Италия - Серия Б (2026 - 2027)
събота, 7 ноември, 2026
16:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.68 |
3.40 |
5.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.17 |
1.30 |
2.05 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.30 |
3.40 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.50 |
1.29 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.85 |
1.95 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.33 |
3.25 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.80 |
1.95 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
05.11.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Кастеламаре ди Стабия, а гостите от Арецо.
Разстоянието между двата града е 374.0 км.
Мачът ще се играе на стадион
Ромео Менти,
който има капацитет от
13 000 места, от които седящи 2 600.
Размерите на терена са 110 x 65 m.
Снимки от Google карта
стадион Ромео Менти.
Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Юве Стабия - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 01.11.2026 |
Серия Б |
Емполи |
2 - 2 |
Юве Стабия |
2.82 |
3.11 |
2.43 |
| 28.10.2026 |
Серия Б |
Юве Стабия |
0 - 1 |
Верона |
2.86 |
3.26 |
2.33 |
| 24.10.2026 |
Серия Б |
Кремонезе |
0 - 1 |
Юве Стабия |
1.90 |
3.36 |
3.79 |
| 18.10.2026 |
Серия Б |
Юве Стабия |
3 - 0 |
Судтирол |
2.10 |
3.19 |
3.37 |
| 10.10.2026 |
Серия Б |
Виртус Ентела |
1 - 1 |
Юве Стабия |
2.01 |
3.12 |
3.71 |
| 03.10.2026 |
Приятелски срещи |
Лацио |
3 - 3 |
Юве Стабия |
- |
- |
- |
| 18.09.2026 |
Серия Б |
Юве Стабия |
1 - 1 |
Чезена |
2.22 |
3.24 |
3.05 |
| 12.09.2026 |
Серия Б |
Виченца |
1 - 1 |
Юве Стабия |
2.02 |
3.20 |
3.61 |
| 06.09.2026 |
Серия Б |
Юве Стабия |
0 - 3 |
Пиза |
2.95 |
3.02 |
2.40 |
| 29.08.2026 |
Серия Б |
Сампдория |
1 - 2 |
Юве Стабия |
1.88 |
3.16 |
4.16 |
Общо 3 победи, 5 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби
в последните 4 домакинства.
Арецо - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 01.11.2026 |
Серия Б |
Арецо |
0 - 0 |
Асколи |
3.32 |
3.33 |
2.07 |
| 28.10.2026 |
Серия Б |
Карарезе |
2 - 1 |
Арецо |
2.17 |
3.16 |
3.22 |
| 24.10.2026 |
Серия Б |
Арецо |
0 - 3 |
Беневенто |
3.04 |
3.15 |
2.27 |
| 18.10.2026 |
Серия Б |
Сампдория |
1 - 2 |
Арецо |
1.79 |
3.48 |
4.19 |
| 10.10.2026 |
Серия Б |
Арецо |
0 - 0 |
Кремонезе |
3.06 |
3.11 |
2.29 |
| 27.09.2026 |
Приятелски срещи |
Лацио |
2 - 0 |
Арецо |
- |
- |
- |
| 20.09.2026 |
Серия Б |
Арецо |
1 - 4 |
Судтирол |
2.22 |
3.06 |
3.26 |
| 11.09.2026 |
Серия Б |
Емполи |
0 - 1 |
Арецо |
2.00 |
3.22 |
3.64 |
| 06.09.2026 |
Серия Б |
Верона |
5 - 0 |
Арецо |
1.77 |
3.45 |
4.36 |
| 30.08.2026 |
Серия Б |
Арецо |
2 - 3 |
Палермо |
3.52 |
3.20 |
2.05 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 3 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 28.07.2024 |
Приятелски срещи |
Арецо |
1 - 2 |
Юве Стабия |
3.22 |
3.13 |
2.24 |
Серия Б класиране към 07.11.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Палермо |
10 |
8 |
2 |
0 |
24 |
12 |
+12 |
26 |
| 2 |
Модена |
10 |
6 |
2 |
2 |
18 |
10 |
+8 |
20 |
| 3 |
Асколи |
10 |
5 |
4 |
1 |
16 |
6 |
+10 |
19 |
| 4 |
Мантова |
10 |
5 |
3 |
2 |
15 |
11 |
+4 |
18 |
| 5 |
Верона |
10 |
4 |
3 |
3 |
19 |
13 |
+6 |
15 |
| 6 |
Авелино |
10 |
4 |
3 |
3 |
15 |
10 |
+5 |
15 |
| 7 |
Беневенто |
10 |
4 |
3 |
3 |
14 |
10 |
+4 |
15 |
| 8 |
Пиза |
10 |
4 |
3 |
3 |
18 |
15 |
+3 |
15 |
| 9 |
Судтирол |
10 |
3 |
5 |
2 |
11 |
10 |
+1 |
14 |
| 10 |
Падуа |
10 |
4 |
2 |
4 |
10 |
11 |
-1 |
14 |
| 11 |
Кремонезе |
10 |
3 |
3 |
4 |
10 |
11 |
-1 |
12 |
| 12 |
Чезена |
10 |
2 |
6 |
2 |
11 |
14 |
-3 |
12 |
| 13 |
Арецо |
10 |
3 |
2 |
5 |
9 |
19 |
-10 |
11 |
| 14 |
Виртус Ентела |
10 |
2 |
4 |
4 |
11 |
12 |
-1 |
10 |
| 15 |
Карарезе |
10 |
3 |
1 |
6 |
9 |
13 |
-4 |
10 |
| 16 |
Юве Стабия |
10 |
3 |
4 |
3 |
11 |
11 |
0 |
9 |
| 17 |
Виченца |
10 |
2 |
3 |
5 |
13 |
20 |
-7 |
9 |
| 18 |
Емполи |
10 |
2 |
2 |
6 |
10 |
17 |
-7 |
8 |
| 19 |
Сампдория |
10 |
2 |
2 |
6 |
10 |
18 |
-8 |
8 |
| 20 |
Катанзаро |
10 |
1 |
3 |
6 |
11 |
22 |
-11 |
6 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Юве Стабия |
|
| Арецо |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Юве Стабия |
Юве Стабия |
|
Арецо |
Арецо |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Палермо |
|
1 - 0 |
|
|
2 - 3 |
|
|
| 2 |
Модена |
|
|
|
|
|
|
|
| 3 |
Асколи |
|
|
|
|
0 - 0 |
|
|
| 4 |
Мантова |
|
|
|
|
|
|
|
| 5 |
Верона |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
|
|
5 - 0 |
5 - 0 |
| 6 |
Авелино |
|
|
|
|
|
1 - 2 |
1 - 2 |
| 7 |
Беневенто |
|
|
|
|
0 - 3 |
|
|
| 8 |
Пиза |
0 - 3 |
|
0 - 3 |
|
|
|
|
| 9 |
Судтирол |
3 - 0 |
|
3 - 0 |
|
1 - 4 |
|
|
| 10 |
Падуа |
|
|
|
|
|
|
|
| 11 |
Кремонезе |
|
0 - 1 |
|
|
0 - 0 |
|
|
| 12 |
Чезена |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
|
|
|
| 13 |
Арецо |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 14 |
Виртус Ентела |
|
1 - 1 |
|
|
|
|
|
| 15 |
Карарезе |
|
|
|
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 16 |
Юве Стабия |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 17 |
Виченца |
|
1 - 1 |
|
|
|
|
|
| 18 |
Емполи |
|
2 - 2 |
|
|
|
0 - 1 |
0 - 1 |
| 19 |
Сампдория |
|
1 - 2 |
|
|
|
1 - 2 |
1 - 2 |
| 20 |
Катанзаро |
|
|
|
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Юве Стабия |
Арецо |
| Победи |
3 |
3 |
| Равни |
4 |
2 |
| Загуби |
3 |
5 |
| Вкарани Голове |
11 |
9 |
| Получени Голове |
11 |
19 |
| Средно Вкарани |
1.10 |
0.90 |
| Средно Получени |
1.10 |
1.90 |
| Мачове Вкарал |
70% |
60% |
| Мачове Получил |
80% |
70% |
| Гол/Гол |
50% |
50% |
| Над 1.5 |
70% |
70% |
| Над 2.5 |
40% |
70% |
| Над 3.5 |
10% |
30% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
3 |
| Равни |
1 |
0 |
| Загуби |
2 |
2 |
| Вкарани Голове |
4 |
6 |
| Получени Голове |
5 |
9 |
| Средно Вкарани |
1.00 |
1.20 |
| Средно Получени |
1.25 |
1.80 |
| Мачове Вкарал |
50% |
80% |
| Мачове Получил |
75% |
80% |
| Гол/Гол |
25% |
60% |
| Над 1.5 |
75% |
80% |
| Над 2.5 |
50% |
80% |
| Над 3.5 |
0% |
20% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.68 |
3.40 |
5.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.17 |
1.30 |
2.05 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.30 |
3.40 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.50 |
1.29 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.85 |
1.95 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.33 |
3.25 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.80 |
1.95 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
05.11.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака