Италия - Серия Б (2026 - 2027)
неделя, 18 октомври, 2026
16:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.10 |
3.10 |
3.40 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.30 |
1.36 |
1.67 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.50 |
2.50 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.40 |
1.30 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.75 |
2.05 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.29 |
3.50 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.80 |
1.95 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Кастеламаре ди Стабия, а гостите от Болцано.
Разстоянието между двата града е 690.7 км.
Мачът ще се играе на стадион
Ромео Менти,
който има капацитет от
13 000 места, от които седящи 2 600.
Размерите на терена са 110 x 65 m.
Снимки от Google карта
стадион Ромео Менти.
Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Юве Стабия - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.10.2026 |
Серия Б |
Виртус Ентела |
1 - 1 |
Юве Стабия |
2.01 |
3.12 |
3.71 |
| 03.10.2026 |
Приятелски срещи |
Лацио |
3 - 3 |
Юве Стабия |
- |
- |
- |
| 18.09.2026 |
Серия Б |
Юве Стабия |
1 - 1 |
Чезена |
2.22 |
3.24 |
3.05 |
| 12.09.2026 |
Серия Б |
Виченца |
1 - 1 |
Юве Стабия |
2.02 |
3.20 |
3.61 |
| 06.09.2026 |
Серия Б |
Юве Стабия |
0 - 3 |
Пиза |
2.95 |
3.02 |
2.40 |
| 29.08.2026 |
Серия Б |
Сампдория |
1 - 2 |
Юве Стабия |
1.88 |
3.16 |
4.16 |
| 23.08.2026 |
Серия Б |
Палермо |
1 - 0 |
Юве Стабия |
1.55 |
3.73 |
5.77 |
| 16.08.2026 |
Купа на Италия |
Фрозиноне |
4 - 1 |
Юве Стабия |
1.68 |
3.74 |
4.66 |
| 09.08.2026 |
Приятелски срещи |
Юве Стабия |
0 - 2 |
Кампобасо |
1.45 |
4.08 |
5.71 |
| 06.08.2026 |
Приятелски срещи |
Кавезе 1919 |
0 - 1 |
Юве Стабия |
6.71 |
4.41 |
1.36 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 равенство и 2 загуби
в последните 3 домакинства.
Судтирол - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.10.2026 |
Серия Б |
Судтирол |
0 - 0 |
Асколи |
2.43 |
3.13 |
2.81 |
| 02.10.2026 |
Приятелски срещи |
Судтирол |
2 - 3 |
Вакер Инсбрук |
- |
- |
- |
| 20.09.2026 |
Серия Б |
Арецо |
1 - 4 |
Судтирол |
2.22 |
3.06 |
3.26 |
| 15.09.2026 |
Купа на Италия |
Дженоа |
1 - 0 |
Судтирол |
1.60 |
3.87 |
5.21 |
| 12.09.2026 |
Серия Б |
Судтирол |
1 - 1 |
Модена |
2.92 |
2.96 |
2.45 |
| 05.09.2026 |
Серия Б |
Судтирол |
2 - 0 |
Катанзаро |
2.42 |
3.04 |
2.89 |
| 30.08.2026 |
Серия Б |
Беневенто |
1 - 1 |
Судтирол |
2.06 |
3.10 |
3.59 |
| 22.08.2026 |
Серия Б |
Судтирол |
1 - 0 |
Виртус Ентела |
2.06 |
2.99 |
3.79 |
| 15.08.2026 |
Купа на Италия |
Катанзаро |
2 - 2 |
Судтирол |
2.08 |
3.25 |
3.49 |
| 07.08.2026 |
Приятелски срещи |
Судтирол |
1 - 0 |
Виртус Верона |
1.20 |
5.58 |
10.63 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 1 загуба
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 08.05.2026 |
Серия Б |
Судтирол |
1 - 1 |
Юве Стабия |
1.54 |
3.96 |
5.39 |
| 27.12.2025 |
Серия Б |
Юве Стабия |
1 - 0 |
Судтирол |
2.13 |
2.99 |
3.52 |
| 27.04.2025 |
Серия Б |
Судтирол |
2 - 0 |
Юве Стабия |
2.58 |
2.92 |
2.82 |
| 06.12.2024 |
Серия Б |
Юве Стабия |
2 - 1 |
Судтирол |
2.10 |
2.76 |
4.01 |
В последните 4 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
имат 1 победа
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Юве Стабия имат изиграни 2 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите нямат победа
и нямат равен мач.
Серия Б класиране към 18.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Палермо |
6 |
5 |
1 |
0 |
14 |
7 |
+7 |
16 |
| 2 |
Мантова |
6 |
4 |
2 |
0 |
13 |
6 |
+7 |
14 |
| 3 |
Модена |
6 |
4 |
1 |
1 |
11 |
6 |
+5 |
13 |
| 4 |
Судтирол |
6 |
3 |
3 |
0 |
9 |
3 |
+6 |
12 |
| 5 |
Асколи |
6 |
3 |
2 |
1 |
7 |
4 |
+3 |
11 |
| 6 |
Авелино |
6 |
3 |
1 |
2 |
11 |
7 |
+4 |
10 |
| 7 |
Пиза |
6 |
3 |
1 |
2 |
11 |
8 |
+3 |
10 |
| 8 |
Беневенто |
6 |
3 |
1 |
2 |
8 |
5 |
+3 |
10 |
| 9 |
Верона |
6 |
2 |
1 |
3 |
12 |
10 |
+2 |
7 |
| 10 |
Чезена |
6 |
1 |
4 |
1 |
7 |
8 |
-1 |
7 |
| 11 |
Падуа |
6 |
2 |
1 |
3 |
5 |
8 |
-3 |
7 |
| 12 |
Арецо |
6 |
2 |
1 |
3 |
6 |
13 |
-7 |
7 |
| 13 |
Виртус Ентела |
6 |
1 |
3 |
2 |
8 |
7 |
+1 |
6 |
| 14 |
Кремонезе |
6 |
1 |
3 |
2 |
5 |
7 |
-2 |
6 |
| 15 |
Емполи |
6 |
2 |
0 |
4 |
6 |
10 |
-4 |
6 |
| 16 |
Виченца |
6 |
1 |
2 |
3 |
7 |
13 |
-6 |
5 |
| 17 |
Карарезе |
6 |
1 |
1 |
4 |
4 |
6 |
-2 |
4 |
| 18 |
Сампдория |
6 |
1 |
1 |
4 |
6 |
13 |
-7 |
4 |
| 19 |
Катанзаро |
6 |
1 |
0 |
5 |
6 |
12 |
-6 |
3 |
| 20 |
Юве Стабия |
6 |
1 |
3 |
2 |
5 |
8 |
-3 |
2 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Юве Стабия |
|
| Судтирол |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Юве Стабия |
Юве Стабия |
|
Судтирол |
Судтирол |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Палермо |
|
1 - 0 |
|
|
|
|
|
| 2 |
Мантова |
|
|
|
|
|
|
|
| 3 |
Модена |
|
|
|
|
1 - 1 |
|
|
| 4 |
Судтирол |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 5 |
Асколи |
|
|
|
|
0 - 0 |
|
|
| 6 |
Авелино |
|
|
|
|
|
|
|
| 7 |
Пиза |
0 - 3 |
|
0 - 3 |
|
|
|
|
| 8 |
Беневенто |
|
|
|
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 9 |
Верона |
|
|
|
|
|
|
|
| 10 |
Чезена |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
|
|
|
| 11 |
Падуа |
|
|
|
|
|
|
|
| 12 |
Арецо |
|
|
|
|
|
1 - 4 |
1 - 4 |
| 13 |
Виртус Ентела |
|
1 - 1 |
|
|
1 - 0 |
|
|
| 14 |
Кремонезе |
|
|
|
|
|
|
|
| 15 |
Емполи |
|
|
|
|
|
|
|
| 16 |
Виченца |
|
1 - 1 |
|
|
|
|
|
| 17 |
Карарезе |
|
|
|
|
|
|
|
| 18 |
Сампдория |
|
1 - 2 |
|
|
|
|
|
| 19 |
Катанзаро |
|
|
|
|
2 - 0 |
|
|
| 20 |
Юве Стабия |
- |
- |
- |
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Юве Стабия |
Судтирол |
| Победи |
1 |
3 |
| Равни |
3 |
3 |
| Загуби |
2 |
0 |
| Вкарани Голове |
5 |
9 |
| Получени Голове |
8 |
3 |
| Средно Вкарани |
0.83 |
1.50 |
| Средно Получени |
1.33 |
0.50 |
| Мачове Вкарал |
67% |
83% |
| Мачове Получил |
100% |
50% |
| Гол/Гол |
67% |
50% |
| Над 1.5 |
83% |
67% |
| Над 2.5 |
33% |
17% |
| Над 3.5 |
0% |
17% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
1 |
| Равни |
1 |
1 |
| Загуби |
1 |
0 |
| Вкарани Голове |
1 |
5 |
| Получени Голове |
4 |
2 |
| Средно Вкарани |
0.50 |
2.50 |
| Средно Получени |
2.00 |
1.00 |
| Мачове Вкарал |
50% |
100% |
| Мачове Получил |
100% |
100% |
| Гол/Гол |
50% |
100% |
| Над 1.5 |
100% |
100% |
| Над 2.5 |
50% |
50% |
| Над 3.5 |
0% |
50% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.10 |
3.10 |
3.40 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.30 |
1.36 |
1.67 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.50 |
2.50 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.40 |
1.30 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.75 |
2.05 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.29 |
3.50 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.80 |
1.95 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака