Швеция - Първа Дивизия - Юг (2026)
неделя, 17 май, 2026
14:00
Йонкьопинг Содра
Хеслехолм
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.82 |
3.34 |
3.74 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.20 |
1.25 |
1.80 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.37 |
2.73 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.22 |
1.29 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.79 |
1.89 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.29 |
3.21 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.77 |
1.93 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Йонкьопинг, а гостите от Хеслехолм.
Разстоянието между двата града е 181.8 км.
Мачът ще се играе на стадион
Стадспарксвален,
който има капацитет от
5 500 места.
Размерите на терена са 105 x 65 m.
Снимки от Google карта
стадион Стадспарксвален.
Мачът ще се играе в 13:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Йонкьопинг Содра - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 14.05.2026 |
Д1 Юг |
Трелеборг |
1 - 1 |
Йонкьопинг Содра |
1.88 |
3.31 |
3.58 |
| 10.05.2026 |
Д1 Юг |
Йонкьопинг Содра |
2 - 1 |
Лахолмс |
1.28 |
4.81 |
8.63 |
| 02.05.2026 |
Д1 Юг |
Йонкьопинг Содра |
3 - 0 |
Кристианстад |
1.61 |
3.69 |
4.53 |
| 26.04.2026 |
Д1 Юг |
Олимпик Малмьо |
3 - 1 |
Йонкьопинг Содра |
3.57 |
3.53 |
1.82 |
| 18.04.2026 |
Д1 Юг |
Ескилсмине |
2 - 2 |
Йонкьопинг Содра |
3.25 |
3.41 |
1.96 |
| 12.04.2026 |
Д1 Юг |
Йонкьопинг Содра |
1 - 2 |
Утсиктенс |
1.41 |
4.14 |
6.23 |
| 05.04.2026 |
Д1 Юг |
Атвидаберг |
1 - 0 |
Йонкьопинг Содра |
3.03 |
3.42 |
2.03 |
| 28.03.2026 |
Приятелски срещи |
Ландскрона БоИС |
2 - 2 |
Йонкьопинг Содра |
- |
- |
- |
| 21.03.2026 |
Приятелски срещи |
Варберг БоИС |
1 - 0 |
Йонкьопинг Содра |
- |
- |
- |
| 14.03.2026 |
Приятелски срещи |
Йонкьопинг Содра |
2 - 1 |
Шьовде АИК |
- |
- |
- |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 1 загуба
в последните 4 домакинства.
Хеслехолм - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 13.05.2026 |
Д1 Юг |
Хеслехолм |
1 - 3 |
Ескилсмине |
1.89 |
3.51 |
3.36 |
| 08.05.2026 |
Д1 Юг |
АФК Малмьо |
3 - 2 |
Хеслехолм |
2.04 |
3.40 |
3.05 |
| 01.05.2026 |
Д1 Юг |
Хеслехолм |
0 - 1 |
Лунд |
2.06 |
3.33 |
3.07 |
| 25.04.2026 |
Д1 Юг |
Енгелхолм |
1 - 1 |
Хеслехолм |
2.71 |
3.29 |
2.27 |
| 17.04.2026 |
Д1 Юг |
Хеслехолм |
4 - 0 |
Олимпик Малмьо |
2.19 |
3.37 |
2.81 |
| 10.04.2026 |
Д1 Юг |
Хеслехолм |
1 - 1 |
Розенгард 1917 |
2.13 |
3.42 |
2.87 |
| 03.04.2026 |
Д1 Юг |
Тролхетан |
3 - 4 |
Хеслехолм |
2.58 |
3.39 |
2.32 |
| 28.03.2026 |
Приятелски срещи |
Хеслехолм |
0 - 1 |
Варберг БоИС |
- |
- |
- |
| 14.03.2026 |
Приятелски срещи |
Хеслехолм |
0 - 1 |
Кристианстад |
- |
- |
- |
| 07.03.2026 |
Приятелски срещи |
Хеслехолм |
1 - 1 |
Розенгард 1917 |
- |
- |
- |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 1 загуба
в последните 3 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 27.09.2025 |
Д1 Юг |
Хеслехолм |
1 - 2 |
Йонкьопинг Содра |
2.65 |
3.14 |
2.39 |
| 28.05.2025 |
Д1 Юг |
Йонкьопинг Содра |
2 - 1 |
Хеслехолм |
1.61 |
3.54 |
4.71 |
В последните 2 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
нямат победа
и нямат равен мач.
На домашния терен на Йонкьопинг Содра имат изиграна само 1 среща,
като победители са били домакините.
Първа Дивизия - Юг класиране към 17.05.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Трелеборг |
7 |
5 |
2 |
0 |
19 |
6 |
+13 |
17 |
| 2 |
Ескилсмине |
7 |
4 |
1 |
2 |
13 |
10 |
+3 |
13 |
| 3 |
АФК Малмьо |
7 |
3 |
3 |
1 |
12 |
9 |
+3 |
12 |
| 4 |
Лунд |
7 |
3 |
3 |
1 |
10 |
7 |
+3 |
12 |
| 5 |
Атвидаберг |
7 |
3 |
2 |
2 |
9 |
7 |
+2 |
11 |
| 6 |
Шьовде АИК |
7 |
2 |
5 |
0 |
6 |
4 |
+2 |
11 |
| 7 |
Твоокерш |
7 |
3 |
1 |
3 |
5 |
7 |
-2 |
10 |
| 8 |
Олимпик Малмьо |
7 |
3 |
0 |
4 |
10 |
11 |
-1 |
9 |
| 9 |
Розенгард 1917 |
7 |
2 |
3 |
2 |
8 |
9 |
-1 |
9 |
| 10 |
Енгелхолм |
7 |
1 |
5 |
1 |
12 |
10 |
+2 |
8 |
| 11 |
Хеслехолм |
7 |
2 |
2 |
3 |
13 |
12 |
+1 |
8 |
| 12 |
Йонкьопинг Содра |
7 |
2 |
2 |
3 |
10 |
10 |
0 |
8 |
| 13 |
Тролхетан |
7 |
2 |
2 |
3 |
9 |
12 |
-3 |
8 |
| 14 |
Лахолмс |
7 |
2 |
1 |
4 |
8 |
13 |
-5 |
7 |
| 15 |
Кристианстад |
7 |
1 |
2 |
4 |
8 |
12 |
-4 |
5 |
| 16 |
Утсиктенс |
7 |
1 |
0 |
6 |
7 |
20 |
-13 |
3 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Йонкьопинг Содра |
|
| Хеслехолм |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Йонкьопинг Содра |
Йонкьопинг Содра |
|
Хеслехолм |
Хеслехолм |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Трелеборг |
|
1 - 1 |
|
|
|
|
|
| 2 |
Ескилсмине |
|
2 - 2 |
|
|
1 - 3 |
|
|
| 3 |
АФК Малмьо |
|
|
|
|
|
3 - 2 |
3 - 2 |
| 4 |
Лунд |
|
|
|
|
0 - 1 |
|
|
| 5 |
Атвидаберг |
|
1 - 0 |
|
|
|
|
|
| 6 |
Шьовде АИК |
|
|
|
|
|
|
|
| 7 |
Твоокерш |
|
|
|
|
|
|
|
| 8 |
Олимпик Малмьо |
|
3 - 1 |
|
|
4 - 0 |
|
|
| 9 |
Розенгард 1917 |
|
|
|
|
1 - 1 |
|
|
| 10 |
Енгелхолм |
|
|
|
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 11 |
Хеслехолм |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 12 |
Йонкьопинг Содра |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 13 |
Тролхетан |
|
|
|
|
|
3 - 4 |
3 - 4 |
| 14 |
Лахолмс |
2 - 1 |
|
2 - 1 |
|
|
|
|
| 15 |
Кристианстад |
3 - 0 |
|
3 - 0 |
|
|
|
|
| 16 |
Утсиктенс |
1 - 2 |
|
1 - 2 |
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Йонкьопинг Содра |
Хеслехолм |
| Победи |
2 |
2 |
| Равни |
2 |
2 |
| Загуби |
3 |
3 |
| Вкарани Голове |
10 |
13 |
| Получени Голове |
10 |
12 |
| Средно Вкарани |
1.43 |
1.86 |
| Средно Получени |
1.43 |
1.71 |
| Мачове Вкарал |
86% |
86% |
| Мачове Получил |
86% |
86% |
| Гол/Гол |
71% |
71% |
| Над 1.5 |
86% |
86% |
| Над 2.5 |
71% |
57% |
| Над 3.5 |
29% |
57% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
2 |
1 |
| Равни |
0 |
1 |
| Загуби |
1 |
1 |
| Вкарани Голове |
6 |
7 |
| Получени Голове |
3 |
7 |
| Средно Вкарани |
2.00 |
2.33 |
| Средно Получени |
1.00 |
2.33 |
| Мачове Вкарал |
100% |
100% |
| Мачове Получил |
67% |
100% |
| Гол/Гол |
67% |
100% |
| Над 1.5 |
100% |
100% |
| Над 2.5 |
100% |
67% |
| Над 3.5 |
0% |
67% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.82 |
3.34 |
3.74 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.20 |
1.25 |
1.80 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.37 |
2.73 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.22 |
1.29 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.79 |
1.89 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.29 |
3.21 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.77 |
1.93 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака