Тунис - Професионална Лига 1 (2016 - 2017)
15:00
Зарзис
Сфаксиен Сфакс
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 5.38 | 3.45 | 1.56 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.35 | 1.50 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.12.2016 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Зарзис, а гостите от Сфакс. Разстоянието между двата града е 141.3 км. Мачът ще се играе в 14:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Зарзис - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.11.2016 | Проф. Лига 1 | Етоил дю Сахел Сус | 0 - 1 | Зарзис | 6.51 | 3.71 | 1.43 |
| 20.11.2016 | Проф. Лига 1 | УС Татауин | 1 - 0 | Зарзис | 2.48 | 2.89 | 2.74 |
| 30.10.2016 | Проф. Лига 1 | Зарзис | 2 - 0 | Кайруан | 2.07 | 2.93 | 3.55 |
| 23.10.2016 | Проф. Лига 1 | Бен Гердан | 3 - 1 | Зарзис | 1.95 | 2.94 | 4.00 |
| 16.10.2016 | Проф. Лига 1 | Бизертин Бизерта | 1 - 1 | Зарзис | 1.91 | 2.95 | 4.10 |
| 24.09.2016 | Проф. Лига 1 | Зарзис | 1 - 0 | Сиди Бузид | 1.99 | 2.98 | 3.58 |
| 18.09.2016 | Проф. Лига 1 | Сфаксиен Сфакс | 2 - 1 | Зарзис | 1.32 | 4.20 | 8.69 |
| 10.09.2016 | Проф. Лига 1 | Зарзис | 0 - 3 | Етоил дю Сахел Сус | 9.78 | 4.62 | 1.27 |
| 12.06.2016 | Проф. Лига 1 | Стад Габесиен | 2 - 2 | Зарзис | 2.40 | 2.70 | 3.10 |
| 09.06.2016 | Проф. Лига 1 | Зарзис | 1 - 0 | Сфаксиен Сфакс | 5.11 | 3.44 | 1.60 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 1 загуба в последните 4 домакинства.
Сфаксиен Сфакс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.11.2016 | Проф. Лига 1 | Сфаксиен Сфакс | 3 - 0 | Сиди Бузид | 1.28 | 4.45 | 9.70 |
| 20.11.2016 | Проф. Лига 1 | Бизертин Бизерта | 0 - 1 | Сфаксиен Сфакс | 2.97 | 2.86 | 2.37 |
| 29.10.2016 | Проф. Лига 1 | Сфаксиен Сфакс | 1 - 1 | Етоил дю Сахел Сус | 2.88 | 2.98 | 2.35 |
| 23.10.2016 | Проф. Лига 1 | УС Татауин | 0 - 1 | Сфаксиен Сфакс | 7.15 | 3.64 | 1.45 |
| 15.10.2016 | Проф. Лига 1 | Сфаксиен Сфакс | 3 - 0 | Кайруан | 1.27 | 4.50 | 9.42 |
| 25.09.2016 | Проф. Лига 1 | Бен Гердан | 0 - 0 | Сфаксиен Сфакс | 6.75 | 3.64 | 1.44 |
| 18.09.2016 | Проф. Лига 1 | Сфаксиен Сфакс | 2 - 1 | Зарзис | 1.32 | 4.20 | 8.69 |
| 09.09.2016 | Проф. Лига 1 | Сиди Бузид | 0 - 1 | Сфаксиен Сфакс | 4.73 | 3.32 | 1.67 |
| 12.06.2016 | Проф. Лига 1 | Сфаксиен Сфакс | 6 - 0 | Касерин | 1.05 | 9.00 | 21.00 |
| 09.06.2016 | Проф. Лига 1 | Зарзис | 1 - 0 | Сфаксиен Сфакс | 5.11 | 3.44 | 1.60 |
Общо 7 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.09.2016 | Проф. Лига 1 | Сфаксиен Сфакс | 2 - 1 | Зарзис | 1.32 | 4.20 | 8.69 |
| 09.06.2016 | Проф. Лига 1 | Зарзис | 1 - 0 | Сфаксиен Сфакс | 5.11 | 3.44 | 1.60 |
| 03.01.2016 | Проф. Лига 1 | Сфаксиен Сфакс | 2 - 0 | Зарзис | 1.40 | 3.82 | 7.30 |
| 09.05.2015 | Проф. Лига 1 | Зарзис | 2 - 0 | Сфаксиен Сфакс | 2.87 | 2.76 | 2.38 |
| 14.12.2014 | Проф. Лига 1 | Сфаксиен Сфакс | 2 - 1 | Зарзис | 1.90 | 2.90 | 4.00 |
| 20.05.2012 | Проф. Лига 1 | Зарзис | 1 - 3 | Сфаксиен Сфакс | - | - | - |
| 04.12.2011 | Проф. Лига 1 | Сфаксиен Сфакс | 5 - 1 | Зарзис | 1.53 | 3.40 | 6.25 |
| 01.05.2011 | Проф. Лига 1 | Сфаксиен Сфакс | 1 - 1 | Зарзис | 1.53 | 3.50 | 6.00 |
| 22.09.2010 | Проф. Лига 1 | Зарзис | 0 - 0 | Сфаксиен Сфакс | - | - | - |
В последните 9 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 5 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Зарзис имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
Професионална Лига 1 класиране към 03.12.2016
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Сфаксиен Сфакс | 8 | +10 | 20 |
| 2 | Етоил дю Сахел Сус | 8 | +11 | 19 |
| 3 | Бен Гердан | 8 | +4 | 15 |
| 4 | Бизертин Бизерта | 8 | -2 | 11 |
| 5 | Зарзис | 8 | -3 | 10 |
| 6 | УС Татауин | 8 | -2 | 7 |
| 7 | Сиди Бузид | 8 | -9 | 4 |
| 8 | Кайруан | 8 | -9 | 2 |
Хронология в първенството
| Зарзис | |
| Сфаксиен Сфакс | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Зарзис | Зарзис | Сфаксиен Сфакс | Сфаксиен Сфакс | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Сфаксиен Сфакс | 2 - 1 | - | - | - | |||
| 2 | Етоил дю Сахел Сус | 0 - 3 | 0 - 1 | 0 - 3 | 1 - 1 | |||
| 3 | Бен Гердан | 3 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||||
| 4 | Бизертин Бизерта | 1 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||||
| 5 | Зарзис | - | - | - | 2 - 1 | |||
| 6 | УС Татауин | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||||
| 7 | Сиди Бузид | 1 - 0 | 1 - 0 | 3 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||
| 8 | Кайруан | 2 - 0 | 2 - 0 | 3 - 0 | ||||
Класиране в шампионата
| Зарзис | Сфаксиен Сфакс | |
| Позиция | 5 | 1 |
| Точки | 10 | 20 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 5 | 1 |
| Точки | 6 | 10 |
Форма в шампионата
| Зарзис | Сфаксиен Сфакс | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
1 4 |
6
2 0 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
0 1 |
3
1 0 |
Голове в шампионата
| Зарзис | Сфаксиен Сфакс | |
|
Вкарани
Получени |
7
10 |
12
2 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
3
3 |
3
0 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 5.38 | 3.45 | 1.56 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.35 | 1.50 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.12.2016 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
