Англия - Втора Лига (2017 - 2018)
17:00
Йоувил
Форест Грийн Роувърс
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.37 | 3.39 | 3.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.33 | 1.60 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 2.10 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.39 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.72 | 2.07 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.28 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.90 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 30.03.2018 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Йоувил, а гостите от Нейлсуорт. Разстоянието между двата града е 88.4 км. Мачът ще се играе на стадион Хуиш Парк, който има капацитет от 9 565 места, от които седящи 5 212. Размерите на терена са 105 x 66 m. Снимки от Google карта стадион Хуиш Парк. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Йоувил - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.03.2018 | Втора Лига | Колчестър | 0 - 1 | Йоувил | 1.86 | 3.40 | 4.00 |
| 13.03.2018 | Втора Лига | Екзитър | 0 - 0 | Йоувил | 2.11 | 3.29 | 3.34 |
| 10.03.2018 | Втора Лига | Йоувил | 0 - 2 | Нюпорт Каунти | 2.60 | 3.18 | 2.63 |
| 06.03.2018 | ЕФЛ Трофи | Шросбъри Таун | 1 - 0 | Йоувил | 1.43 | 4.00 | 6.93 |
| 24.02.2018 | Втора Лига | Йоувил | 0 - 1 | Карлайл | 2.84 | 3.28 | 2.39 |
| 17.02.2018 | Втора Лига | Стивънидж | 4 - 1 | Йоувил | 2.16 | 3.21 | 3.32 |
| 13.02.2018 | Втора Лига | Йоувил | 2 - 0 | Барнет | 2.36 | 3.24 | 2.93 |
| 10.02.2018 | Втора Лига | Крю Александра | 0 - 0 | Йоувил | 2.54 | 3.13 | 2.75 |
| 06.02.2018 | ЕФЛ Трофи | Йоувил | 3 - 2 | Флийтууд Таун | 3.01 | 3.43 | 2.08 |
| 03.02.2018 | Втора Лига | Йоувил | 2 - 0 | Кембридж Юнайтед | 2.46 | 3.15 | 2.84 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Форест Грийн Роувърс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.03.2018 | Втора Лига | Форест Грийн Роувърс | 2 - 0 | Мансфийлд Таун | 3.70 | 3.30 | 1.98 |
| 20.03.2018 | Втора Лига | Крю Александра | 3 - 1 | Форест Грийн Роувърс | 2.19 | 3.26 | 3.18 |
| 17.03.2018 | Втора Лига | Акрингтън Стенли | 3 - 1 | Форест Грийн Роувърс | 1.68 | 3.62 | 4.85 |
| 10.03.2018 | Втора Лига | Форест Грийн Роувърс | 1 - 2 | Нотс Каунти | 2.98 | 3.35 | 2.26 |
| 06.03.2018 | Втора Лига | Нюпорт Каунти | 3 - 3 | Форест Грийн Роувърс | 2.17 | 3.25 | 3.23 |
| 24.02.2018 | Втора Лига | Форест Грийн Роувърс | 2 - 0 | Кроули Таун | 2.60 | 3.18 | 2.65 |
| 17.02.2018 | Втора Лига | Моркамб | 1 - 1 | Форест Грийн Роувърс | 2.22 | 3.27 | 3.15 |
| 13.02.2018 | Втора Лига | Форест Грийн Роувърс | 3 - 1 | Стивънидж | 2.45 | 3.18 | 2.83 |
| 03.02.2018 | Втора Лига | Форест Грийн Роувърс | 2 - 1 | Ковънтри | 3.96 | 3.31 | 1.92 |
| 31.01.2018 | Втора Лига | Екзитър | 2 - 0 | Форест Грийн Роувърс | 1.77 | 3.60 | 4.29 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.01.2018 | ЕФЛ Трофи | Йоувил | 2 - 0 | Форест Грийн Роувърс | 2.13 | 3.32 | 3.06 |
| 19.08.2017 | Втора Лига | Форест Грийн Роувърс | 4 - 3 | Йоувил | 2.08 | 3.34 | 3.35 |
| 29.07.2013 | Приятелски срещи | Форест Грийн Роувърс | 3 - 5 | Йоувил | 2.88 | 3.27 | 2.16 |
| 01.01.2003 | Нац. Лига | Йоувил | 1 - 0 | Форест Грийн Роувърс | 1.48 | 3.90 | 5.75 |
| 26.12.2002 | Нац. Лига | Форест Грийн Роувърс | 2 - 1 | Йоувил | 3.55 | 3.30 | 1.92 |
| 29.01.2002 | Нац. Лига | Йоувил | 2 - 2 | Форест Грийн Роувърс | 1.53 | 4.00 | 5.20 |
| 26.12.2001 | Нац. Лига | Форест Грийн Роувърс | 1 - 1 | Йоувил | 2.90 | 3.10 | 2.45 |
В последните 7 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 2 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Йоувил имат изиграни 3 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Втора Лига класиране към 30.03.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Лутън Таун | 39 | +41 | 74 |
| 2 | Акрингтън Стенли | 37 | +24 | 74 |
| 3 | Уикъмб | 39 | +19 | 70 |
| 4 | Нотс Каунти | 39 | +19 | 66 |
| 5 | Екзитър | 38 | +9 | 66 |
| 6 | Ковънтри | 38 | +16 | 64 |
| 7 | Мансфийлд Таун | 38 | +16 | 63 |
| 8 | Линкълн Сити | 38 | +13 | 61 |
| 9 | Суиндън | 38 | +1 | 60 |
| 10 | Карлайл | 39 | +7 | 57 |
| 11 | Колчестър | 39 | +4 | 55 |
| 12 | Нюпорт Каунти | 38 | -1 | 53 |
| 13 | Кроули Таун | 39 | -5 | 53 |
| 14 | Кембридж Юнайтед | 39 | -12 | 51 |
| 15 | Челтнъм Таун | 39 | +1 | 48 |
| 16 | Стивънидж | 38 | -6 | 44 |
| 17 | Крю Александра | 39 | -14 | 43 |
| 18 | Йоувил | 37 | -10 | 42 |
| 19 | Моркамб | 38 | -10 | 41 |
| 20 | Форест Грийн Роувърс | 39 | -20 | 40 |
| 21 | Порт Вейл | 39 | -13 | 39 |
| 22 | Гримсби Таун | 39 | -29 | 37 |
| 23 | Честърфийлд | 37 | -26 | 34 |
| 24 | Барнет | 39 | -24 | 30 |
Хронология в първенството
| Йоувил | |
| Форест Грийн Роувърс | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Йоувил | Йоувил | Форест Грийн Роувърс | Форест Грийн Роувърс | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Лутън Таун | 8 - 2 | 0 - 2 | |||||
| 2 | Акрингтън Стенли | 3 - 2 | 3 - 2 | 0 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | ||
| 3 | Уикъмб | 2 - 1 | 1 - 2 | 3 - 1 | 3 - 1 | |||
| 4 | Нотс Каунти | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 5 | Екзитър | 3 - 1 | 0 - 0 | 3 - 1 | 1 - 3 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 6 | Ковънтри | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||
| 7 | Мансфийлд Таун | 0 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
| 8 | Линкълн Сити | 0 - 2 | 0 - 2 | 0 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 9 | Суиндън | 1 - 2 | 1 - 2 | 0 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 10 | Карлайл | 0 - 1 | 4 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 11 | Колчестър | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | 5 - 1 | 5 - 1 | ||
| 12 | Нюпорт Каунти | 0 - 2 | 2 - 0 | 0 - 2 | 0 - 4 | 3 - 3 | 3 - 3 | |
| 13 | Кроули Таун | 1 - 2 | 2 - 0 | 1 - 2 | 2 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 14 | Кембридж Юнайтед | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 0 | 5 - 2 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 15 | Челтнъм Таун | 0 - 0 | 0 - 2 | 0 - 0 | 1 - 1 | |||
| 16 | Стивънидж | 3 - 0 | 4 - 1 | 3 - 0 | 3 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 17 | Крю Александра | 2 - 0 | 0 - 0 | 2 - 0 | 3 - 2 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 18 | Йоувил | - | - | - | 4 - 3 | |||
| 19 | Моркамб | 2 - 2 | 4 - 3 | 2 - 2 | 2 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 20 | Форест Грийн Роувърс | 4 - 3 | - | - | - | |||
| 21 | Порт Вейл | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 22 | Гримсби Таун | 3 - 0 | 2 - 1 | 3 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 23 | Честърфийлд | 1 - 2 | 2 - 3 | 1 - 2 | 3 - 2 | 3 - 2 | ||
| 24 | Барнет | 2 - 0 | 1 - 1 | 2 - 0 | 2 - 2 | |||
Класиране в шампионата
| Йоувил | Форест Грийн Роувърс | |
| Позиция | 18 | 20 |
| Точки | 42 | 40 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 14 | 23 |
| Точки | 28 | 11 |
Форма в шампионата
| Йоувил | Форест Грийн Роувърс | |
|
Победи
Равни Загуби |
11
9 17 |
11
7 21 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
8
4 7 |
2
5 12 |
Голове в шампионата
| Йоувил | Форест Грийн Роувърс | |
|
Вкарани
Получени |
47
57 |
47
67 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
27
19 |
17
37 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.37 | 3.39 | 3.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.33 | 1.60 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 2.10 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.39 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.72 | 2.07 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.28 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.90 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 30.03.2018 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
