Египет - Група за Изпадане (2025 - 2026)
вторник, 12 май, 2026
20:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.42 |
2.77 |
2.98 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.35 |
1.36 |
1.47 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.68 |
2.04 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.25 |
1.56 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.39 |
2.77 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.11 |
5.59 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.18 |
1.60 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
11.05.2026 00:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Гиза, а гостите от Ел Махала Ел Кубра.
Разстоянието между двата града е 105.8 км.
Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
ЗЕД ФК - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.05.2026 |
Купа на Египет |
ЗЕД ФК |
1 - 2 |
Пирамидс |
4.14 |
3.30 |
1.75 |
| 07.05.2026 |
Група за Изпадане |
Харас Ел Ходуд |
1 - 2 |
ЗЕД ФК |
1.85 |
3.03 |
4.18 |
| 03.05.2026 |
Група за Изпадане |
ЗЕД ФК |
2 - 2 |
Ел Гуна |
2.24 |
2.67 |
3.47 |
| 28.04.2026 |
Група за Изпадане |
ЗЕД ФК |
1 - 0 |
Фарко |
1.97 |
2.98 |
3.79 |
| 24.04.2026 |
Група за Изпадане |
Нешънъл Банк |
2 - 1 |
ЗЕД ФК |
2.23 |
2.82 |
3.27 |
| 19.04.2026 |
Група за Изпадане |
Модърн Спорт |
1 - 3 |
ЗЕД ФК |
2.79 |
2.67 |
2.68 |
| 14.04.2026 |
Група за Изпадане |
Ал Итихад Александрия |
2 - 1 |
ЗЕД ФК |
2.83 |
2.64 |
2.65 |
| 09.04.2026 |
Група за Изпадане |
Петроджет Суец |
2 - 1 |
ЗЕД ФК |
2.81 |
2.75 |
2.55 |
| 06.04.2026 |
Група за Изпадане |
ЗЕД ФК |
0 - 0 |
Араб Контрактърс |
2.41 |
2.75 |
3.02 |
| 30.03.2026 |
Купа на Лигата |
Араб Контрактърс |
1 - 1 |
ЗЕД ФК |
2.36 |
2.80 |
2.97 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 1 загуба
в последните 4 домакинства.
Газъл Ел Махала - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 07.05.2026 |
Група за Изпадане |
Ел Джаиш Кайро |
1 - 0 |
Газъл Ел Махала |
2.31 |
2.52 |
3.58 |
| 03.05.2026 |
Група за Изпадане |
Газъл Ел Махала |
0 - 0 |
Исмаили Исмаилия |
2.36 |
2.55 |
3.40 |
| 28.04.2026 |
Група за Изпадане |
Араб Контрактърс |
1 - 1 |
Газъл Ел Махала |
2.05 |
2.64 |
4.11 |
| 23.04.2026 |
Група за Изпадане |
Газъл Ел Махала |
1 - 1 |
Петроджет Суец |
2.80 |
2.73 |
2.61 |
| 19.04.2026 |
Група за Изпадане |
Кахраба Исмаилия |
1 - 3 |
Газъл Ел Махала |
2.78 |
2.74 |
2.60 |
| 13.04.2026 |
Група за Изпадане |
Газъл Ел Махала |
0 - 0 |
Вади Дегла |
3.90 |
2.75 |
2.04 |
| 08.04.2026 |
Група за Изпадане |
Газъл Ел Махала |
1 - 0 |
Ел Гуна |
2.86 |
2.60 |
2.65 |
| 04.04.2026 |
Група за Изпадане |
Фарко |
1 - 1 |
Газъл Ел Махала |
2.52 |
2.69 |
2.90 |
| 21.03.2026 |
Група за Изпадане |
Газъл Ел Махала |
1 - 1 |
Нешънъл Банк |
3.75 |
2.83 |
2.03 |
| 07.03.2026 |
Висша Лига |
Газъл Ел Махала |
0 - 0 |
Фарко |
2.15 |
2.79 |
3.49 |
Общо 2 победи, 7 равенства и 1 загуба
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 1 загуба
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 20.02.2026 |
Висша Лига |
Газъл Ел Махала |
0 - 0 |
ЗЕД ФК |
3.51 |
2.66 |
2.22 |
| 12.03.2025 |
Група за Изпадане |
Газъл Ел Махала |
0 - 3 |
ЗЕД ФК |
2.45 |
2.65 |
3.06 |
| 23.02.2025 |
Висша Лига |
ЗЕД ФК |
2 - 0 |
Газъл Ел Махала |
2.10 |
2.75 |
3.70 |
| 12.12.2024 |
Купа на Лигата |
Газъл Ел Махала |
3 - 1 |
ЗЕД ФК |
3.30 |
2.90 |
2.18 |
В последните 4 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
имат 1 победа
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на ЗЕД ФК имат изиграна само 1 среща,
като победители са били домакините.
Група за Изпадане класиране към 12.05.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Вади Дегла |
29 |
11 |
12 |
6 |
35 |
25 |
+10 |
45 |
| 2 |
Нешънъл Банк |
29 |
10 |
13 |
6 |
32 |
24 |
+8 |
43 |
| 3 |
ЗЕД ФК |
29 |
11 |
10 |
8 |
33 |
26 |
+7 |
43 |
| 4 |
Ел Гуна |
29 |
8 |
15 |
6 |
21 |
20 |
+1 |
39 |
| 5 |
Петроджет Суец |
29 |
8 |
14 |
7 |
31 |
33 |
-2 |
38 |
| 6 |
Ел Джаиш Кайро |
29 |
8 |
10 |
11 |
19 |
29 |
-10 |
34 |
| 7 |
Араб Контрактърс |
29 |
6 |
14 |
9 |
22 |
27 |
-5 |
32 |
| 8 |
Модърн Спорт |
29 |
6 |
14 |
9 |
23 |
30 |
-7 |
32 |
| 9 |
Газъл Ел Махала |
29 |
4 |
19 |
6 |
20 |
21 |
-1 |
31 |
| 10 |
Ал Итихад Александрия |
29 |
7 |
8 |
14 |
23 |
35 |
-12 |
29 |
| 11 |
Кахраба Исмаилия |
29 |
6 |
9 |
14 |
31 |
48 |
-17 |
27 |
| 12 |
Фарко |
29 |
3 |
13 |
13 |
13 |
31 |
-18 |
22 |
| 13 |
Харас Ел Ходуд |
29 |
4 |
10 |
15 |
22 |
41 |
-19 |
22 |
| 14 |
Исмаили Исмаилия |
29 |
4 |
7 |
18 |
13 |
33 |
-20 |
19 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| ЗЕД ФК |
|
| Газъл Ел Махала |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
*** Хронологията е на база изиграните мачове само в групата
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
ЗЕД ФК |
ЗЕД ФК |
|
Газъл Ел Махала |
Газъл Ел Махала |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Вади Дегла |
|
|
|
|
0 - 0 |
|
|
| 2 |
Нешънъл Банк |
|
2 - 1 |
|
|
1 - 1 |
|
|
| 3 |
ЗЕД ФК |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 4 |
Ел Гуна |
2 - 2 |
|
2 - 2 |
|
1 - 0 |
|
|
| 5 |
Петроджет Суец |
|
2 - 1 |
|
|
1 - 1 |
|
|
| 6 |
Ел Джаиш Кайро |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 7 |
Араб Контрактърс |
0 - 0 |
|
0 - 0 |
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 8 |
Модърн Спорт |
|
1 - 3 |
|
|
|
|
|
| 9 |
Газъл Ел Махала |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 10 |
Ал Итихад Александрия |
|
2 - 1 |
|
|
|
|
|
| 11 |
Кахраба Исмаилия |
|
|
|
|
|
1 - 3 |
1 - 3 |
| 12 |
Фарко |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 13 |
Харас Ел Ходуд |
|
1 - 2 |
|
|
|
|
|
| 14 |
Исмаили Исмаилия |
|
|
|
|
0 - 0 |
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
ЗЕД ФК |
Газъл Ел Махала |
| Победи |
11 |
4 |
| Равни |
10 |
19 |
| Загуби |
8 |
6 |
| Вкарани Голове |
33 |
20 |
| Получени Голове |
26 |
21 |
| Средно Вкарани |
1.14 |
0.69 |
| Средно Получени |
0.90 |
0.72 |
| Мачове Вкарал |
79% |
48% |
| Мачове Получил |
66% |
45% |
| Гол/Гол |
55% |
38% |
| Над 1.5 |
66% |
45% |
| Над 2.5 |
38% |
21% |
| Над 3.5 |
10% |
14% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
6 |
2 |
| Равни |
5 |
7 |
| Загуби |
3 |
5 |
| Вкарани Голове |
14 |
14 |
| Получени Голове |
10 |
15 |
| Средно Вкарани |
1.00 |
1.00 |
| Средно Получени |
0.71 |
1.07 |
| Мачове Вкарал |
79% |
57% |
| Мачове Получил |
50% |
64% |
| Гол/Гол |
43% |
50% |
| Над 1.5 |
50% |
64% |
| Над 2.5 |
29% |
36% |
| Над 3.5 |
7% |
21% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.42 |
2.77 |
2.98 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.35 |
1.36 |
1.47 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.68 |
2.04 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.25 |
1.56 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.39 |
2.77 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.11 |
5.59 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.18 |
1.60 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
11.05.2026 00:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака