Словакия - Суперлига (2026 - 2027)
събота, 5 септември, 2026
19:00
Земплин Михаловце
Тренчин
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 0% за Земплин Михаловце
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.96 |
3.60 |
3.17 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.31 |
1.24 |
1.74 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.50 |
2.43 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.62 |
1.16 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.29 |
1.55 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.51 |
2.40 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.49 |
2.42 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Михаловце, а гостите от Тренчин.
Разстоянието между двата града е 284.1 км.
Мачът ще се играе на стадион
Земплин,
който има капацитет от
4 500 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Земплин.
Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Земплин Михаловце - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.08.2026 |
Суперлига |
Слован Братислава |
1 - 2 |
Земплин Михаловце |
1.28 |
5.37 |
7.59 |
| 22.08.2026 |
Суперлига |
Земплин Михаловце |
2 - 0 |
Скалица |
2.00 |
3.37 |
3.26 |
| 16.08.2026 |
Суперлига |
Спартак Търнава |
2 - 0 |
Земплин Михаловце |
1.47 |
4.05 |
5.67 |
| 08.08.2026 |
Суперлига |
Земплин Михаловце |
1 - 1 |
Комарно |
2.33 |
3.38 |
2.65 |
| 02.08.2026 |
Суперлига |
Земплин Михаловце |
0 - 1 |
Жилина |
3.43 |
3.65 |
1.85 |
| 25.07.2026 |
Суперлига |
Железарна Подбр. |
2 - 0 |
Земплин Михаловце |
1.71 |
3.97 |
3.79 |
| 07.07.2026 |
Приятелски срещи |
Карвина |
2 - 1 |
Земплин Михаловце |
2.35 |
3.90 |
2.29 |
| 04.07.2026 |
Приятелски срещи |
Корона Келце |
4 - 0 |
Земплин Михаловце |
1.56 |
4.06 |
4.49 |
| 30.06.2026 |
Приятелски срещи |
Казинцбарцика |
0 - 0 |
Земплин Михаловце |
- |
- |
- |
| 23.06.2026 |
Приятелски срещи |
Хумене |
1 - 2 |
Земплин Михаловце |
5.65 |
4.74 |
1.38 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 1 загуба
в последните 3 домакинства.
Тренчин - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 29.08.2026 |
Суперлига |
Тренчин |
2 - 1 |
Ружомберок |
2.22 |
3.52 |
2.71 |
| 23.08.2026 |
Суперлига |
Тренчин |
0 - 4 |
Спартак Търнава |
3.85 |
3.74 |
1.74 |
| 15.08.2026 |
Суперлига |
Железарна Подбр. |
2 - 1 |
Тренчин |
1.53 |
4.14 |
4.88 |
| 01.08.2026 |
Суперлига |
Кошице |
3 - 3 |
Тренчин |
1.64 |
3.89 |
4.16 |
| 25.07.2026 |
Суперлига |
Тренчин |
1 - 1 |
Комарно |
2.25 |
3.27 |
2.85 |
| 18.07.2026 |
Приятелски срещи |
Тренчин |
3 - 2 |
Баник Острава |
3.34 |
3.84 |
1.82 |
| 10.07.2026 |
Приятелски срещи |
Легия Варшава |
1 - 0 |
Тренчин |
1.36 |
4.60 |
6.44 |
| 07.07.2026 |
Приятелски срещи |
Погон Гроджиск |
1 - 1 |
Тренчин |
2.45 |
3.45 |
2.41 |
| 03.07.2026 |
Приятелски срещи |
Тренчин |
1 - 3 |
Злин |
2.62 |
3.52 |
2.24 |
| 20.06.2026 |
Приятелски срещи |
Слован Братислава Б |
1 - 2 |
Тренчин |
3.12 |
3.65 |
1.91 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 21.02.2026 |
Суперлига |
Тренчин |
1 - 2 |
Земплин Михаловце |
2.33 |
3.29 |
2.65 |
| 04.10.2025 |
Суперлига |
Земплин Михаловце |
2 - 0 |
Тренчин |
1.99 |
3.56 |
3.10 |
| 19.04.2025 |
Група за Изпадане |
Земплин Михаловце |
3 - 2 |
Тренчин |
1.87 |
3.42 |
3.42 |
| 09.03.2025 |
Група за Изпадане |
Тренчин |
3 - 2 |
Земплин Михаловце |
2.33 |
3.13 |
2.73 |
| 14.12.2024 |
Суперлига |
Тренчин |
0 - 0 |
Земплин Михаловце |
2.14 |
3.31 |
2.93 |
| 14.09.2024 |
Суперлига |
Земплин Михаловце |
1 - 1 |
Тренчин |
2.98 |
3.27 |
2.13 |
| 04.05.2024 |
Група за Изпадане |
Тренчин |
1 - 0 |
Земплин Михаловце |
1.48 |
4.11 |
5.31 |
| 06.04.2024 |
Група за Изпадане |
Земплин Михаловце |
0 - 0 |
Тренчин |
3.13 |
3.21 |
2.14 |
| 04.11.2023 |
Суперлига |
Земплин Михаловце |
0 - 0 |
Тренчин |
4.02 |
3.67 |
1.72 |
| 05.08.2023 |
Суперлига |
Тренчин |
2 - 0 |
Земплин Михаловце |
1.66 |
3.67 |
4.26 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 3 победи,
гостите
имат 3 победи
и 4 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Земплин Михаловце имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите нямат победа
и 3 пъти са завършили наравно.
Суперлига класиране към 05.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
ДАК Дунайска Стреда |
5 |
4 |
1 |
0 |
17 |
2 |
+15 |
13 |
| 2 |
Спартак Търнава |
6 |
4 |
1 |
1 |
13 |
5 |
+8 |
13 |
| 3 |
Жилина |
6 |
4 |
1 |
1 |
15 |
12 |
+3 |
13 |
| 4 |
Слован Братислава |
5 |
4 |
0 |
1 |
15 |
3 |
+12 |
12 |
| 5 |
Железарна Подбрезова |
6 |
3 |
1 |
2 |
10 |
12 |
-2 |
10 |
| 6 |
Земплин Михаловце |
6 |
2 |
1 |
3 |
5 |
7 |
-2 |
7 |
| 7 |
Скалица |
6 |
2 |
1 |
3 |
9 |
15 |
-6 |
7 |
| 8 |
Кошице |
5 |
1 |
3 |
1 |
14 |
13 |
+1 |
6 |
| 9 |
Тренчин |
5 |
1 |
2 |
2 |
7 |
11 |
-4 |
5 |
| 10 |
Дукла Банска Бистрица |
6 |
1 |
1 |
4 |
6 |
15 |
-9 |
4 |
| 11 |
Комарно |
6 |
0 |
3 |
3 |
6 |
11 |
-5 |
3 |
| 12 |
Ружомберок |
6 |
0 |
1 |
5 |
4 |
15 |
-11 |
1 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Земплин Михаловце |
|
| Тренчин |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Земплин Михаловце |
Земплин Михаловце |
|
Тренчин |
Тренчин |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
ДАК Дунайска Стреда |
|
|
|
|
|
|
|
| 2 |
Спартак Търнава |
|
2 - 0 |
|
|
0 - 4 |
|
|
| 3 |
Жилина |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
|
|
|
|
| 4 |
Слован Братислава |
|
1 - 2 |
|
|
|
|
|
| 5 |
Железарна Подбрезова |
|
2 - 0 |
|
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 6 |
Земплин Михаловце |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 7 |
Скалица |
2 - 0 |
|
2 - 0 |
|
|
|
|
| 8 |
Кошице |
|
|
|
|
|
3 - 3 |
3 - 3 |
| 9 |
Тренчин |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 10 |
Дукла Банска Бистрица |
|
|
|
|
|
|
|
| 11 |
Комарно |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
|
| 12 |
Ружомберок |
|
|
|
|
2 - 1 |
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Земплин Михаловце |
Тренчин |
| Победи |
2 |
1 |
| Равни |
1 |
2 |
| Загуби |
3 |
2 |
| Вкарани Голове |
5 |
7 |
| Получени Голове |
7 |
11 |
| Средно Вкарани |
0.83 |
1.40 |
| Средно Получени |
1.17 |
2.20 |
| Мачове Вкарал |
50% |
80% |
| Мачове Получил |
83% |
100% |
| Гол/Гол |
33% |
80% |
| Над 1.5 |
83% |
100% |
| Над 2.5 |
17% |
80% |
| Над 3.5 |
0% |
40% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
0 |
| Равни |
1 |
1 |
| Загуби |
1 |
1 |
| Вкарани Голове |
3 |
4 |
| Получени Голове |
2 |
5 |
| Средно Вкарани |
1.00 |
2.00 |
| Средно Получени |
0.67 |
2.50 |
| Мачове Вкарал |
67% |
100% |
| Мачове Получил |
67% |
100% |
| Гол/Гол |
33% |
100% |
| Над 1.5 |
67% |
100% |
| Над 2.5 |
0% |
100% |
| Над 3.5 |
0% |
50% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.96 |
3.60 |
3.17 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.31 |
1.24 |
1.74 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.50 |
2.43 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.62 |
1.16 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.29 |
1.55 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.51 |
2.40 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.49 |
2.42 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 0% за Земплин Михаловце
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака