Италия - Серия С - Група С (2017 - 2018)
17:30
Юве Стабия
Паганезе
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 3.60 | 4.59 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.16 | 1.28 | 2.10 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.30 | 3.39 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.75 | 1.39 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.64 | 2.20 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 1.61 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 04.02.2018 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Кастеламаре ди Стабия, а гостите от Пагани. Разстоянието между двата града е 11.2 км. Мачът ще се играе на стадион Ромео Менти, който има капацитет от 13 000 места, от които седящи 2 600. Размерите на терена са 110 x 65 m. Снимки от Google карта стадион Ромео Менти. Мачът ще се играе в 16:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Юве Стабия - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.01.2018 | Серия С - С | Трапани | 3 - 1 | Юве Стабия | 1.80 | 3.23 | 4.07 |
| 21.01.2018 | Серия С - С | Юве Стабия | 1 - 1 | Катанзаро | 2.04 | 3.07 | 3.37 |
| 23.12.2017 | Серия С - С | Юве Стабия | 3 - 0 | Фиделис Андрия | 1.86 | 3.14 | 3.98 |
| 15.12.2017 | Серия С - С | Юве Стабия | 2 - 1 | Реджина | 1.84 | 3.17 | 3.99 |
| 10.12.2017 | Серия С - С | Сиракуза | 0 - 0 | Юве Стабия | 2.03 | 3.10 | 3.43 |
| 03.12.2017 | Серия С - С | Юве Стабия | 2 - 2 | Казертана | 1.79 | 3.17 | 4.33 |
| 25.11.2017 | Серия С - С | Монополи 1966 | 0 - 2 | Юве Стабия | 2.17 | 2.99 | 3.24 |
| 21.11.2017 | Купа Серия С | Паганезе | 1 - 0 | Юве Стабия | 2.96 | 3.01 | 2.28 |
| 18.11.2017 | Серия С - С | Юве Стабия | 0 - 1 | Катания | 2.98 | 3.06 | 2.25 |
| 11.11.2017 | Серия С - С | Козенца | 1 - 0 | Юве Стабия | 2.25 | 3.06 | 2.98 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Паганезе - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.01.2018 | Серия С - С | Паганезе | 1 - 0 | Акрагас | 1.79 | 3.24 | 4.12 |
| 21.01.2018 | Серия С - С | Реджина | 1 - 0 | Паганезе | 1.97 | 3.03 | 3.66 |
| 30.12.2017 | Серия С - С | Паганезе | 0 - 2 | Козенца | 2.77 | 3.03 | 2.41 |
| 23.12.2017 | Серия С - С | Бишелие 1913 | 3 - 1 | Паганезе | 2.05 | 3.09 | 3.35 |
| 17.12.2017 | Серия С - С | Катанзаро | 1 - 1 | Паганезе | 1.95 | 3.12 | 3.66 |
| 10.12.2017 | Серия С - С | Паганезе | 1 - 1 | Лече | 4.69 | 3.44 | 1.65 |
| 06.12.2017 | Купа Серия С | Казертана | 0 - 0 | Паганезе | 1.88 | 3.14 | 3.82 |
| 03.12.2017 | Серия С - С | Сикула Леонцио | 0 - 3 | Паганезе | 1.88 | 3.18 | 3.82 |
| 21.11.2017 | Купа Серия С | Паганезе | 1 - 0 | Юве Стабия | 2.96 | 3.01 | 2.28 |
| 18.11.2017 | Серия С - С | Паганезе | 2 - 2 | Расинг Фонди | 2.29 | 3.01 | 2.96 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.11.2017 | Купа Серия С | Паганезе | 1 - 0 | Юве Стабия | 2.96 | 3.01 | 2.28 |
| 23.09.2017 | Серия С - С | Паганезе | 1 - 2 | Юве Стабия | 2.40 | 2.97 | 2.80 |
| 12.03.2017 | Серия С - С | Юве Стабия | 0 - 1 | Паганезе | 1.81 | 3.30 | 3.90 |
| 23.10.2016 | Серия С - С | Паганезе | 1 - 2 | Юве Стабия | 2.77 | 2.98 | 2.42 |
| 07.02.2016 | Серия С - С | Паганезе | 4 - 3 | Юве Стабия | 2.36 | 2.97 | 2.84 |
| 26.09.2015 | Серия С - С | Юве Стабия | 1 - 1 | Паганезе | 1.72 | 3.33 | 4.39 |
| 21.02.2015 | Серия С - С | Юве Стабия | 2 - 0 | Паганезе | 1.64 | 3.38 | 4.91 |
| 04.10.2014 | Серия С - С | Паганезе | 0 - 1 | Юве Стабия | 2.72 | 3.02 | 2.41 |
В последните 8 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 3 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Юве Стабия имат изиграни 3 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
Серия С - Група С класиране към 04.02.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Лече | 22 | +18 | 49 |
| 2 | Катания | 22 | +20 | 45 |
| 3 | Трапани | 22 | +18 | 40 |
| 4 | Ренде 1968 | 22 | 0 | 34 |
| 5 | Козенца | 22 | +2 | 33 |
| 6 | Монополи 1966 | 22 | +3 | 30 |
| 7 | Виртус Франкавила | 22 | -6 | 30 |
| 8 | Катанзаро | 22 | -1 | 29 |
| 9 | Юве Стабия | 21 | +3 | 29 |
| 10 | Бишелие 1913 | 21 | -6 | 27 |
| 11 | Сиракуза | 22 | +8 | 25 |
| 12 | Реджина | 22 | -9 | 25 |
| 13 | Сикула Леонцио | 21 | -5 | 23 |
| 14 | Расинг Фонди | 22 | -6 | 22 |
| 15 | Казертана | 21 | -4 | 21 |
| 16 | Фиделис Андрия | 22 | -2 | 20 |
| 17 | Паганезе | 22 | -12 | 19 |
| 18 | Матера | 22 | +3 | 15 |
| 19 | Акрагас | 22 | -24 | -2 |
Хронология в първенството
| Юве Стабия | |
| Паганезе | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Юве Стабия | Юве Стабия | Паганезе | Паганезе | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Лече | 2 - 3 | 2 - 3 | 1 - 1 | ||||
| 2 | Катания | 0 - 1 | 0 - 1 | 2 - 5 | ||||
| 3 | Трапани | 1 - 3 | 3 - 1 | 1 - 3 | 0 - 0 | |||
| 4 | Ренде 1968 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 5 | Козенца | 1 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | 0 - 2 | |||
| 6 | Монополи 1966 | 0 - 2 | 0 - 1 | |||||
| 7 | Виртус Франкавила | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 2 | ||||
| 8 | Катанзаро | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 9 | Юве Стабия | - | - | - | 1 - 2 | |||
| 10 | Бишелие 1913 | 1 - 0 | 0 - 2 | 3 - 1 | 3 - 1 | |||
| 11 | Сиракуза | 0 - 0 | 2 - 3 | 2 - 3 | ||||
| 12 | Реджина | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 13 | Сикула Леонцио | 0 - 0 | 0 - 3 | 0 - 3 | ||||
| 14 | Расинг Фонди | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 - 2 | ||||
| 15 | Казертана | 2 - 2 | 2 - 2 | 3 - 0 | 3 - 0 | |||
| 16 | Фиделис Андрия | 3 - 0 | 3 - 3 | 3 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 17 | Паганезе | 1 - 2 | - | - | - | |||
| 18 | Матера | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||||
| 19 | Акрагас | 1 - 2 | 1 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
Класиране в шампионата
| Юве Стабия | Паганезе | |
| Позиция | 9 | 17 |
| Точки | 29 | 19 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 10 | 9 |
| Точки | 15 | 11 |
Форма в шампионата
| Юве Стабия | Паганезе | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
8 6 |
4
7 11 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
3 3 |
3
2 6 |
Голове в шампионата
| Юве Стабия | Паганезе | |
|
Вкарани
Получени |
26
23 |
21
33 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
15
12 |
11
15 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 3.60 | 4.59 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.16 | 1.28 | 2.10 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.30 | 3.39 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.75 | 1.39 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.64 | 2.20 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 1.61 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 04.02.2018 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
