Малта - Премиер Лига (2026 - Първа Фаза)
петък, 18 септември, 2026
19:00
Забар Сейнт Патрик
Биркиркара
0 - 2
(0 - 1, 0 - 1)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 0% за Забар Сейнт Патрик
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
4.37 |
3.45 |
1.69 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.99 |
1.25 |
1.18 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
3.27 |
1.29 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.22 |
1.30 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.75 |
1.95 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.27 |
3.44 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.86 |
1.82 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
18.09.2026 16:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Забар, а гостите от Биркиркара.
Разстоянието между двата града е 7.3 км.
Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Забар Сейнт Патрик - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 14.09.2026 |
Премиер Лига |
Гзира Юнайтед |
0 - 0 |
Забар Св.Патрик |
2.63 |
3.22 |
2.38 |
| 06.09.2026 |
Премиер Лига |
Забар Св.Патрик |
1 - 2 |
Хамрун Спартанс |
5.33 |
3.76 |
1.52 |
| 28.08.2026 |
Премиер Лига |
Хибърниънс |
1 - 1 |
Забар Св.Патрик |
2.05 |
3.20 |
3.22 |
| 22.08.2026 |
Премиер Лига |
Забар Св.Патрик |
1 - 0 |
Бирз. Ст. Пит. |
2.89 |
3.18 |
2.22 |
| 16.08.2026 |
Премиер Лига |
Валета |
4 - 2 |
Забар Св.Патрик |
1.70 |
3.30 |
4.54 |
| 10.05.2026 |
Плейоф Изп. |
Забар Св.Патрик |
0 - 0 |
Таршин Рейнбоус |
2.14 |
3.27 |
2.90 |
| 05.05.2026 |
Плейоф Изп. |
Забар Св.Патрик |
1 - 1 |
Таршин Рейнбоус |
1.89 |
3.36 |
3.48 |
| 30.04.2026 |
Група за Изпадане |
Забар Св.Патрик |
3 - 0 |
Хибърниънс |
1.96 |
3.53 |
3.09 |
| 26.04.2026 |
Група за Изпадане |
Забар Св.Патрик |
1 - 1 |
Слима Уондърърс |
3.59 |
3.25 |
1.87 |
| 19.04.2026 |
Група за Изпадане |
Таршин Рейнбоус |
3 - 3 |
Забар Св.Патрик |
3.34 |
3.39 |
1.93 |
Общо 2 победи, 6 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 3 равенства и 1 загуба
в последните 6 домакинства.
Биркиркара - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 12.09.2026 |
Премиер Лига |
Биркиркара |
1 - 1 |
Хибърниънс |
2.00 |
3.24 |
3.30 |
| 06.09.2026 |
Премиер Лига |
Слима Уондърърс |
2 - 1 |
Биркиркара |
2.54 |
3.12 |
2.53 |
| 30.08.2026 |
Премиер Лига |
Моста ФК |
1 - 0 |
Биркиркара |
5.26 |
3.56 |
1.57 |
| 22.08.2026 |
Премиер Лига |
Биркиркара |
1 - 0 |
Хамрун Спартанс |
3.72 |
3.11 |
1.93 |
| 17.08.2026 |
Премиер Лига |
Биркиркара |
4 - 0 |
Гзира Юнайтед |
2.16 |
3.01 |
3.16 |
| 07.08.2026 |
Приятелски срещи |
Биркиркара |
1 - 1 |
Балзан |
- |
- |
- |
| 25.07.2026 |
Приятелски срещи |
Биркиркара |
2 - 3 |
Слима Уондърърс |
2.23 |
3.23 |
2.78 |
| 30.04.2026 |
Група за Изпадане |
Биркиркара |
1 - 1 |
Моста ФК |
2.07 |
3.36 |
3.06 |
| 24.04.2026 |
Група за Изпадане |
Таршин Рейнбоус |
0 - 0 |
Биркиркара |
3.30 |
3.31 |
1.96 |
| 18.04.2026 |
Група за Изпадане |
Хибърниънс |
0 - 0 |
Биркиркара |
2.63 |
3.06 |
2.48 |
Общо 2 победи, 5 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 равенства и 2 загуби
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.04.2026 |
Група за Изпадане |
Биркиркара |
1 - 0 |
Забар Св.Патрик |
2.45 |
3.06 |
2.64 |
| 04.03.2026 |
Купа на Малта |
Биркиркара |
2 - 1 |
Забар Св.Патрик |
1.86 |
3.17 |
3.62 |
| 21.02.2026 |
Премиер Лига |
Биркиркара |
0 - 3 |
Забар Св.Патрик |
1.96 |
2.98 |
3.79 |
| 03.10.2025 |
Премиер Лига |
Забар Св.Патрик |
0 - 2 |
Биркиркара |
3.32 |
3.04 |
2.01 |
| 23.02.2025 |
Премиер Лига |
Забар Св.Патрик |
0 - 3 |
Биркиркара |
3.95 |
3.29 |
1.76 |
| 23.08.2024 |
Премиер Лига |
Биркиркара |
1 - 0 |
Забар Св.Патрик |
1.68 |
3.43 |
4.34 |
В последните 6 директни срещи
домакините
имат 1 победа,
гостите
имат 5 победи
и нямат равен мач.
На домашния терен на Забар Сейнт Патрик имат изиграни 2 срещи,
като домакините нямат победа,
гостите имат 2 победи
и нямат равен мач.
Премиер Лига класиране към 18.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Марсашлок |
5 |
3 |
2 |
0 |
10 |
5 |
+5 |
11 |
| 2 |
Валета |
5 |
3 |
1 |
1 |
12 |
6 |
+6 |
10 |
| 3 |
Флориана |
5 |
3 |
1 |
1 |
12 |
7 |
+5 |
10 |
| 4 |
Моста ФК |
5 |
3 |
1 |
1 |
7 |
5 |
+2 |
10 |
| 5 |
Слима Уондърърс |
5 |
3 |
0 |
2 |
7 |
7 |
0 |
9 |
| 6 |
Балзан |
5 |
2 |
2 |
1 |
9 |
6 |
+3 |
8 |
| 7 |
Биркиркара |
5 |
2 |
1 |
2 |
7 |
4 |
+3 |
7 |
| 8 |
Хамрун Спартанс |
5 |
2 |
1 |
2 |
5 |
5 |
0 |
7 |
| 9 |
Хибърниънс |
5 |
1 |
2 |
2 |
4 |
5 |
-1 |
5 |
| 10 |
Забар Сейнт Патрик |
5 |
1 |
2 |
2 |
5 |
7 |
-2 |
5 |
| 11 |
Гзира Юнайтед |
5 |
0 |
1 |
4 |
2 |
13 |
-11 |
1 |
| 12 |
Бирзебуджа Ст. Питърс |
5 |
0 |
0 |
5 |
1 |
11 |
-10 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Забар Сейнт Патрик |
|
| Биркиркара |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Забар Сейнт Патрик |
Забар Сейнт Патрик |
|
Биркиркара |
Биркиркара |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Марсашлок |
|
|
|
|
|
|
|
| 2 |
Валета |
|
4 - 2 |
|
|
|
|
|
| 3 |
Флориана |
|
|
|
|
|
|
|
| 4 |
Моста ФК |
|
|
|
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 5 |
Слима Уондърърс |
|
|
|
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 6 |
Балзан |
|
|
|
|
|
|
|
| 7 |
Биркиркара |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 8 |
Хамрун Спартанс |
1 - 2 |
|
1 - 2 |
|
1 - 0 |
|
|
| 9 |
Хибърниънс |
|
1 - 1 |
|
|
1 - 1 |
|
|
| 10 |
Забар Сейнт Патрик |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 11 |
Гзира Юнайтед |
|
0 - 0 |
|
|
4 - 0 |
|
|
| 12 |
Бирзебуджа Ст. Питърс |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Забар Сейнт Патрик |
Биркиркара |
| Победи |
1 |
2 |
| Равни |
2 |
1 |
| Загуби |
2 |
2 |
| Вкарани Голове |
5 |
7 |
| Получени Голове |
7 |
4 |
| Средно Вкарани |
1.00 |
1.40 |
| Средно Получени |
1.40 |
0.80 |
| Мачове Вкарал |
80% |
80% |
| Мачове Получил |
60% |
60% |
| Гол/Гол |
60% |
40% |
| Над 1.5 |
60% |
60% |
| Над 2.5 |
40% |
40% |
| Над 3.5 |
20% |
20% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
1 |
2 |
| Вкарани Голове |
2 |
1 |
| Получени Голове |
2 |
3 |
| Средно Вкарани |
1.00 |
0.50 |
| Средно Получени |
1.00 |
1.50 |
| Мачове Вкарал |
100% |
50% |
| Мачове Получил |
50% |
100% |
| Гол/Гол |
50% |
50% |
| Над 1.5 |
50% |
50% |
| Над 2.5 |
50% |
50% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
4.37 |
3.45 |
1.69 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.99 |
1.25 |
1.18 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
3.27 |
1.29 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.22 |
1.30 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.75 |
1.95 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.27 |
3.44 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.86 |
1.82 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
18.09.2026 16:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 0% за Забар Сейнт Патрик