Люксембург - Национална Дивизия (2017 - 2018)
16:00
ЮС Хостерт
Мондорф-ле-Бен
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.63 | 3.95 | 3.98 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 1.20 | 2.08 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.20 | 1.13 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.60 | 1.42 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.67 | 2.05 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.47 | 2.48 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 25.02.2018 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Хостерт, а гостите от Мондорф-ле-Бен. Разстоянието между двата града е 16.9 км. Мачът ще се играе на стадион Йос Бекер, който има капацитет от 1 500 места. Снимки от Google карта стадион Йос Бекер. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
ЮС Хостерт - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.02.2018 | Нац. Дивизия | Виктория Роспорт | 1 - 3 | ЮС Хостерт | 2.08 | 3.46 | 2.93 |
| 26.11.2017 | Нац. Дивизия | Прогрес Нидеркорн | 1 - 1 | ЮС Хостерт | 1.34 | 4.47 | 6.99 |
| 19.11.2017 | Нац. Дивизия | ЮС Хостерт | 2 - 1 | Диферданж | 3.63 | 3.95 | 1.71 |
| 05.11.2017 | Нац. Дивизия | ЮС Хостерт | 3 - 1 | ЮС Еш | 1.52 | 4.00 | 4.90 |
| 22.10.2017 | Нац. Дивизия | Роданж 91 | 0 - 0 | ЮС Хостерт | 1.88 | 3.47 | 3.42 |
| 15.10.2017 | Нац. Дивизия | ЮС Хостерт | 2 - 2 | Юнион Титус | 1.69 | 3.96 | 3.66 |
| 01.10.2017 | Нац. Дивизия | РМ Хам Бенфика | 2 - 0 | ЮС Хостерт | 1.91 | 3.67 | 3.12 |
| 17.09.2017 | Нац. Дивизия | ЮС Хостерт | 1 - 2 | УНА Щрасен | - | - | - |
| 09.09.2017 | Нац. Дивизия | Жюнес Еш | 4 - 2 | ЮС Хостерт | 2.19 | 3.39 | 2.72 |
| 24.08.2017 | Нац. Дивизия | ЮС Хостерт | 2 - 0 | Фола Еш | 3.44 | 3.99 | 1.75 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Мондорф-ле-Бен - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.02.2018 | Нац. Дивизия | Мондорф-ле-Бен | 3 - 1 | УНА Щрасен | 1.90 | 3.59 | 3.24 |
| 26.11.2017 | Нац. Дивизия | Мондорф-ле-Бен | 3 - 0 | ЮС Еш | 1.52 | 3.79 | 5.18 |
| 19.11.2017 | Нац. Дивизия | Юнион Титус | 1 - 1 | Мондорф-ле-Бен | 1.54 | 4.11 | 4.53 |
| 05.11.2017 | Нац. Дивизия | Фола Еш | 1 - 1 | Мондорф-ле-Бен | 1.29 | 4.94 | 7.28 |
| 22.10.2017 | Нац. Дивизия | Мондорф-ле-Бен | 4 - 2 | Расинг ФК Унион | 1.88 | 3.48 | 3.41 |
| 15.10.2017 | Нац. Дивизия | Прогрес Нидеркорн | 3 - 2 | Мондорф-ле-Бен | 1.35 | 4.70 | 5.96 |
| 30.09.2017 | Нац. Дивизия | Мондорф-ле-Бен | 3 - 2 | Виктория Роспорт | 1.80 | 3.80 | 3.40 |
| 17.09.2017 | Нац. Дивизия | Роданж 91 | 0 - 1 | Мондорф-ле-Бен | 1.64 | 3.80 | 4.23 |
| 10.09.2017 | Нац. Дивизия | Мондорф-ле-Бен | 1 - 1 | РМ Хам Бенфика | 1.90 | 3.75 | 3.15 |
| 24.08.2017 | Нац. Дивизия | Жюнес Еш | 4 - 2 | Мондорф-ле-Бен | 1.55 | 4.26 | 4.29 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.08.2017 | Нац. Дивизия | Мондорф-ле-Бен | 0 - 0 | ЮС Хостерт | 3.30 | 3.03 | 2.08 |
| 26.04.2015 | Нац. Дивизия | ЮС Хостерт | 2 - 1 | Мондорф-ле-Бен | 2.23 | 3.22 | 2.78 |
| 19.10.2014 | Нац. Дивизия | Мондорф-ле-Бен | 1 - 1 | ЮС Хостерт | - | - | - |
В последните 3 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите нямат победа и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на ЮС Хостерт имат изиграна само 1 среща, като победители са били домакините.
Национална Дивизия класиране към 25.02.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ф91 Дюделанж | 13 | +27 | 32 |
| 2 | Прогрес Нидеркорн | 13 | +26 | 31 |
| 3 | Фола Еш | 13 | +9 | 22 |
| 4 | ЮС Хостерт | 13 | +4 | 22 |
| 5 | Жюнес Еш | 13 | +6 | 21 |
| 6 | Диферданж | 13 | +12 | 20 |
| 7 | РМ Хам Бенфика | 13 | +1 | 19 |
| 8 | Мондорф-ле-Бен | 13 | 0 | 19 |
| 9 | Расинг ФК Унион | 13 | 0 | 15 |
| 10 | Юнион Титус Петанж | 13 | -6 | 15 |
| 11 | Роданж 91 | 13 | -12 | 14 |
| 12 | Виктория Роспорт | 13 | -15 | 11 |
| 13 | УНА Щрасен | 13 | -25 | 9 |
| 14 | ЮС Еш | 13 | -27 | 3 |
Хронология в първенството
| ЮС Хостерт | |
| Мондорф-ле-Бен | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | ЮС Хостерт | ЮС Хостерт | Мондорф-ле-Бен | Мондорф-ле-Бен | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Ф91 Дюделанж | 2 - 1 | 2 - 1 | 0 - 2 | ||||
| 2 | Прогрес Нидеркорн | 1 - 1 | 3 - 2 | 3 - 2 | ||||
| 3 | Фола Еш | 2 - 0 | 2 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 4 | ЮС Хостерт | - | - | - | 0 - 0 | |||
| 5 | Жюнес Еш | 4 - 2 | 4 - 2 | 4 - 2 | ||||
| 6 | Диферданж | 2 - 1 | 2 - 1 | 4 - 0 | 4 - 0 | |||
| 7 | РМ Хам Бенфика | 2 - 0 | 1 - 1 | |||||
| 8 | Мондорф-ле-Бен | 0 - 0 | - | - | - | |||
| 9 | Расинг ФК Унион | 2 - 1 | 2 - 1 | 4 - 2 | ||||
| 10 | Юнион Титус Петанж | 2 - 2 | 2 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 11 | Роданж 91 | 0 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||||
| 12 | Виктория Роспорт | 1 - 3 | 3 - 2 | |||||
| 13 | УНА Щрасен | 1 - 2 | 1 - 2 | 3 - 1 | ||||
| 14 | ЮС Еш | 3 - 1 | 3 - 1 | 3 - 0 | ||||
Класиране в шампионата
| ЮС Хостерт | Мондорф-ле-Бен | |
| Позиция | 4 | 8 |
| Точки | 22 | 19 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 4 | 10 |
| Точки | 16 | 5 |
Форма в шампионата
| ЮС Хостерт | Мондорф-ле-Бен | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
4 3 |
5
4 4 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
1 1 |
1
2 3 |
Голове в шампионата
| ЮС Хостерт | Мондорф-ле-Бен | |
|
Вкарани
Получени |
20
16 |
21
21 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
14
8 |
7
13 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.63 | 3.95 | 3.98 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 1.20 | 2.08 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.20 | 1.13 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.60 | 1.42 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.67 | 2.05 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.47 | 2.48 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 25.02.2018 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
