Италия - Серия С - Група С (2017 - 2018)
15:30
Юве Стабия
Козенца
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 3.10 | 4.09 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 1.36 | 1.80 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 3.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.66 | 2.14 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 31.03.2018 12:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Кастеламаре ди Стабия, а гостите от Козенца. Разстоянието между двата града е 216.6 км. Мачът ще се играе на стадион Ромео Менти, който има капацитет от 13 000 места, от които седящи 2 600. Размерите на терена са 110 x 65 m. Снимки от Google карта стадион Ромео Менти. Мачът ще се играе в 14:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Юве Стабия - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.03.2018 | Серия С - С | Юве Стабия | 2 - 0 | Матера | 2.05 | 3.03 | 3.40 |
| 18.03.2018 | Серия С - С | Ренде 1968 | 1 - 1 | Юве Стабия | 2.47 | 2.97 | 2.72 |
| 11.03.2018 | Серия С - С | Юве Стабия | 7 - 0 | Акрагас | 1.34 | 4.20 | 7.53 |
| 03.03.2018 | Серия С - С | Юве Стабия | 3 - 0 | Сикула Леонцио | 1.80 | 3.22 | 4.14 |
| 25.02.2018 | Серия С - С | Лече | 0 - 1 | Юве Стабия | 1.48 | 3.69 | 5.86 |
| 18.02.2018 | Серия С - С | Юве Стабия | 0 - 2 | Бишелие 1913 | 1.80 | 3.24 | 4.00 |
| 11.02.2018 | Серия С - С | Расинг Фонди | 1 - 2 | Юве Стабия | 2.48 | 2.99 | 2.71 |
| 04.02.2018 | Серия С - С | Юве Стабия | 1 - 1 | Паганезе | 1.67 | 3.41 | 4.57 |
| 26.01.2018 | Серия С - С | Трапани | 3 - 1 | Юве Стабия | 1.80 | 3.23 | 4.07 |
| 21.01.2018 | Серия С - С | Юве Стабия | 1 - 1 | Катанзаро | 2.04 | 3.07 | 3.37 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 6 домакинства.
Козенца - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.03.2018 | Серия С - С | Козенца | 0 - 0 | Акрагас | 1.33 | 4.12 | 8.31 |
| 22.03.2018 | Серия С - С | Расинг Фонди | 0 - 1 | Козенца | 2.87 | 2.99 | 2.31 |
| 19.03.2018 | Серия С - С | Козенца | 0 - 1 | Лече | 3.30 | 3.09 | 2.07 |
| 14.03.2018 | Купа Серия С | Козенца | 2 - 1 | Витербезе | 2.10 | 3.15 | 3.05 |
| 11.03.2018 | Серия С - С | Бишелие 1913 | 0 - 0 | Козенца | 2.16 | 2.97 | 3.22 |
| 06.03.2018 | Купа Серия С | Витербезе | 3 - 1 | Козенца | 2.04 | 3.08 | 3.35 |
| 25.02.2018 | Серия С - С | Казертана | 1 - 0 | Козенца | 2.54 | 2.93 | 2.67 |
| 19.02.2018 | Серия С - С | Козенца | 1 - 1 | Реджина | 1.77 | 3.19 | 4.34 |
| 11.02.2018 | Серия С - С | Катания | 2 - 2 | Козенца | 1.60 | 3.46 | 5.13 |
| 04.02.2018 | Серия С - С | Козенца | 0 - 0 | Сиракуза | 2.08 | 3.04 | 3.36 |
Общо 2 победи, 5 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.11.2017 | Серия С - С | Козенца | 1 - 0 | Юве Стабия | 2.25 | 3.06 | 2.98 |
| 19.03.2017 | Серия С - С | Козенца | 2 - 4 | Юве Стабия | 2.33 | 3.02 | 2.86 |
| 30.10.2016 | Серия С - С | Юве Стабия | 2 - 0 | Козенца | 1.67 | 3.35 | 4.70 |
| 28.02.2016 | Серия С - С | Козенца | 2 - 1 | Юве Стабия | 1.89 | 3.14 | 3.72 |
| 17.10.2015 | Серия С - С | Юве Стабия | 1 - 1 | Козенца | 2.25 | 3.03 | 2.97 |
| 11.03.2015 | Серия С - С | Юве Стабия | 1 - 1 | Козенца | 1.61 | 3.42 | 5.06 |
| 28.01.2015 | Италия | Юве Стабия | 0 - 1 | Козенца | 1.59 | 3.52 | 4.97 |
| 25.10.2014 | Серия С - С | Козенца | 0 - 1 | Юве Стабия | 2.72 | 3.06 | 2.41 |
В последните 8 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 3 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Юве Стабия имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и 2 пъти са завършили наравно.
Серия С - Група С класиране към 31.03.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Лече | 31 | +22 | 64 |
| 2 | Трапани | 30 | +27 | 60 |
| 3 | Катания | 30 | +25 | 60 |
| 4 | Юве Стабия | 29 | +15 | 46 |
| 5 | Ренде 1968 | 30 | -1 | 43 |
| 6 | Монополи 1966 | 30 | +6 | 42 |
| 7 | Козенца | 30 | +1 | 41 |
| 8 | Казертана | 30 | 0 | 39 |
| 9 | Сикула Леонцио | 30 | -1 | 38 |
| 10 | Сиракуза | 31 | +9 | 37 |
| 11 | Бишелие 1913 | 30 | -7 | 37 |
| 12 | Виртус Франкавила | 29 | -7 | 36 |
| 13 | Катанзаро | 31 | -7 | 36 |
| 14 | Реджина | 31 | -11 | 33 |
| 15 | Фиделис Андрия | 30 | -4 | 31 |
| 16 | Матера | 30 | +6 | 29 |
| 17 | Паганезе | 31 | -19 | 28 |
| 18 | Расинг Фонди | 30 | -15 | 26 |
| 19 | Акрагас | 31 | -39 | 0 |
Хронология в първенството
| Юве Стабия | |
| Козенца | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Юве Стабия | Юве Стабия | Козенца | Козенца | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Лече | 2 - 3 | 0 - 1 | 2 - 3 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 2 | Трапани | 1 - 3 | 3 - 1 | 1 - 3 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||
| 3 | Катания | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | ||
| 4 | Юве Стабия | - | - | - | 1 - 0 | |||
| 5 | Ренде 1968 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 6 | Монополи 1966 | 0 - 2 | 2 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | |||
| 7 | Козенца | 1 - 0 | - | - | - | |||
| 8 | Казертана | 2 - 2 | 2 - 2 | 0 - 3 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 9 | Сикула Леонцио | 3 - 0 | 0 - 0 | 3 - 0 | 0 - 0 | |||
| 10 | Сиракуза | 0 - 0 | 0 - 0 | 4 - 2 | 4 - 2 | |||
| 11 | Бишелие 1913 | 0 - 2 | 1 - 0 | 0 - 2 | 2 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 12 | Виртус Франкавила | 1 - 1 | 1 - 1 | 4 - 1 | ||||
| 13 | Катанзаро | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 14 | Реджина | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||
| 15 | Фиделис Андрия | 3 - 0 | 3 - 3 | 3 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 16 | Матера | 2 - 0 | 1 - 1 | 2 - 0 | 2 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 17 | Паганезе | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 18 | Расинг Фонди | 2 - 0 | 1 - 2 | 2 - 0 | 1 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 19 | Акрагас | 7 - 0 | 1 - 2 | 7 - 0 | 0 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
Класиране в шампионата
| Юве Стабия | Козенца | |
| Позиция | 4 | 7 |
| Точки | 46 | 41 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 5 | 6 |
| Точки | 25 | 20 |
Форма в шампионата
| Юве Стабия | Козенца | |
|
Победи
Равни Загуби |
12
10 7 |
10
11 9 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
4 4 |
5
5 5 |
Голове в шампионата
| Юве Стабия | Козенца | |
|
Вкарани
Получени |
43
28 |
29
28 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
28
15 |
15
15 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 3.10 | 4.09 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 1.36 | 1.80 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 3.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.66 | 2.14 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 31.03.2018 12:03. Възможни са промени към настоящия момент!
