Италия - Серия С - Група С (2017 - 2018)
19:30
Юве Стабия
Матера
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 3.20 | 3.79 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 1.36 | 1.80 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 2.62 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.61 | 2.25 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 21.03.2018 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Кастеламаре ди Стабия, а гостите от Матера. Разстоянието между двата града е 178.0 км. Мачът ще се играе на стадион Ромео Менти, който има капацитет от 13 000 места, от които седящи 2 600. Размерите на терена са 110 x 65 m. Снимки от Google карта стадион Ромео Менти. Мачът ще се играе в 18:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Юве Стабия - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.03.2018 | Серия С - С | Ренде 1968 | 1 - 1 | Юве Стабия | 2.47 | 2.97 | 2.72 |
| 11.03.2018 | Серия С - С | Юве Стабия | 7 - 0 | Акрагас | 1.34 | 4.20 | 7.53 |
| 03.03.2018 | Серия С - С | Юве Стабия | 3 - 0 | Сикула Леонцио | 1.80 | 3.22 | 4.14 |
| 25.02.2018 | Серия С - С | Лече | 0 - 1 | Юве Стабия | 1.48 | 3.69 | 5.86 |
| 18.02.2018 | Серия С - С | Юве Стабия | 0 - 2 | Бишелие 1913 | 1.80 | 3.24 | 4.00 |
| 11.02.2018 | Серия С - С | Расинг Фонди | 1 - 2 | Юве Стабия | 2.48 | 2.99 | 2.71 |
| 04.02.2018 | Серия С - С | Юве Стабия | 1 - 1 | Паганезе | 1.67 | 3.41 | 4.57 |
| 26.01.2018 | Серия С - С | Трапани | 3 - 1 | Юве Стабия | 1.80 | 3.23 | 4.07 |
| 21.01.2018 | Серия С - С | Юве Стабия | 1 - 1 | Катанзаро | 2.04 | 3.07 | 3.37 |
| 23.12.2017 | Серия С - С | Юве Стабия | 3 - 0 | Фиделис Андрия | 1.86 | 3.14 | 3.98 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 6 домакинства.
Матера - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.03.2018 | Серия С - С | Лече | 0 - 0 | Матера | 1.67 | 3.41 | 4.55 |
| 03.03.2018 | Серия С - С | Матера | 2 - 1 | Катанзаро | 1.77 | 3.26 | 4.25 |
| 25.02.2018 | Серия С - С | Расинг Фонди | 0 - 2 | Матера | 2.72 | 3.02 | 2.41 |
| 18.02.2018 | Серия С - С | Матера | 2 - 0 | Сиракуза | 2.20 | 3.05 | 3.04 |
| 11.02.2018 | Серия С - С | Паганезе | 1 - 0 | Матера | 3.07 | 3.11 | 2.19 |
| 04.02.2018 | Серия С - С | Матера | 1 - 1 | Монополи 1966 | 1.94 | 3.14 | 3.63 |
| 28.01.2018 | Серия С - С | Матера | 1 - 1 | Реджина | 1.76 | 3.45 | 3.98 |
| 21.01.2018 | Серия С - С | Козенца | 2 - 1 | Матера | 2.12 | 2.96 | 3.34 |
| 14.01.2018 | Купа Серия С | Лече | 3 - 0 | Матера | 1.69 | 3.48 | 4.26 |
| 30.12.2017 | Серия С - С | Матера | 2 - 0 | Сикула Леонцио | 1.70 | 3.30 | 4.60 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.11.2017 | Серия С - С | Матера | 1 - 1 | Юве Стабия | 1.97 | 3.17 | 3.52 |
| 09.04.2017 | Серия С - С | Юве Стабия | 1 - 2 | Матера | 2.04 | 3.21 | 3.27 |
| 13.12.2016 | Серия С - С | Матера | 2 - 2 | Юве Стабия | 2.34 | 3.06 | 2.81 |
| 19.03.2016 | Серия С - С | Юве Стабия | 1 - 1 | Матера | 2.50 | 3.03 | 2.61 |
| 07.11.2015 | Серия С - С | Матера | 0 - 0 | Юве Стабия | 2.18 | 3.05 | 3.08 |
| 16.01.2015 | Серия С - С | Матера | 3 - 1 | Юве Стабия | 2.45 | 2.98 | 2.74 |
| 26.11.2014 | Италия | Юве Стабия | 2 - 2 | Матера | 1.90 | 3.22 | 3.72 |
| 06.09.2014 | Серия С - С | Юве Стабия | 1 - 1 | Матера | 1.92 | 3.16 | 3.59 |
В последните 8 директни срещи домакините нямат победа, гостите имат 2 победи и 6 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Юве Стабия имат изиграни 4 срещи, като домакините нямат победа, гостите имат 1 победа и 3 пъти са завършили наравно.
Серия С - Група С класиране към 21.03.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Лече | 29 | +23 | 63 |
| 2 | Катания | 28 | +19 | 56 |
| 3 | Трапани | 28 | +25 | 54 |
| 4 | Юве Стабия | 28 | +13 | 43 |
| 5 | Ренде 1968 | 28 | +1 | 43 |
| 6 | Монополи 1966 | 29 | +8 | 42 |
| 7 | Козенца | 28 | 0 | 37 |
| 8 | Казертана | 28 | 0 | 36 |
| 9 | Бишелие 1913 | 28 | -6 | 36 |
| 10 | Виртус Франкавила | 28 | -7 | 35 |
| 11 | Сикула Леонцио | 28 | -1 | 35 |
| 12 | Сиракуза | 29 | +8 | 33 |
| 13 | Катанзаро | 29 | -9 | 32 |
| 14 | Реджина | 29 | -12 | 29 |
| 15 | Паганезе | 29 | -12 | 28 |
| 16 | Фиделис Андрия | 28 | -5 | 27 |
| 17 | Матера | 28 | +7 | 26 |
| 18 | Расинг Фонди | 29 | -14 | 26 |
| 19 | Акрагас | 29 | -38 | -1 |
Хронология в първенството
| Юве Стабия | |
| Матера | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Юве Стабия | Юве Стабия | Матера | Матера | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Лече | 2 - 3 | 0 - 1 | 2 - 3 | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 2 | Катания | 0 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 3 | Трапани | 1 - 3 | 3 - 1 | 1 - 3 | 3 - 3 | |||
| 4 | Юве Стабия | - | - | - | 1 - 1 | |||
| 5 | Ренде 1968 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||
| 6 | Монополи 1966 | 0 - 2 | 1 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
| 7 | Козенца | 1 - 0 | 0 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 8 | Казертана | 2 - 2 | 2 - 2 | 1 - 0 | ||||
| 9 | Бишелие 1913 | 0 - 2 | 1 - 0 | 0 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 10 | Виртус Франкавила | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | ||||
| 11 | Сикула Леонцио | 3 - 0 | 0 - 0 | 3 - 0 | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 12 | Сиракуза | 0 - 0 | 2 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |||
| 13 | Катанзаро | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 1 | 2 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 14 | Реджина | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 15 | Паганезе | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 1 | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 16 | Фиделис Андрия | 3 - 0 | 3 - 3 | 3 - 0 | 2 - 1 | |||
| 17 | Матера | 1 - 1 | - | - | - | |||
| 18 | Расинг Фонди | 2 - 0 | 1 - 2 | 2 - 0 | 1 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 19 | Акрагас | 7 - 0 | 1 - 2 | 7 - 0 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
Класиране в шампионата
| Юве Стабия | Матера | |
| Позиция | 4 | 17 |
| Точки | 43 | 26 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 7 | 13 |
| Точки | 22 | 13 |
Форма в шампионата
| Юве Стабия | Матера | |
|
Победи
Равни Загуби |
11
10 7 |
12
9 7 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
4 4 |
3
4 6 |
Голове в шампионата
| Юве Стабия | Матера | |
|
Вкарани
Получени |
41
28 |
33
26 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
26
15 |
12
15 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 3.20 | 3.79 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 1.36 | 1.80 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 2.62 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.61 | 2.25 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 21.03.2018 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
