Тунис - Плейофи (2020 - 2021)
17:00
Зарзис
Кайруан
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 3.00 | 3.60 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 1.30 | 1.66 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 2.62 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.65 | 2.20 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 06.10.2021 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Зарзис, а гостите от Кайруан. Разстоянието между двата града е 259.0 км. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Отговорна Игра
Зарзис - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.10.2021 | Плейофи | Стад Тунизиен Тунис | 0 - 1 | Зарзис | - | - | - |
| 29.09.2021 | Плейофи | Зарзис | 2 - 1 | Габес | - | - | - |
| 02.06.2021 | Купа на Тунис | Монастир | 1 - 0 | Зарзис | - | - | - |
| 30.05.2021 | Купа на Тунис | Зарзис | 1 - 0 | Етоил дю Сахел Сус | - | - | - |
| 10.05.2018 | Проф. Лига 1 | Олимпик Меденин | 0 - 3 | Зарзис | 9.73 | 4.50 | 1.27 |
| 27.04.2018 | Проф. Лига 1 | Зарзис | 1 - 0 | Есперанс де Тунис | 4.00 | 3.16 | 1.84 |
| 15.04.2018 | Проф. Лига 1 | Кайруан | 0 - 0 | Зарзис | 2.34 | 2.92 | 2.88 |
| 08.04.2018 | Проф. Лига 1 | Зарзис | 1 - 0 | Стад Габесиен | 2.31 | 2.65 | 3.24 |
| 01.04.2018 | Проф. Лига 1 | Метлауи | 2 - 2 | Зарзис | 1.74 | 3.09 | 4.67 |
| 11.03.2018 | Проф. Лига 1 | Зарзис | 0 - 0 | Монастир | 3.52 | 2.97 | 2.00 |
Общо 6 победи, 3 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи и 1 равенство в последните 5 домакинства.
Кайруан - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.10.2021 | Плейофи | Кайруан | 2 - 1 | Олимпик Меденин | 2.67 | 3.02 | 2.67 |
| 19.05.2021 | Проф. Лига 1 | Кайруан | 0 - 1 | УС Татауин | - | - | - |
| 09.05.2021 | Проф. Лига 1 | Сфаксиен Сфакс | 2 - 0 | Кайруан | - | - | - |
| 05.05.2021 | Проф. Лига 1 | Кайруан | 1 - 4 | Бизертин Бизерта | - | - | - |
| 18.04.2021 | Проф. Лига 1 | Есперанс де Тунис | 3 - 1 | Кайруан | - | - | - |
| 07.04.2021 | Проф. Лига 1 | Етоил дю Сахел Сус | 5 - 1 | Кайруан | - | - | - |
| 03.04.2021 | Проф. Лига 1 | Кайруан | 1 - 3 | Бен Гердан | 10.37 | 4.71 | 1.27 |
| 31.03.2021 | Проф. Лига 1 | Солиман | 2 - 1 | Кайруан | - | - | - |
| 20.03.2021 | Проф. Лига 1 | Кайруан | 0 - 1 | Монастир | 5.94 | 3.53 | 1.56 |
| 14.03.2021 | Проф. Лига 1 | Кайруан | 0 - 1 | Режиш | 4.78 | 2.88 | 1.86 |
Общо 1 победа и 9 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.04.2018 | Проф. Лига 1 | Кайруан | 0 - 0 | Зарзис | 2.34 | 2.92 | 2.88 |
| 22.11.2017 | Проф. Лига 1 | Зарзис | 0 - 0 | Кайруан | 1.93 | 3.09 | 3.60 |
| 02.05.2017 | Лига 1 Група Б | Зарзис | 0 - 0 | Кайруан | 1.97 | 2.92 | 3.87 |
| 18.03.2017 | Лига 1 Група Б | Кайруан | 1 - 0 | Зарзис | 1.73 | 3.17 | 4.56 |
| 08.02.2017 | Проф. Лига 1 | Кайруан | 2 - 0 | Зарзис | 2.30 | 2.87 | 3.00 |
| 30.10.2016 | Проф. Лига 1 | Зарзис | 2 - 0 | Кайруан | 2.07 | 2.93 | 3.55 |
| 15.05.2016 | Проф. Лига 1 | Зарзис | 0 - 2 | Кайруан *** | - | - | - |
| 24.12.2015 | Проф. Лига 1 | Кайруан | 1 - 0 | Зарзис | 2.80 | 2.85 | 2.45 |
| 28.02.2015 | Проф. Лига 1 | Кайруан | 0 - 2 | Зарзис | 2.13 | 2.85 | 3.28 |
| 27.08.2014 | Проф. Лига 1 | Зарзис | 0 - 0 | Кайруан | 2.06 | 2.96 | 3.34 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 4 победи и 4 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Зарзис имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и 3 пъти са завършили наравно.
*** - Служебен резултат
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Зарзис класиране в Професионална Лига 1
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Есперанс де Тунис | 26 | +21 | 60 |
| 2 | Етоил дю Сахел Сус | 26 | +20 | 50 |
| 3 | Бен Гердан | 26 | +9 | 41 |
| 4 | Солиман | 26 | +1 | 40 |
| 5 | Сфаксиен Сфакс | 26 | +13 | 40 |
| 6 | Режиш | 26 | +4 | 36 |
| 7 | Клуб Африкан Тунис | 26 | -4 | 33 |
| 8 | УС Татауин | 26 | -6 | 33 |
| 9 | Метлауи | 26 | -4 | 32 |
| 10 | Монастир | 26 | -1 | 31 |
| 11 | Бизертин Бизерта | 26 | -6 | 31 |
| 12 | Олимпик Бежа | 26 | -1 | 31 |
| 13 | Стад Тунизиен Тунис | 26 | 0 | 29 |
| 14 | Кайруан | 26 | -46 | 3 |
Кайруан класиране
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 3.00 | 3.60 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 1.30 | 1.66 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 2.62 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.65 | 2.20 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 06.10.2021 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра