Финландия - Икьонен (2026)
събота, 16 май, 2026
18:30
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.48 |
3.40 |
2.39 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.42 |
1.21 |
1.38 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.77 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.50 |
1.13 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.33 |
1.48 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.53 |
2.23 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Ювяскюля, а гостите от Сало.
Разстоянието между двата града е 249.1 км.
Мачът ще се играе на стадион
Харюн,
който има капацитет от
3 000 места, от които седящи 1 500.
Размерите на терена са 100 x 64 m.
Снимки от Google карта
стадион Харюн.
Мачът ще се играе в 18:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
ЮЯК Ювяскюля - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 09.05.2026 |
Икьонен |
ОЛС Оулу |
2 - 1 |
ЮЯК Ювяскюля |
1.74 |
3.82 |
3.70 |
| 02.05.2026 |
Икьонен |
ЮЯК Ювяскюля |
3 - 3 |
РоПС Рованиеми |
2.43 |
3.59 |
2.39 |
| 28.04.2026 |
Купа на Финландия |
ПЕПО Лапеенранта |
2 - 1 |
ЮЯК Ювяскюля |
2.76 |
3.67 |
2.01 |
| 25.04.2026 |
Икьонен |
Джаз Пори |
0 - 2 |
ЮЯК Ювяскюля |
3.74 |
4.15 |
1.67 |
| 18.04.2026 |
Икьонен |
ЮЯК Ювяскюля |
2 - 1 |
ТПВ Тампере |
1.49 |
4.28 |
4.95 |
| 13.04.2026 |
Купа на Финландия |
Вааякоски Ювяскюля |
0 - 1 |
ЮЯК Ювяскюля |
7.43 |
5.25 |
1.27 |
| 10.04.2026 |
Икьонен |
КуПС Академия |
1 - 2 |
ЮЯК Ювяскюля |
3.06 |
3.81 |
1.92 |
| 05.04.2026 |
Икьонен |
Интер Турку 2 |
3 - 5 |
ЮЯК Ювяскюля |
2.32 |
3.70 |
2.46 |
| 28.03.2026 |
Приятелски срещи |
МП Микели |
1 - 1 |
ЮЯК Ювяскюля |
1.83 |
3.97 |
3.19 |
| 24.01.2026 |
Приятелски срещи |
ЙИППО Йоенсуу |
2 - 1 |
ЮЯК Ювяскюля |
- |
- |
- |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа и 1 равенство
в последните 2 домакинства.
СалПа Сало - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 09.05.2026 |
Икьонен |
СалПа Сало |
6 - 0 |
КПВ Кокола |
1.25 |
5.39 |
8.36 |
| 02.05.2026 |
Икьонен |
Кески-Уусимаа |
2 - 0 |
СалПа Сало |
2.87 |
3.69 |
2.05 |
| 28.04.2026 |
Купа на Финландия |
СалПа Сало |
1 - 1 |
ТПС Турку |
4.61 |
3.99 |
1.51 |
| 24.04.2026 |
Икьонен |
СалПа Сало |
2 - 3 |
Интер Турку 2 |
1.41 |
4.89 |
5.17 |
| 18.04.2026 |
Икьонен |
ВЯС Вантаа |
1 - 1 |
СалПа Сало |
2.60 |
3.65 |
2.23 |
| 11.04.2026 |
Икьонен |
СалПа Сало |
2 - 0 |
Тампере Юнайтед |
1.77 |
3.89 |
3.50 |
| 04.04.2026 |
Икьонен |
СалПа Сало |
1 - 1 |
РоПС Рованиеми |
1.58 |
4.26 |
4.22 |
| 18.10.2025 |
Икьослига |
КяПа Хелзинки |
1 - 2 |
СалПа Сало |
1.62 |
4.25 |
3.90 |
| 04.10.2025 |
Икьослига |
СалПа Сало |
1 - 0 |
ТПС Турку |
9.17 |
6.22 |
1.20 |
| 27.09.2025 |
Икьослига |
Клуби-04 Хелзинки |
1 - 0 |
СалПа Сало |
1.40 |
4.86 |
5.38 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 16.09.2023 |
Група за Изпадане Д1 |
СалПа Сало |
2 - 2 |
ЮЯК Ювяскюля |
1.50 |
4.21 |
5.21 |
| 15.07.2023 |
Икьонен |
ЮЯК Ювяскюля |
0 - 1 |
СалПа Сало |
2.74 |
3.33 |
2.30 |
| 06.05.2023 |
Икьонен |
СалПа Сало |
3 - 0 |
ЮЯК Ювяскюля |
1.94 |
3.31 |
3.46 |
В последните 3 директни срещи
домакините
нямат победа,
гостите
имат 2 победи
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на ЮЯК Ювяскюля имат изиграна само 1 среща,
като победители са били гостите.
Икьонен класиране към 16.05.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
ОЛС Оулу |
6 |
5 |
1 |
0 |
14 |
4 |
+10 |
16 |
| 2 |
РоПС Рованиеми |
6 |
4 |
2 |
0 |
17 |
6 |
+11 |
14 |
| 3 |
ЮЯК Ювяскюля |
6 |
4 |
1 |
1 |
15 |
10 |
+5 |
13 |
| 4 |
Тампере Юнайтед |
6 |
3 |
1 |
2 |
10 |
6 |
+4 |
10 |
| 5 |
СалПа Сало |
6 |
2 |
2 |
2 |
12 |
7 |
+5 |
8 |
| 6 |
ВЯС Вантаа |
6 |
2 |
2 |
2 |
9 |
7 |
+2 |
8 |
| 6 |
Кески-Уусимаа |
6 |
2 |
2 |
2 |
9 |
7 |
+2 |
8 |
| 8 |
Джаз Пори |
6 |
3 |
0 |
3 |
7 |
12 |
-5 |
6 |
| 9 |
Интер Турку 2 |
6 |
1 |
1 |
4 |
11 |
16 |
-5 |
4 |
| 10 |
КуПС Академия |
6 |
1 |
1 |
4 |
7 |
12 |
-5 |
4 |
| 11 |
ТПВ Тампере |
6 |
1 |
1 |
4 |
4 |
9 |
-5 |
4 |
| 12 |
КПВ Кокола |
6 |
0 |
2 |
4 |
2 |
21 |
-19 |
2 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| ЮЯК Ювяскюля |
|
| СалПа Сало |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
ЮЯК Ювяскюля |
ЮЯК Ювяскюля |
|
СалПа Сало |
СалПа Сало |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
ОЛС Оулу |
|
2 - 1 |
|
|
|
|
|
| 2 |
РоПС Рованиеми |
3 - 3 |
|
3 - 3 |
|
1 - 1 |
|
|
| 3 |
ЮЯК Ювяскюля |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 4 |
Тампере Юнайтед |
|
|
|
|
2 - 0 |
|
|
| 5 |
СалПа Сало |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 6 |
ВЯС Вантаа |
|
|
|
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 6 |
Кески-Уусимаа |
|
|
|
|
|
2 - 0 |
2 - 0 |
| 8 |
Джаз Пори |
|
0 - 2 |
|
|
|
|
|
| 9 |
Интер Турку 2 |
|
3 - 5 |
|
|
2 - 3 |
|
|
| 10 |
КуПС Академия |
|
1 - 2 |
|
|
|
|
|
| 11 |
ТПВ Тампере |
2 - 1 |
|
2 - 1 |
|
|
|
|
| 12 |
КПВ Кокола |
|
|
|
|
6 - 0 |
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
ЮЯК Ювяскюля |
СалПа Сало |
| Победи |
4 |
2 |
| Равни |
1 |
2 |
| Загуби |
1 |
2 |
| Вкарани Голове |
15 |
12 |
| Получени Голове |
10 |
7 |
| Средно Вкарани |
2.50 |
2.00 |
| Средно Получени |
1.67 |
1.17 |
| Мачове Вкарал |
100% |
83% |
| Мачове Получил |
83% |
67% |
| Гол/Гол |
83% |
50% |
| Над 1.5 |
100% |
100% |
| Над 2.5 |
83% |
33% |
| Над 3.5 |
33% |
33% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
0 |
| Равни |
1 |
1 |
| Загуби |
0 |
1 |
| Вкарани Голове |
5 |
1 |
| Получени Голове |
4 |
3 |
| Средно Вкарани |
2.50 |
0.50 |
| Средно Получени |
2.00 |
1.50 |
| Мачове Вкарал |
100% |
50% |
| Мачове Получил |
100% |
100% |
| Гол/Гол |
100% |
50% |
| Над 1.5 |
100% |
100% |
| Над 2.5 |
100% |
0% |
| Над 3.5 |
50% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.48 |
3.40 |
2.39 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.42 |
1.21 |
1.38 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.77 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.50 |
1.13 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.33 |
1.48 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.53 |
2.23 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака