Италия - Серия С - Група С (2016 - 2017)
19:30
Юве Стабия
Катанзаро
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 3.80 | 6.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.10 | 1.25 | 2.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 4.33 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.73 | 2.08 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 26.03.2017 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Кастеламаре ди Стабия, а гостите от Катанзаро. Разстоянието между двата града е 271.4 км. Мачът ще се играе на стадион Ромео Менти, който има капацитет от 13 000 места, от които седящи 2 600. Размерите на терена са 110 x 65 m. Снимки от Google карта стадион Ромео Менти. Мачът ще се играе в 18:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Юве Стабия - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.03.2017 | Серия С - С | Козенца | 2 - 4 | Юве Стабия | 2.33 | 3.02 | 2.86 |
| 12.03.2017 | Серия С - С | Юве Стабия | 0 - 1 | Паганезе | 1.81 | 3.30 | 3.90 |
| 05.03.2017 | Серия С - С | Фоджа | 1 - 0 | Юве Стабия | 1.62 | 3.44 | 5.09 |
| 25.02.2017 | Серия С - С | Юве Стабия | 3 - 3 | Реджина | 1.40 | 3.86 | 7.03 |
| 18.02.2017 | Серия С - С | Вибонезе | 0 - 1 | Юве Стабия | 3.73 | 3.20 | 1.90 |
| 11.02.2017 | Серия С - С | Юве Стабия | 1 - 1 | Расинг Фонди | 1.76 | 3.32 | 4.10 |
| 04.02.2017 | Серия С - С | Сиракуза | 3 - 2 | Юве Стабия | 2.87 | 3.05 | 2.31 |
| 28.01.2017 | Серия С - С | Месина | 1 - 0 | Юве Стабия | 5.53 | 3.71 | 1.51 |
| 21.01.2017 | Серия С - С | Юве Стабия | 1 - 1 | Монополи 1966 | 1.49 | 3.67 | 6.01 |
| 29.12.2016 | Серия С - С | Мелфи | 1 - 2 | Юве Стабия | 4.66 | 3.40 | 1.66 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 равенства и 1 загуба в последните 4 домакинства.
Катанзаро - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.03.2017 | Серия С - С | Катанзаро | 1 - 1 | Монополи 1966 | 2.06 | 3.03 | 3.41 |
| 12.03.2017 | Серия С - С | Мелфи | 1 - 0 | Катанзаро | 2.44 | 3.04 | 2.70 |
| 05.03.2017 | Серия С - С | Катанзаро | 3 - 1 | Матера | 3.20 | 3.04 | 2.15 |
| 25.02.2017 | Серия С - С | Таранто | 1 - 0 | Катанзаро | 2.21 | 3.01 | 3.08 |
| 18.02.2017 | Серия С - С | Катанзаро | 1 - 0 | Акрагас | 1.72 | 3.32 | 4.56 |
| 11.02.2017 | Серия С - С | Месина | 2 - 1 | Катанзаро | 2.09 | 3.10 | 3.26 |
| 04.02.2017 | Серия С - С | Паганезе | 1 - 2 | Катанзаро | 1.90 | 3.11 | 3.84 |
| 30.01.2017 | Серия С - С | Катанзаро | 1 - 2 | Лече | 4.95 | 3.46 | 1.61 |
| 22.01.2017 | Серия С - С | Фиделис Андрия | 1 - 1 | Катанзаро | 1.72 | 3.21 | 4.69 |
| 29.12.2016 | Серия С - С | Катанзаро | 0 - 0 | Виртус Франкавила | 2.47 | 2.78 | 2.91 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2016 | Серия С - С | Катанзаро | 0 - 2 | Юве Стабия | 3.05 | 3.08 | 2.17 |
| 31.01.2016 | Серия С - С | Юве Стабия | 1 - 1 | Катанзаро | 1.93 | 3.07 | 3.67 |
| 20.09.2015 | Серия С - С | Катанзаро | 1 - 2 | Юве Стабия | 2.41 | 3.03 | 2.74 |
| 10.01.2015 | Серия С - С | Юве Стабия | 1 - 0 | Катанзаро | 2.02 | 3.13 | 3.38 |
| 30.08.2014 | Серия С - С | Катанзаро | 2 - 0 | Юве Стабия | 2.19 | 2.98 | 3.08 |
| 28.07.2013 | Приятелски срещи | Юве Стабия | 2 - 3 | Катанзаро | 1.60 | 3.60 | 4.75 |
В последните 6 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Юве Стабия имат изиграни 3 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
Серия С - Група С класиране към 26.03.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Фоджа | 30 | +32 | 65 |
| 2 | Лече | 30 | +21 | 61 |
| 3 | Матера | 30 | +21 | 52 |
| 4 | Юве Стабия | 30 | +20 | 52 |
| 5 | Виртус Франкавила | 30 | +3 | 48 |
| 6 | Сиракуза | 30 | +5 | 47 |
| 7 | Козенца | 30 | +6 | 43 |
| 8 | Казертана | 30 | +1 | 43 |
| 9 | Фиделис Андрия | 30 | -1 | 41 |
| 10 | Расинг Фонди | 30 | +7 | 40 |
| 11 | Катания | 30 | +8 | 39 |
| 12 | Паганезе | 30 | +4 | 39 |
| 13 | Месина | 30 | -12 | 34 |
| 14 | Монополи 1966 | 30 | -12 | 31 |
| 15 | Акрагас | 30 | -15 | 30 |
| 16 | Таранто | 30 | -12 | 29 |
| 17 | Катанзаро | 30 | -13 | 28 |
| 18 | Реджина | 30 | -14 | 28 |
| 19 | Мелфи | 30 | -26 | 26 |
| 20 | Вибонезе | 30 | -23 | 23 |
Хронология в първенството
| Юве Стабия | |
| Катанзаро | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Юве Стабия | Юве Стабия | Катанзаро | Катанзаро | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Фоджа | 4 - 1 | 1 - 0 | 4 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 2 | Лече | 2 - 3 | 2 - 3 | 1 - 2 | 3 - 0 | 3 - 0 | ||
| 3 | Матера | 2 - 2 | 3 - 1 | 4 - 0 | 4 - 0 | |||
| 4 | Юве Стабия | - | - | - | 0 - 2 | |||
| 5 | Виртус Франкавила | 1 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 6 | Сиракуза | 2 - 0 | 3 - 2 | 2 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 7 | Козенца | 2 - 0 | 2 - 4 | 2 - 0 | 0 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 8 | Казертана | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||||
| 9 | Фиделис Андрия | 2 - 1 | 3 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 10 | Расинг Фонди | 1 - 1 | 2 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 11 | Катания | 4 - 0 | 3 - 1 | 4 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | ||
| 12 | Паганезе | 0 - 1 | 1 - 2 | 0 - 1 | 0 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 13 | Месина | 2 - 1 | 1 - 0 | 2 - 1 | 0 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 14 | Монополи 1966 | 1 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 15 | Акрагас | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 16 | Таранто | 0 - 0 | 3 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 17 | Катанзаро | 0 - 2 | - | - | - | |||
| 18 | Реджина | 3 - 3 | 1 - 0 | 3 - 3 | 1 - 1 | |||
| 19 | Мелфи | 4 - 0 | 1 - 2 | 4 - 0 | 2 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 20 | Вибонезе | 3 - 0 | 0 - 1 | 3 - 0 | 2 - 0 | |||
Класиране в шампионата
| Юве Стабия | Катанзаро | |
| Позиция | 4 | 17 |
| Точки | 52 | 28 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 7 | 18 |
| Точки | 30 | 8 |
Форма в шампионата
| Юве Стабия | Катанзаро | |
|
Победи
Равни Загуби |
15
7 8 |
6
10 14 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
9
3 2 |
1
5 9 |
Голове в шампионата
| Юве Стабия | Катанзаро | |
|
Вкарани
Получени |
51
31 |
26
39 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
30
11 |
8
22 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 3.80 | 6.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.10 | 1.25 | 2.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 4.33 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.73 | 2.08 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 26.03.2017 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
