Приятелски Срещи - Клубни
18:30
Юве Стабия
(Италия)
Кампобасо
(Италия)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.45 | 4.08 | 5.71 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.10 | 1.17 | 2.48 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.15 | 4.49 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.15 | 1.18 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.11 | 1.62 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.42 | 2.59 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.74 | 1.92 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 09.08.2026 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Кастеламаре ди Стабия, а гостите от Кампобасо. Разстоянието между двата града е 95.1 км.
Отговорна Игра
Юве Стабия - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.08.2026 | Приятелски срещи | Кавезе 1919 | 0 - 1 | Юве Стабия | 6.71 | 4.41 | 1.36 |
| 31.07.2026 | Приятелски срещи | Юве Стабия | 5 - 1 | Иския Исолаверде | 1.02 | 16.40 | 38.87 |
| 19.05.2026 | Плейофи | Монца | 2 - 1 | Юве Стабия | 1.80 | 3.27 | 4.38 |
| 16.05.2026 | Плейофи | Юве Стабия | 2 - 2 | Монца | 3.19 | 3.05 | 2.23 |
| 12.05.2026 | Плейофи | Модена | 0 - 1 | Юве Стабия | 2.15 | 3.03 | 3.43 |
| 08.05.2026 | Серия Б | Судтирол | 1 - 1 | Юве Стабия | 1.54 | 3.96 | 5.39 |
| 01.05.2026 | Серия Б | Юве Стабия | 0 - 1 | Фрозиноне | 3.39 | 3.50 | 1.97 |
| 25.04.2026 | Серия Б | Пескара | 1 - 1 | Юве Стабия | 2.15 | 3.32 | 3.11 |
| 18.04.2026 | Серия Б | Юве Стабия | 1 - 1 | Катанзаро | 2.09 | 3.16 | 3.42 |
| 11.04.2026 | Серия Б | Юве Стабия | 2 - 0 | Чезена | 2.15 | 3.19 | 3.21 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Кампобасо - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.05.2026 | Плейофи | Потенца | 3 - 1 | Кампобасо | 2.24 | 3.24 | 2.85 |
| 10.05.2026 | Плейофи | Кампобасо | 0 - 3 | Потенца | 1.95 | 3.20 | 3.61 |
| 06.05.2026 | Плейофи | Кампобасо | 1 - 1 | Пинето | 2.17 | 3.06 | 3.21 |
| 26.04.2026 | Серия С - В | Кампобасо | 1 - 0 | Асколи | 7.96 | 4.22 | 1.35 |
| 18.04.2026 | Серия С - В | Перуджа | 0 - 1 | Кампобасо | 2.12 | 3.13 | 3.19 |
| 11.04.2026 | Серия С - В | Кампобасо | 0 - 0 | Бра | 1.59 | 3.65 | 4.93 |
| 04.04.2026 | Серия С - В | Пианезе | 0 - 2 | Кампобасо | 2.53 | 2.94 | 2.70 |
| 29.03.2026 | Серия С - В | Кампобасо | 2 - 2 | Гуидония Монт. | 2.02 | 3.00 | 3.62 |
| 21.03.2026 | Серия С - В | Кампобасо | 2 - 0 | Форли | 2.02 | 3.17 | 3.40 |
| 14.03.2026 | Серия С - В | Самбенедетезе | 0 - 1 | Кампобасо | 2.46 | 3.03 | 2.73 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 1 загуба в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.01.2022 | Серия С - С | Кампобасо | 0 - 0 | Юве Стабия | 2.80 | 3.17 | 2.30 |
| 18.09.2021 | Серия С - С | Юве Стабия | 0 - 0 | Кампобасо | 1.73 | 3.33 | 4.58 |
| 30.07.2019 | Приятелски срещи | Юве Стабия | 3 - 1 | Кампобасо | 1.13 | 7.02 | 12.38 |
В последните 3 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите нямат победа и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Юве Стабия имат изиграни 2 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.45 | 4.08 | 5.71 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.10 | 1.17 | 2.48 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.15 | 4.49 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.15 | 1.18 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.11 | 1.62 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.42 | 2.59 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.74 | 1.92 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 09.08.2026 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра