Украйна - Първа Лига (2026 - 2027)

петък, 31 юли, 2026
13:00
ЮКСА Тарасовка

ЮКСА Тарасовка

Александрия

Александрия

Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Прогнози на потребителите

1 0% за ЮКСА Тарасовка
X 0% за равен
2 0% за Александрия
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама


Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Коефициенти

Стандартни 1 X 2
Ср. коеф. 3.51 3.30 1.88
Двоен шанс 1X 12 X2
Ср. коеф. 1.77 1.27 1.24
Равенство няма залог Dnb1 Dnb2
Ср. коеф.   2.61 1.40
Под/Над Гол Под Над
Ср. коеф. 1.5 3.05 1.32
Ср. коеф. 2.5 1.69 2.03
Ср. коеф. 3.5 1.22 3.67
Гол/Гол Да Не
Ср. коеф.   1.86 1.82

*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 31.07.2026 04:00. Възможни са промени към настоящия момент!

Обща информация за мача

Домакините са от Киев, а гостите от Александрия. Разстоянието между двата града е 272.6 км. Мачът ще се играе в 13:00 местно време.

Реклама
Спортно Колело на Късмета


Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

ЮКСА Тарасовка - последни срещи

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
25.07.2026 Първа Лига Полесия-2 Жит. 2 - 2 ЮКСА Тарасовка 2.29 2.90 2.94
10.07.2026 Приятелски срещи Оболон Киев 0 - 0 ЮКСА Тарасовка - - -
01.06.2026 Първа Лига ЮКСА Тарасовка 3 - 0 Нива Тернопол 2.29 2.82 2.85
23.05.2026 Първа Лига Металист Харков 2 - 0 ЮКСА Тарасовка 1.67 3.20 4.39
15.05.2026 Първа Лига ЮКСА Тарасовка 0 - 5 Буковина Чернивци - - -
08.05.2026 Първа Лига Ливий Берех 3 - 1 ЮКСА Тарасовка 1.29 4.20 8.00
02.05.2026 Първа Лига ЮКСА Тарасовка 0 - 2 ФК Чернигов 2.51 2.79 2.66
25.04.2026 Първа Лига Прикарпатие 1 - 2 ЮКСА Тарасовка 2.12 2.90 3.22
19.04.2026 Първа Лига ЮКСА Тарасовка 1 - 1 Виктория Суми 2.55 2.75 2.55
12.04.2026 Първа Лига Пробий Гор. 1 - 0 ЮКСА Тарасовка 2.27 2.90 2.80

Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби в последните 4 домакинства.

Александрия - последни срещи

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
24.07.2026 Първа Лига Александрия 1 - 1 Нива Тернопол 1.62 3.19 4.83
09.06.2026 Плейофи Ливий Берех 1 - 0 Александрия 2.13 3.12 3.15
05.06.2026 Плейофи Александрия 1 - 1 Ливий Берех 2.13 3.12 3.20
23.05.2026 Премиер Лига Александрия 1 - 1 Кривбас Кривой Рог 2.86 3.35 2.17
17.05.2026 Премиер Лига Рух Лвов 1 - 3 Александрия 2.14 2.96 3.29
12.05.2026 Премиер Лига Александрия 1 - 2 Заря Луганск 3.45 3.19 1.98
08.05.2026 Премиер Лига Полесия Житомир 2 - 1 Александрия 1.15 5.98 15.57
02.05.2026 Премиер Лига Александрия 0 - 3 Колос Ковалевка 3.70 3.00 1.97
27.04.2026 Премиер Лига Епицентър 1 - 1 Александрия 2.00 3.17 3.40
20.04.2026 Премиер Лига Александрия 0 - 3 Верес Ровно 2.76 2.90 2.49

Общо 1 победа, 4 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби в последните 4 гостувания.

Директни срещи

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
30.10.2024 Купа на Украйна ЮКСА Тарасовка 1 - 4 Александрия 5.28 3.64 1.56

Първа Лига класиране към 31.07.2026

Отбор М П Р З Вк Пл ГР Т
1 СК Полтава 1 1 0 0 3 0 +3 3
2 Куликов-Белка 1 1 0 0 2 1 +1 3
3 Виктория Суми 1 1 0 0 1 0 +1 3
3 Колос-2 Ковалевка 1 1 0 0 1 0 +1 3
5 Ингулец Петрово 1 0 1 0 2 2 0 1
5 Полесия-2 Житомир 1 0 1 0 2 2 0 1
5 Пробий Городенка 1 0 1 0 2 2 0 1
5 ЮКСА Тарасовка 1 0 1 0 2 2 0 1
9 Александрия 1 0 1 0 1 1 0 1
9 Локомотив Киев 1 0 1 0 1 1 0 1
9 Нива Тернопол 1 0 1 0 1 1 0 1
9 ФК Чернигов 1 0 1 0 1 1 0 1
13 Металист Харков 1 0 0 1 1 2 -1 0
14 Прикарпатие Ивано-Франкивск 1 0 0 1 0 1 -1 0
14 ФСК Мариупол 1 0 0 1 0 1 -1 0
16 Агробизнес Волочиск 1 0 0 1 0 3 -3 0
Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Хронология в първенството

ЮКСА Тарасовка  
Александрия  
Домакин  
Гост  
Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Представяне в Шампионата

  ЮКСА Тарасовка Александрия
Победи 0 0
Равни 1 1
Загуби 0 0
Вкарани Голове 2 1
Получени Голове 2 1
Средно Вкарани 2.00 1.00
Средно Получени 2.00 1.00
Мачове Вкарал 100% 100%
Мачове Получил 100% 100%
Гол/Гол 100% 100%
Над 1.5 100% 100%
Над 2.5 100% 0%
Над 3.5 100% 0%
  Домакин Гост
Победи 0 0
Равни 0 0
Загуби 0 0
Вкарани Голове 0 0
Получени Голове 0 0
Средно Вкарани 0.00 0.00
Средно Получени 0.00 0.00
Мачове Вкарал 0% 0%
Мачове Получил 0% 0%
Гол/Гол 0% 0%
Над 1.5 0% 0%
Над 2.5 0% 0%
Над 3.5 0% 0%

Коефициенти

Стандартни 1 X 2
Ср. коеф. 3.51 3.30 1.88
Двоен шанс 1X 12 X2
Ср. коеф. 1.77 1.27 1.24
Равенство няма залог Dnb1 Dnb2
Ср. коеф.   2.61 1.40
Под/Над Гол Под Над
Ср. коеф. 1.5 3.05 1.32
Ср. коеф. 2.5 1.69 2.03
Ср. коеф. 3.5 1.22 3.67
Гол/Гол Да Не
Ср. коеф.   1.86 1.82

*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 31.07.2026 04:00. Възможни са промени към настоящия момент!

Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Прогнози на потребителите

1 0% за ЮКСА Тарасовка
X 0% за равен
2 0% за Александрия
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака