Люксембург - Национална Дивизия (2025 - 2026)
неделя, 17 май, 2026
17:00
ЮС Хостерт
Расинг ФК Унион
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.80 |
3.32 |
2.21 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.49 |
1.23 |
1.30 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.02 |
1.60 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.55 |
1.20 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.89 |
1.72 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.32 |
2.80 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.55 |
2.08 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Хостерт, а гостите от Люксембург.
Разстоянието между двата града е 9.0 км.
Мачът ще се играе на стадион
Йос Бекер,
който има капацитет от
1 500 места.
Снимки от Google карта
стадион Йос Бекер.
Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
ЮС Хостерт - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.05.2026 |
Нац. Дивизия |
Суифт Есперанж |
0 - 1 |
ЮС Хостерт |
2.70 |
3.31 |
2.23 |
| 03.05.2026 |
Нац. Дивизия |
ЮС Хостерт |
4 - 2 |
Мамер 32 |
1.88 |
3.38 |
3.43 |
| 26.04.2026 |
Нац. Дивизия |
Мондорф-ле-Бен |
4 - 0 |
ЮС Хостерт |
1.50 |
3.93 |
5.15 |
| 19.04.2026 |
Нац. Дивизия |
ЮС Хостерт |
0 - 3 |
Атерт Бисен |
5.22 |
4.02 |
1.49 |
| 12.04.2026 |
Нац. Дивизия |
Ф91 Дюделанж |
3 - 1 |
ЮС Хостерт |
1.40 |
4.32 |
5.98 |
| 04.04.2026 |
Нац. Дивизия |
ЮС Хостерт |
0 - 2 |
Каерйенг |
2.39 |
3.21 |
2.56 |
| 22.03.2026 |
Нац. Дивизия |
Жюнес Еш |
2 - 3 |
ЮС Хостерт |
2.07 |
3.22 |
3.11 |
| 15.03.2026 |
Нац. Дивизия |
ЮС Хостерт |
1 - 5 |
Прогрес Нидеркорн |
3.50 |
3.34 |
1.88 |
| 08.03.2026 |
Нац. Дивизия |
Диферданж |
3 - 2 |
ЮС Хостерт |
1.21 |
5.23 |
11.25 |
| 04.03.2026 |
Купа на Люксембург |
Фола Еш |
3 - 1 |
ЮС Хостерт |
2.98 |
3.53 |
1.96 |
Общо 3 победи и 7 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа и 3 загуби
в последните 4 домакинства.
Расинг ФК Унион - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.05.2026 |
Нац. Дивизия |
Мамер 32 |
3 - 2 |
Расинг ФК Унион |
4.38 |
3.68 |
1.62 |
| 03.05.2026 |
Нац. Дивизия |
Расинг ФК Унион |
0 - 5 |
Атерт Бисен |
2.64 |
3.40 |
2.24 |
| 26.04.2026 |
Нац. Дивизия |
Каерйенг |
2 - 5 |
Расинг ФК Унион |
2.98 |
3.23 |
2.10 |
| 22.04.2026 |
Купа на Люксембург |
Диферданж |
2 - 0 |
Расинг ФК Унион |
1.64 |
3.59 |
4.17 |
| 18.04.2026 |
Нац. Дивизия |
Расинг ФК Унион |
2 - 2 |
Прогрес Нидеркорн |
2.28 |
3.13 |
2.79 |
| 12.04.2026 |
Нац. Дивизия |
УНА Щрасен |
1 - 0 |
Расинг ФК Унион |
1.95 |
3.32 |
3.30 |
| 04.04.2026 |
Нац. Дивизия |
Расинг ФК Унион |
0 - 0 |
Юнион Титус |
1.64 |
3.69 |
4.24 |
| 22.03.2026 |
Нац. Дивизия |
Виктория Роспорт |
3 - 4 |
Расинг ФК Унион |
4.30 |
3.30 |
1.73 |
| 14.03.2026 |
Нац. Дивизия |
Расинг ФК Унион |
1 - 0 |
Суифт Есперанж |
1.60 |
3.57 |
4.69 |
| 08.03.2026 |
Нац. Дивизия |
Мондорф-ле-Бен |
1 - 3 |
Расинг ФК Унион |
2.16 |
3.18 |
2.90 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 3 загуби
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 07.12.2025 |
Нац. Дивизия |
Расинг ФК Унион |
0 - 0 |
ЮС Хостерт |
1.48 |
4.14 |
4.99 |
| 16.02.2025 |
Нац. Дивизия |
ЮС Хостерт |
1 - 0 |
Расинг ФК Унион |
- |
- |
- |
| 17.08.2024 |
Нац. Дивизия |
Расинг ФК Унион |
4 - 1 |
ЮС Хостерт |
1.73 |
3.89 |
3.52 |
| 03.04.2024 |
Купа на Люксембург |
ЮС Хостерт |
0 - 0 |
Расинг ФК Унион |
3.22 |
3.83 |
1.86 |
| 08.04.2023 |
Нац. Дивизия |
ЮС Хостерт |
1 - 1 |
Расинг ФК Унион |
5.80 |
4.12 |
1.41 |
| 23.10.2022 |
Нац. Дивизия |
Расинг ФК Унион |
2 - 1 |
ЮС Хостерт |
1.21 |
5.62 |
9.90 |
| 13.03.2022 |
Нац. Дивизия |
ЮС Хостерт |
1 - 4 |
Расинг ФК Унион |
3.61 |
3.60 |
1.80 |
| 22.09.2021 |
Нац. Дивизия |
Расинг ФК Унион |
7 - 0 |
ЮС Хостерт |
1.98 |
3.58 |
3.17 |
| 17.04.2021 |
Нац. Дивизия |
Расинг ФК Унион |
0 - 2 |
ЮС Хостерт |
2.14 |
3.62 |
2.96 |
| 04.10.2020 |
Нац. Дивизия |
ЮС Хостерт |
0 - 5 |
Расинг ФК Унион |
- |
- |
- |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
имат 5 победи
и 3 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на ЮС Хостерт имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 2 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
Национална Дивизия класиране към 17.05.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Диферданж |
28 |
18 |
8 |
2 |
61 |
21 |
+40 |
62 |
| 2 |
Атерт Бисен |
28 |
18 |
5 |
5 |
64 |
27 |
+37 |
59 |
| 3 |
УНА Щрасен |
28 |
17 |
5 |
6 |
56 |
25 |
+31 |
56 |
| 4 |
Мондорф-ле-Бен |
28 |
18 |
2 |
8 |
50 |
24 |
+26 |
56 |
| 5 |
Ф91 Дюделанж |
28 |
16 |
6 |
6 |
54 |
35 |
+19 |
54 |
| 6 |
Каерйенг |
28 |
11 |
5 |
12 |
43 |
44 |
-1 |
38 |
| 7 |
Виктория Роспорт |
28 |
10 |
5 |
13 |
31 |
43 |
-12 |
35 |
| 8 |
Прогрес Нидеркорн |
28 |
9 |
7 |
12 |
41 |
41 |
0 |
34 |
| 9 |
Жюнес Еш |
28 |
8 |
10 |
10 |
31 |
33 |
-2 |
34 |
| 10 |
Расинг ФК Унион |
28 |
9 |
7 |
12 |
41 |
49 |
-8 |
34 |
| 11 |
ЮС Хостерт |
28 |
9 |
6 |
13 |
31 |
53 |
-22 |
33 |
| 12 |
Жюнес Канах |
28 |
9 |
3 |
16 |
29 |
39 |
-10 |
30 |
| 13 |
Мамер 32 |
28 |
8 |
3 |
17 |
32 |
58 |
-26 |
27 |
| 14 |
Суифт Есперанж |
28 |
7 |
5 |
16 |
25 |
44 |
-19 |
26 |
| 15 |
Юнион Титус Петанж |
28 |
6 |
7 |
15 |
24 |
45 |
-21 |
25 |
| 16 |
Роданж 91 |
28 |
6 |
6 |
16 |
26 |
58 |
-32 |
24 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| ЮС Хостерт |
|
| Расинг ФК Унион |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
ЮС Хостерт |
ЮС Хостерт |
|
Расинг ФК Унион |
Расинг ФК Унион |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Диферданж |
0 - 1 |
3 - 2 |
0 - 1 |
|
0 - 2 |
5 - 1 |
5 - 1 |
| 2 |
Атерт Бисен |
0 - 3 |
7 - 1 |
0 - 3 |
|
0 - 5 |
3 - 0 |
3 - 0 |
| 3 |
УНА Щрасен |
1 - 0 |
4 - 0 |
1 - 0 |
|
1 - 2 |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 4 |
Мондорф-ле-Бен |
2 - 1 |
4 - 0 |
2 - 1 |
|
0 - 2 |
1 - 3 |
1 - 3 |
| 5 |
Ф91 Дюделанж |
1 - 1 |
3 - 1 |
1 - 1 |
|
1 - 2 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 6 |
Каерйенг |
0 - 2 |
2 - 2 |
0 - 2 |
|
1 - 1 |
2 - 5 |
2 - 5 |
| 7 |
Виктория Роспорт |
1 - 4 |
|
1 - 4 |
|
1 - 0 |
3 - 4 |
3 - 4 |
| 8 |
Прогрес Нидеркорн |
1 - 5 |
2 - 1 |
1 - 5 |
|
2 - 2 |
1 - 3 |
1 - 3 |
| 9 |
Жюнес Еш |
1 - 3 |
2 - 3 |
1 - 3 |
|
1 - 1 |
3 - 2 |
3 - 2 |
| 10 |
Расинг ФК Унион |
|
0 - 0 |
|
|
- |
- |
- |
| 11 |
ЮС Хостерт |
- |
- |
- |
|
0 - 0 |
|
|
| 12 |
Жюнес Канах |
2 - 1 |
0 - 0 |
2 - 1 |
|
1 - 3 |
1 - 3 |
1 - 3 |
| 13 |
Мамер 32 |
4 - 2 |
1 - 0 |
4 - 2 |
|
5 - 2 |
3 - 2 |
3 - 2 |
| 14 |
Суифт Есперанж |
1 - 1 |
0 - 1 |
1 - 1 |
|
1 - 0 |
0 - 1 |
0 - 1 |
| 15 |
Юнион Титус Петанж |
2 - 0 |
0 - 2 |
2 - 0 |
|
0 - 0 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 16 |
Роданж 91 |
0 - 0 |
1 - 2 |
0 - 0 |
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
ЮС Хостерт |
Расинг ФК Унион |
| Победи |
9 |
9 |
| Равни |
6 |
7 |
| Загуби |
13 |
12 |
| Вкарани Голове |
31 |
41 |
| Получени Голове |
53 |
49 |
| Средно Вкарани |
1.11 |
1.46 |
| Средно Получени |
1.89 |
1.75 |
| Мачове Вкарал |
68% |
75% |
| Мачове Получил |
75% |
82% |
| Гол/Гол |
54% |
64% |
| Над 1.5 |
75% |
79% |
| Над 2.5 |
57% |
57% |
| Над 3.5 |
39% |
43% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
5 |
6 |
| Равни |
3 |
2 |
| Загуби |
6 |
6 |
| Вкарани Голове |
16 |
27 |
| Получени Голове |
24 |
27 |
| Средно Вкарани |
1.14 |
1.93 |
| Средно Получени |
1.71 |
1.93 |
| Мачове Вкарал |
71% |
86% |
| Мачове Получил |
79% |
93% |
| Гол/Гол |
57% |
79% |
| Над 1.5 |
79% |
86% |
| Над 2.5 |
50% |
71% |
| Над 3.5 |
29% |
57% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.80 |
3.32 |
2.21 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.49 |
1.23 |
1.30 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.02 |
1.60 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.55 |
1.20 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.89 |
1.72 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.32 |
2.80 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.55 |
2.08 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака