 1.81 | 3.33 | 3.99 |
| 19.07.2026 | К-Лига 2 | Йонгин | 0 - 3 | Хуасон | 2.82 | 3.14 | 2.31 |
| 11.07.2026 | К-Лига 2 | Йонгин | 1 - 1 | Чунгбук Чонгжу | 2.22 | 3.17 | 2.94 |
| 04.07.2026 | К-Лига 2 | Паджу Фронтиър | 0 - 1 | Йонгин | 2.85 | 3.23 | 2.26 |
| 06.06.2026 | К-Лига 2 | Кьонсан | 2 - 2 | Йонгин | 2.24 | 3.19 | 2.87 |
| 30.05.2026 | К-Лига 2 | Йонгин | 1 - 1 | Тегу | 3.95 | 3.55 | 1.74 |
Общо 3 победи, 5 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 1 загуба в последните 4 домакинства.
Сувон ФК - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | К-Лига 2 | Сувон ФК | 2 - 1 | Пусан АйПарк | 2.04 | 3.49 | 3.05 |
| 22.08.2026 | К-Лига 2 | Сувон ФК | 2 - 0 | Кимхе 2008 | 1.48 | 4.20 | 5.29 |
| 15.08.2026 | К-Лига 2 | Сувон Самсунг Блюуингс | 2 - 2 | Сувон ФК | 2.02 | 3.48 | 3.13 |
| 08.08.2026 | К-Лига 2 | Паджу Фронтиър | 0 - 1 | Сувон ФК | 4.03 | 3.68 | 1.73 |
| 29.07.2026 | ФА Къп | Кимчхон Сангму | 2 - 1 | Сувон ФК | 2.01 | 3.37 | 3.04 |
| 25.07.2026 | К-Лига 2 | Тегу | 1 - 2 | Сувон ФК | 1.83 | 3.78 | 3.41 |
| 18.07.2026 | К-Лига 2 | Сувон ФК | 2 - 2 | Сеул Е-Ланд | 2.76 | 3.45 | 2.21 |
| 10.07.2026 | К-Лига 2 | Сувон ФК | 5 - 0 | Чуннам Драгонс | 1.86 | 3.52 | 3.56 |
| 04.07.2026 | К-Лига 2 | Ансан Грийнърс | 1 - 3 | Сувон ФК | 4.95 | 4.03 | 1.54 |
| 07.06.2026 | К-Лига 2 | Чеонан Сити | 2 - 2 | Сувон ФК | 3.05 | 3.42 | 2.07 |
Общо 6 победи, 3 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.03.2026 | К-Лига 2 | Сувон ФК | 3 - 1 | Йонгин | 1.51 | 3.95 | 5.17 |
К-Лига 2 класиране към 05.09.2026
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Сувон Самсунг Блюуингс | 23 | +16 | 47 |
| 2 | Сувон ФК | 22 | +18 | 43 |
| 3 | Тегу | 23 | +12 | 42 |
| 4 | Сеул Е-Ланд | 23 | +13 | 42 |
| 5 | Хуасон | 23 | +12 | 39 |
| 6 | Пусан АйПарк | 23 | +7 | 38 |
| 7 | Чунгнам Асан | 22 | +4 | 31 |
| 8 | Гимпо | 22 | +1 | 31 |
| 9 | Кьонсан | 23 | 0 | 30 |
| 10 | Съннам | 22 | -2 | 27 |
| 11 | Йонгин | 22 | -2 | 25 |
| 12 | Паджу Фронтиър | 23 | -6 | 25 |
| 13 | Чунгбук Чонгжу | 23 | -10 | 23 |
| 14 | Чеонан Сити | 23 | -5 | 21 |
| 15 | Чуннам Драгонс | 22 | -12 | 19 |
| 16 | Ансан Грийнърс | 23 | -20 | 19 |
| 17 | Кимхе 2008 | 22 | -26 | 12 |
Хронология в първенството
| Йонгин | |
| Сувон ФК | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Йонгин | Йонгин | Сувон ФК | Сувон ФК | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Сувон Самсунг Блюуингс | 0 - 1 | 0 - 1 | 3 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | ||
| 2 | Сувон ФК | 3 - 1 | - | - | - | |||
| 3 | Тегу | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||
| 4 | Сеул Е-Ланд | 2 - 2 | 2 - 2 | 3 - 0 | 3 - 0 | |||
| 5 | Хуасон | 0 - 3 | 0 - 0 | 0 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 6 | Пусан АйПарк | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 7 | Чунгнам Асан | 0 - 0 | 2 - 1 | 0 - 0 | 1 - 3 | 1 - 3 | ||
| 8 | Гимпо | 1 - 3 | 1 - 1 | 1 - 3 | 1 - 1 | |||
| 9 | Кьонсан | 2 - 2 | 3 - 2 | 3 - 2 | ||||
| 10 | Съннам | 1 - 2 | 1 - 2 | 0 - 0 | ||||
| 11 | Йонгин | - | - | - | 3 - 1 | |||
| 12 | Паджу Фронтиър | 0 - 1 | 2 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
| 13 | Чунгбук Чонгжу | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 4 | 1 - 4 | |||
| 14 | Чеонан Сити | 2 - 2 | 2 - 2 | 2 - 2 | 2 - 2 | 2 - 2 | ||
| 15 | Чуннам Драгонс | 2 - 2 | 2 - 2 | 5 - 0 | ||||
| 16 | Ансан Грийнърс | 1 - 2 | 1 - 3 | 1 - 3 | ||||
| 17 | Кимхе 2008 | 4 - 1 | 0 - 3 | 4 - 1 | 2 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
Представяне в Шампионата
| Йонгин | Сувон ФК | |
| Победи | 5 | 12 |
| Равни | 10 | 7 |
| Загуби | 7 | 3 |
| Вкарани Голове | 29 | 45 |
| Получени Голове | 31 | 27 |
| Средно Вкарани | 1.32 | 2.05 |
| Средно Получени | 1.41 | 1.23 |
| Мачове Вкарал | 77% | 91% |
| Мачове Получил | 77% | 82% |
| Гол/Гол | 64% | 77% |
| Над 1.5 | 82% | 91% |
| Над 2.5 | 59% | 77% |
| Над 3.5 | 36% | 50% |
| Домакин | Гост | |
| Победи | 2 | 6 |
| Равни | 5 | 3 |
| Загуби | 4 | 3 |
| Вкарани Голове | 14 | 23 |
| Получени Голове | 16 | 18 |
| Средно Вкарани | 1.27 | 1.92 |
| Средно Получени | 1.45 | 1.50 |
| Мачове Вкарал | 73% | 92% |
| Мачове Получил | 82% | 92% |
| Гол/Гол | 64% | 83% |
| Над 1.5 | 82% | 92% |
| Над 2.5 | 55% | 83% |
| Над 3.5 | 36% | 50% |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.60 | 3.50 | 1.80 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.25 | 1.25 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.75 | 1.40 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.33 | 1.20 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.15 | 1.67 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.63 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 2.20 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.09.2026 08:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Прогнози на потребителите
1 0% за Йонгин
X 0% за равен
2 0% за Сувон ФК
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
