Малта - Премиер Лига (2026 - Първа Фаза)
неделя, 6 септември, 2026
21:30
Забар Сейнт Патрик
Хамрун Спартанс
1 - 2
(1 - 1, 0 - 1)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 0% за Забар Сейнт Патрик
2 100% за Хамрун Спартанс
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
5.33 |
3.76 |
1.52 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
2.29 |
1.20 |
1.12 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
4.03 |
1.20 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.45 |
1.27 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.85 |
1.84 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.31 |
3.14 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.89 |
1.78 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
06.09.2026 20:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Забар, а гостите от Хамрун.
Разстоянието между двата града е 4.9 км.
Мачът ще се играе в 20:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Забар Сейнт Патрик - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 28.08.2026 |
Премиер Лига |
Хибърниънс |
1 - 1 |
Забар Св.Патрик |
2.05 |
3.20 |
3.22 |
| 22.08.2026 |
Премиер Лига |
Забар Св.Патрик |
1 - 0 |
Бирз. Ст. Пит. |
2.89 |
3.18 |
2.22 |
| 16.08.2026 |
Премиер Лига |
Валета |
4 - 2 |
Забар Св.Патрик |
1.70 |
3.30 |
4.54 |
| 10.05.2026 |
Плейоф Изп. |
Забар Св.Патрик |
0 - 0 |
Таршин Рейнбоус |
2.14 |
3.27 |
2.90 |
| 05.05.2026 |
Плейоф Изп. |
Забар Св.Патрик |
1 - 1 |
Таршин Рейнбоус |
1.89 |
3.36 |
3.48 |
| 30.04.2026 |
Група за Изпадане |
Забар Св.Патрик |
3 - 0 |
Хибърниънс |
1.96 |
3.53 |
3.09 |
| 26.04.2026 |
Група за Изпадане |
Забар Св.Патрик |
1 - 1 |
Слима Уондърърс |
3.59 |
3.25 |
1.87 |
| 19.04.2026 |
Група за Изпадане |
Таршин Рейнбоус |
3 - 3 |
Забар Св.Патрик |
3.34 |
3.39 |
1.93 |
| 15.04.2026 |
Група за Изпадане |
Моста ФК |
2 - 1 |
Забар Св.Патрик |
3.33 |
3.29 |
1.99 |
| 11.04.2026 |
Група за Изпадане |
Биркиркара |
1 - 0 |
Забар Св.Патрик |
2.45 |
3.06 |
2.64 |
Общо 2 победи, 5 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 3 равенства
в последните 5 домакинства.
Хамрун Спартанс - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 29.08.2026 |
Премиер Лига |
Хамрун Спартанс |
1 - 1 |
Флориана |
2.00 |
3.12 |
3.42 |
| 22.08.2026 |
Премиер Лига |
Биркиркара |
1 - 0 |
Хамрун Спартанс |
3.72 |
3.11 |
1.93 |
| 17.08.2026 |
Премиер Лига |
Хамрун Спартанс |
0 - 2 |
Моста ФК |
1.17 |
5.81 |
12.36 |
| 16.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Хамрун Спартанс |
1 - 2 |
Рунавик |
1.66 |
3.75 |
4.67 |
| 09.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Рунавик |
1 - 1 |
Хамрун Спартанс |
2.19 |
3.34 |
3.02 |
| 15.05.2026 |
Финален рунд |
Валета |
0 - 2 |
Хамрун Спартанс |
3.71 |
3.18 |
1.89 |
| 09.05.2026 |
Финален рунд |
Хамрун Спартанс |
1 - 1 |
Марсашлок |
1.83 |
3.34 |
3.58 |
| 02.05.2026 |
Група за Титлата |
Валета |
2 - 1 |
Хамрун Спартанс |
4.12 |
3.11 |
1.82 |
| 25.04.2026 |
Група за Титлата |
Флориана |
1 - 4 |
Хамрун Спартанс |
4.39 |
3.07 |
1.77 |
| 19.04.2026 |
Група за Титлата |
Хамрун Спартанс |
3 - 0 |
Нашар Лайънс |
1.32 |
4.57 |
7.32 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 13.02.2026 |
Премиер Лига |
Хамрун Спартанс |
0 - 0 |
Забар Св.Патрик |
1.18 |
5.47 |
11.70 |
| 16.09.2025 |
Премиер Лига |
Забар Св.Патрик |
0 - 1 |
Хамрун Спартанс |
4.98 |
3.84 |
1.51 |
| 09.02.2025 |
Премиер Лига |
Забар Св.Патрик |
0 - 1 |
Хамрун Спартанс |
6.95 |
4.92 |
1.30 |
| 05.02.2025 |
Купа на Малта |
Забар Св.Патрик |
1 - 2 |
Хамрун Спартанс |
7.66 |
4.94 |
1.27 |
| 18.08.2024 |
Премиер Лига |
Хамрун Спартанс |
3 - 1 |
Забар Св.Патрик |
1.51 |
4.15 |
4.51 |
В последните 5 директни срещи
домакините
нямат победа,
гостите
имат 4 победи
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Забар Сейнт Патрик имат изиграни 3 срещи,
като домакините нямат победа,
гостите имат 3 победи
и нямат равен мач.
Премиер Лига класиране към 06.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Флориана |
4 |
3 |
1 |
0 |
10 |
2 |
+8 |
10 |
| 2 |
Моста ФК |
4 |
3 |
1 |
0 |
6 |
2 |
+4 |
10 |
| 3 |
Валета |
4 |
3 |
0 |
1 |
10 |
4 |
+6 |
9 |
| 4 |
Марсашлок |
4 |
2 |
2 |
0 |
5 |
3 |
+2 |
8 |
| 5 |
Балзан |
4 |
2 |
1 |
1 |
7 |
4 |
+3 |
7 |
| 6 |
Биркиркара |
3 |
2 |
0 |
1 |
5 |
1 |
+4 |
6 |
| 7 |
Забар Сейнт Патрик |
3 |
1 |
1 |
1 |
4 |
5 |
-1 |
4 |
| 8 |
Хибърниънс |
4 |
1 |
1 |
2 |
3 |
4 |
-1 |
4 |
| 9 |
Слима Уондърърс |
3 |
1 |
0 |
2 |
2 |
5 |
-3 |
3 |
| 10 |
Хамрун Спартанс |
3 |
0 |
1 |
2 |
1 |
4 |
-3 |
1 |
| 11 |
Бирзебуджа Ст. Питърс |
4 |
0 |
0 |
4 |
1 |
9 |
-8 |
0 |
| 12 |
Гзира Юнайтед |
4 |
0 |
0 |
4 |
2 |
13 |
-11 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Забар Сейнт Патрик |
|
| Хамрун Спартанс |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Забар Сейнт Патрик |
Забар Сейнт Патрик |
|
Хамрун Спартанс |
Хамрун Спартанс |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Флориана |
|
|
|
|
1 - 1 |
|
|
| 2 |
Моста ФК |
|
|
|
|
0 - 2 |
|
|
| 3 |
Валета |
|
4 - 2 |
|
|
|
|
|
| 4 |
Марсашлок |
|
|
|
|
|
|
|
| 5 |
Балзан |
|
|
|
|
|
|
|
| 6 |
Биркиркара |
|
|
|
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 7 |
Забар Сейнт Патрик |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 8 |
Хибърниънс |
|
1 - 1 |
|
|
|
|
|
| 9 |
Слима Уондърърс |
|
|
|
|
|
|
|
| 10 |
Хамрун Спартанс |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 11 |
Бирзебуджа Ст. Питърс |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
|
|
|
| 12 |
Гзира Юнайтед |
|
|
|
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Забар Сейнт Патрик |
Хамрун Спартанс |
| Победи |
1 |
0 |
| Равни |
1 |
1 |
| Загуби |
1 |
2 |
| Вкарани Голове |
4 |
1 |
| Получени Голове |
5 |
4 |
| Средно Вкарани |
1.33 |
0.33 |
| Средно Получени |
1.67 |
1.33 |
| Мачове Вкарал |
100% |
33% |
| Мачове Получил |
67% |
100% |
| Гол/Гол |
67% |
33% |
| Над 1.5 |
67% |
67% |
| Над 2.5 |
33% |
0% |
| Над 3.5 |
33% |
0% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
1 |
| Вкарани Голове |
1 |
0 |
| Получени Голове |
0 |
1 |
| Средно Вкарани |
1.00 |
0.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
1.00 |
| Мачове Вкарал |
100% |
0% |
| Мачове Получил |
0% |
100% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
0% |
0% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
5.33 |
3.76 |
1.52 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
2.29 |
1.20 |
1.12 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
4.03 |
1.20 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.45 |
1.27 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.85 |
1.84 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.31 |
3.14 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.89 |
1.78 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
06.09.2026 20:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 0% за Забар Сейнт Патрик
2 100% за Хамрун Спартанс