Швеция - Суперетан Лига (2026)
неделя, 17 май, 2026
14:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.95 |
3.40 |
3.60 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.29 |
1.30 |
1.80 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.44 |
2.63 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.50 |
1.29 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.88 |
1.93 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.33 |
3.25 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.75 |
2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Йостерсунд, а гостите от Сандвикен.
Разстоянието между двата града е 306.3 км.
Мачът ще се играе на стадион
Ямткрафт Арена,
който има капацитет от
6 028 места, от които седящи 5 092.
Размерите на терена са 105 x 65 m.
Снимки от Google карта
стадион Ямткрафт Арена.
Мачът ще се играе в 13:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Йостерсунд - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 13.05.2026 |
Суперетан Лига |
Браге |
2 - 4 |
Йостерсунд |
2.22 |
3.32 |
2.93 |
| 09.05.2026 |
Суперетан Лига |
Йостерсунд |
2 - 2 |
Фалкенберг |
2.03 |
3.39 |
3.29 |
| 03.05.2026 |
Суперетан Лига |
Йостерсунд |
3 - 2 |
Вернаму |
2.72 |
3.26 |
2.38 |
| 25.04.2026 |
Суперетан Лига |
Йостерс |
1 - 0 |
Йостерсунд |
1.78 |
3.47 |
4.10 |
| 19.04.2026 |
Суперетан Лига |
Хелзинборг |
2 - 1 |
Йостерсунд |
2.08 |
3.32 |
3.22 |
| 11.04.2026 |
Суперетан Лига |
Йостерсунд |
1 - 1 |
Норбю |
2.01 |
3.25 |
3.49 |
| 06.04.2026 |
Суперетан Лига |
Варберг БоИС |
1 - 2 |
Йостерсунд |
2.31 |
3.01 |
3.04 |
| 28.03.2026 |
Приятелски срещи |
Ранхайм |
0 - 0 |
Йостерсунд |
- |
- |
- |
| 21.03.2026 |
Приятелски срещи |
Йостерсунд |
0 - 1 |
Умео ФК |
- |
- |
- |
| 15.03.2026 |
Приятелски срещи |
Вестерос |
3 - 0 |
Йостерсунд |
- |
- |
- |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 1 загуба
в последните 4 домакинства.
Сандвикен - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 13.05.2026 |
Суперетан Лига |
Йостерс |
1 - 0 |
Сандвикен |
1.92 |
3.57 |
3.44 |
| 09.05.2026 |
Суперетан Лига |
Сандвикен |
1 - 0 |
Люнгшиле |
2.61 |
3.41 |
2.38 |
| 02.05.2026 |
Суперетан Лига |
Сандвикен |
2 - 2 |
Норбю |
2.08 |
3.40 |
3.14 |
| 25.04.2026 |
Суперетан Лига |
Юнайтед Нордик |
2 - 1 |
Сандвикен |
2.25 |
3.45 |
2.80 |
| 18.04.2026 |
Суперетан Лига |
Сандвикен |
0 - 1 |
Вернаму |
2.65 |
3.49 |
2.34 |
| 12.04.2026 |
Суперетан Лига |
Сандвикен |
2 - 2 |
Варберг БоИС |
2.36 |
3.37 |
2.67 |
| 07.04.2026 |
Суперетан Лига |
Одеволд |
2 - 2 |
Сандвикен |
2.13 |
3.41 |
3.05 |
| 28.03.2026 |
Приятелски срещи |
Вестерос |
3 - 1 |
Сандвикен |
- |
- |
- |
| 21.03.2026 |
Приятелски срещи |
Сандвикен |
1 - 1 |
ИФК Мариехамн |
- |
- |
- |
| 14.03.2026 |
Приятелски срещи |
Сундсвал |
2 - 3 |
Сандвикен |
- |
- |
- |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 08.11.2025 |
Суперетан Лига |
Сандвикен |
5 - 0 |
Йостерсунд |
2.04 |
3.61 |
3.11 |
| 17.05.2025 |
Суперетан Лига |
Йостерсунд |
2 - 2 |
Сандвикен |
2.42 |
3.41 |
2.60 |
| 09.02.2025 |
Приятелски срещи |
Сандвикен |
4 - 0 |
Йостерсунд |
- |
- |
- |
| 05.10.2024 |
Суперетан Лига |
Сандвикен |
3 - 1 |
Йостерсунд |
1.65 |
3.93 |
4.20 |
| 01.06.2024 |
Суперетан Лига |
Йостерсунд |
0 - 2 |
Сандвикен |
1.92 |
3.50 |
3.44 |
В последните 5 директни срещи
домакините
нямат победа,
гостите
имат 4 победи
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Йостерсунд имат изиграни 2 срещи,
като домакините нямат победа,
гостите имат 1 победа
и 1 път са завършили наравно.
Суперетан Лига класиране към 17.05.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Юнайтед Нордик |
7 |
4 |
1 |
2 |
15 |
12 |
+3 |
13 |
| 2 |
Варберг БоИС |
7 |
3 |
3 |
1 |
15 |
9 |
+6 |
12 |
| 3 |
Фалкенберг |
7 |
3 |
3 |
1 |
9 |
9 |
0 |
12 |
| 4 |
Йоребро |
7 |
3 |
3 |
1 |
5 |
5 |
0 |
12 |
| 5 |
Йостерсунд |
7 |
3 |
2 |
2 |
13 |
11 |
+2 |
11 |
| 6 |
Хелзинборг |
7 |
3 |
2 |
2 |
15 |
14 |
+1 |
11 |
| 7 |
Йостерс |
7 |
3 |
2 |
2 |
9 |
11 |
-2 |
11 |
| 8 |
Норкьопинг |
7 |
3 |
1 |
3 |
13 |
8 |
+5 |
10 |
| 9 |
Браге |
7 |
3 |
1 |
3 |
13 |
13 |
0 |
10 |
| 10 |
Ландскрона БоИС |
7 |
2 |
3 |
2 |
9 |
8 |
+1 |
9 |
| 11 |
Одеволд |
7 |
2 |
3 |
2 |
14 |
14 |
0 |
9 |
| 12 |
Вернаму |
7 |
3 |
0 |
4 |
11 |
14 |
-3 |
9 |
| 13 |
Люнгшиле |
7 |
2 |
1 |
4 |
6 |
7 |
-1 |
7 |
| 14 |
Норбю |
7 |
0 |
6 |
1 |
10 |
11 |
-1 |
6 |
| 15 |
Сандвикен |
7 |
1 |
3 |
3 |
8 |
10 |
-2 |
6 |
| 16 |
Сундсвал |
7 |
1 |
0 |
6 |
6 |
15 |
-9 |
3 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Йостерсунд |
|
| Сандвикен |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Йостерсунд |
Йостерсунд |
|
Сандвикен |
Сандвикен |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Юнайтед Нордик |
|
|
|
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 2 |
Варберг БоИС |
|
1 - 2 |
|
|
2 - 2 |
|
|
| 3 |
Фалкенберг |
2 - 2 |
|
2 - 2 |
|
|
|
|
| 4 |
Йоребро |
|
|
|
|
|
|
|
| 5 |
Йостерсунд |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 6 |
Хелзинборг |
|
2 - 1 |
|
|
|
|
|
| 7 |
Йостерс |
|
1 - 0 |
|
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 8 |
Норкьопинг |
|
|
|
|
|
|
|
| 9 |
Браге |
|
2 - 4 |
|
|
|
|
|
| 10 |
Ландскрона БоИС |
|
|
|
|
|
|
|
| 11 |
Одеволд |
|
|
|
|
|
2 - 2 |
2 - 2 |
| 12 |
Вернаму |
3 - 2 |
|
3 - 2 |
|
0 - 1 |
|
|
| 13 |
Люнгшиле |
|
|
|
|
1 - 0 |
|
|
| 14 |
Норбю |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
2 - 2 |
|
|
| 15 |
Сандвикен |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 16 |
Сундсвал |
|
|
|
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Йостерсунд |
Сандвикен |
| Победи |
3 |
1 |
| Равни |
2 |
3 |
| Загуби |
2 |
3 |
| Вкарани Голове |
13 |
8 |
| Получени Голове |
11 |
10 |
| Средно Вкарани |
1.86 |
1.14 |
| Средно Получени |
1.57 |
1.43 |
| Мачове Вкарал |
86% |
71% |
| Мачове Получил |
100% |
86% |
| Гол/Гол |
86% |
57% |
| Над 1.5 |
86% |
57% |
| Над 2.5 |
71% |
57% |
| Над 3.5 |
43% |
43% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
0 |
| Равни |
2 |
1 |
| Загуби |
0 |
2 |
| Вкарани Голове |
6 |
3 |
| Получени Голове |
5 |
5 |
| Средно Вкарани |
2.00 |
1.00 |
| Средно Получени |
1.67 |
1.67 |
| Мачове Вкарал |
100% |
67% |
| Мачове Получил |
100% |
100% |
| Гол/Гол |
100% |
67% |
| Над 1.5 |
100% |
67% |
| Над 2.5 |
67% |
67% |
| Над 3.5 |
67% |
33% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.95 |
3.40 |
3.60 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.29 |
1.30 |
1.80 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.44 |
2.63 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.50 |
1.29 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.88 |
1.93 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.33 |
3.25 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.75 |
2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака