Швеция - Алсвенскан Лига (2018)
20:00
Юргорден
Малмьо
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.87 | 3.29 | 2.39 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 1.34 | 1.41 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.72 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.72 | 2.07 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.95 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 18.04.2018 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Стокхолм, а гостите от Малмьо. Разстоянието между двата града е 512.9 км. Мачът ще се играе на стадион Теле-2 Арена, който има капацитет от 30 000 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Теле-2 Арена. Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Юргорден - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.04.2018 | Алсвенскан Лига | АИК Стокхолм | 2 - 0 | Юргорден | 2.03 | 3.12 | 3.79 |
| 08.04.2018 | Алсвенскан Лига | Юргорден | 1 - 1 | Трелеборг | 1.25 | 5.36 | 10.91 |
| 01.04.2018 | Алсвенскан Лига | Йостерсунд | 0 - 1 | Юргорден | 1.87 | 3.37 | 4.01 |
| 24.03.2018 | Приятелски срещи | Бромапойкарна | 0 - 1 | Юргорден | 2.53 | 3.57 | 2.29 |
| 18.03.2018 | Купа на Швеция | АИК Стокхолм | 0 - 2 | Юргорден | 2.04 | 3.15 | 3.49 |
| 12.03.2018 | Купа на Швеция | Юргорден | 1 - 0 | Хакен | 2.28 | 3.33 | 2.78 |
| 03.03.2018 | Купа на Швеция | Юргорден | 1 - 0 | Йонкьопинг Содра | 1.26 | 5.18 | 8.94 |
| 24.02.2018 | Купа на Швеция | Фрей Тебю | 0 - 1 | Юргорден | 6.47 | 4.67 | 1.37 |
| 19.02.2018 | Купа на Швеция | Юргорден | 6 - 0 | Дегерфорш | 1.29 | 4.89 | 8.72 |
| 10.02.2018 | Приятелски срещи | Юргорден | 3 - 1 | Бодьо Глимт | 1.36 | 4.88 | 6.13 |
Общо 8 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи и 1 равенство в последните 5 домакинства.
Малмьо - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.04.2018 | Алсвенскан Лига | Сундсвал | 2 - 2 | Малмьо | 5.72 | 3.84 | 1.55 |
| 09.04.2018 | Алсвенскан Лига | Малмьо | 1 - 1 | АИК Стокхолм | 1.84 | 3.35 | 4.26 |
| 02.04.2018 | Алсвенскан Лига | Елфсборг | 1 - 2 | Малмьо | 3.45 | 3.44 | 2.01 |
| 17.03.2018 | Купа на Швеция | Йостерсунд | 0 - 1 | Малмьо | - | - | - |
| 10.03.2018 | Купа на Швеция | Малмьо | 1 - 0 | ИФК Гьотеборг | 1.40 | 4.46 | 6.40 |
| 04.03.2018 | Купа на Швеция | Малмьо | 3 - 1 | Бромапойкарна | 1.30 | 4.93 | 7.56 |
| 27.02.2018 | Приятелски срещи | Малмьо | 2 - 2 | Роскилде | 1.49 | 4.50 | 4.56 |
| 25.02.2018 | Купа на Швеция | Йефле | 0 - 3 | Малмьо | 16.83 | 6.69 | 1.12 |
| 18.02.2018 | Купа на Швеция | Малмьо | 1 - 0 | Далкурд | 1.34 | 4.62 | 7.52 |
| 08.02.2018 | Приятелски срещи | Ди Си Юнайтед | 1 - 2 | Малмьо | 4.28 | 3.81 | 1.65 |
Общо 7 победи и 3 равенства в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи и 1 равенство в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.08.2017 | Алсвенскан Лига | Юргорден | 0 - 1 | Малмьо | 3.03 | 3.33 | 2.20 |
| 24.04.2017 | Алсвенскан Лига | Малмьо | 3 - 2 | Юргорден | 1.73 | 3.56 | 4.61 |
| 18.09.2016 | Алсвенскан Лига | Юргорден | 3 - 1 | Малмьо | 3.12 | 3.37 | 2.17 |
| 24.04.2016 | Алсвенскан Лига | Малмьо | 1 - 0 | Юргорден | 1.68 | 3.84 | 4.48 |
| 20.09.2015 | Алсвенскан Лига | Юргорден | 0 - 2 | Малмьо | 2.85 | 3.36 | 2.33 |
| 07.06.2015 | Алсвенскан Лига | Малмьо | 1 - 1 | Юргорден | 1.55 | 4.01 | 5.57 |
| 31.08.2014 | Алсвенскан Лига | Юргорден | 2 - 0 | Малмьо | 2.52 | 3.24 | 2.61 |
| 21.04.2014 | Алсвенскан Лига | Малмьо | 2 - 2 | Юргорден | 1.50 | 3.91 | 6.20 |
| 16.09.2013 | Алсвенскан Лига | Малмьо | 0 - 2 | Юргорден | 1.47 | 4.14 | 6.21 |
| 12.05.2013 | Алсвенскан Лига | Юргорден | 3 - 2 | Малмьо | 4.49 | 3.50 | 1.75 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 4 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Юргорден имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите имат 2 победи и нямат равен мач.
Алсвенскан Лига класиране към 18.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Хамарби | 3 | +7 | 9 |
| 2 | АИК Стокхолм | 3 | +4 | 7 |
| 3 | Норкьопинг | 3 | +3 | 7 |
| 4 | Хакен | 3 | +2 | 6 |
| 5 | Малмьо | 3 | +1 | 5 |
| 6 | Йоребро | 3 | +1 | 5 |
| 6 | Сундсвал | 3 | +1 | 5 |
| 8 | Юргорден | 3 | -1 | 4 |
| 9 | ИФК Гьотеборг | 3 | 0 | 3 |
| 10 | Сириус | 2 | -1 | 3 |
| 11 | Далкурд | 3 | -2 | 3 |
| 12 | Калмар | 3 | -2 | 3 |
| 13 | Бромапойкарна | 3 | -3 | 3 |
| 14 | Йостерсунд | 3 | -3 | 3 |
| 15 | Трелеборг | 4 | -4 | 1 |
| 16 | Елфсборг | 3 | -3 | 0 |
Хронология в първенството
| Юргорден | |
| Малмьо | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Юргорден | Юргорден | Малмьо | Малмьо | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Хамарби | |||||||
| 2 | АИК Стокхолм | 2 - 0 | 1 - 1 | |||||
| 3 | Норкьопинг | |||||||
| 4 | Хакен | |||||||
| 5 | Малмьо | - | - | - | ||||
| 6 | Йоребро | |||||||
| 6 | Сундсвал | 2 - 2 | 2 - 2 | |||||
| 8 | Юргорден | - | - | - | ||||
| 9 | ИФК Гьотеборг | |||||||
| 10 | Сириус | |||||||
| 11 | Далкурд | |||||||
| 12 | Калмар | |||||||
| 13 | Бромапойкарна | |||||||
| 14 | Йостерсунд | 0 - 1 | ||||||
| 15 | Трелеборг | 1 - 1 | 1 - 1 | |||||
| 16 | Елфсборг | 1 - 2 | 1 - 2 | |||||
Класиране в шампионата
| Юргорден | Малмьо | |
| Позиция | 8 | 5 |
| Точки | 4 | 5 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 10 | 1 |
| Точки | 1 | 4 |
Форма в шампионата
| Юргорден | Малмьо | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
1 1 |
1
2 0 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
1 0 |
1
1 0 |
Голове в шампионата
| Юргорден | Малмьо | |
|
Вкарани
Получени |
2
3 |
5
4 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
1
1 |
4
3 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.87 | 3.29 | 2.39 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 1.34 | 1.41 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.72 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.72 | 2.07 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.95 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 18.04.2018 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
