Черна Гора - Първа Лига (2017 - 2018)
17:00
Зета Голубовци
Дечич Тузи
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 4.00 | 6.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.10 | 1.22 | 2.62 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.19 | 4.33 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.57 | 2.35 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 07.04.2018 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Голубовци, а гостите от Тузи. Разстоянието между двата града е 9.4 км. Мачът ще се играе на стадион Трежница, който има капацитет от 7 000 места. Размерите на терена са 105 x 70 m. Снимки от Google карта стадион Трежница. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Зета Голубовци - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.04.2018 | Първа Лига | Зета Голубовци | 1 - 3 | Рудар Плевля | 2.17 | 2.76 | 3.40 |
| 01.04.2018 | Първа Лига | Гарбал Радановичи | 2 - 0 | Зета Голубовци | 2.47 | 2.83 | 2.81 |
| 17.03.2018 | Първа Лига | Зета Голубовци | 0 - 0 | Титоград Подг. | 2.36 | 2.93 | 2.79 |
| 14.03.2018 | Първа Лига | Петровац | 0 - 0 | Зета Голубовци | 3.08 | 3.04 | 2.16 |
| 10.03.2018 | Първа Лига | Искра Даниловград | 2 - 1 | Зета Голубовци | 2.88 | 2.84 | 2.36 |
| 04.03.2018 | Първа Лига | Зета Голубовци | 0 - 1 | Сутиеска Никшич | 2.80 | 2.85 | 2.50 |
| 28.02.2018 | Първа Лига | Ком Подгорица | 0 - 1 | Зета Голубовци | - | - | - |
| 24.02.2018 | Първа Лига | Зета Голубовци | 1 - 1 | Будучност Подгорица | 2.58 | 2.76 | 2.72 |
| 14.02.2018 | Приятелски срещи | Динамо Москва | 1 - 0 | Зета Голубовци | - | - | - |
| 04.02.2018 | Приятелски срещи | Ахмат Грозни | 2 - 1 | Зета Голубовци | - | - | - |
Общо 1 победа, 3 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 2 загуби в последните 4 домакинства.
Дечич Тузи - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.04.2018 | Първа Лига | Искра Даниловград | 2 - 0 | Дечич Тузи | 1.60 | 3.31 | 5.33 |
| 31.03.2018 | Първа Лига | Дечич Тузи | 0 - 0 | Сутиеска Никшич | 5.66 | 3.25 | 1.59 |
| 17.03.2018 | Първа Лига | Ком Подгорица | 1 - 2 | Дечич Тузи | 1.67 | 3.45 | 4.26 |
| 14.03.2018 | Първа Лига | Дечич Тузи | 0 - 1 | Будучност Подгорица | 4.35 | 3.05 | 1.78 |
| 10.03.2018 | Първа Лига | Дечич Тузи | 0 - 1 | Петровац | 1.98 | 2.96 | 3.56 |
| 04.03.2018 | Първа Лига | Рудар Плевля | 1 - 0 | Дечич Тузи | 1.35 | 3.82 | 7.94 |
| 28.02.2018 | Първа Лига | Дечич Тузи | 0 - 0 | Гарбал Радановичи | 2.65 | 2.95 | 2.55 |
| 24.02.2018 | Първа Лига | Титоград Подг. | 2 - 0 | Дечич Тузи | 1.25 | 4.84 | 8.78 |
| 10.12.2017 | Първа Лига | Дечич Тузи | 1 - 2 | Зета Голубовци | 4.10 | 3.37 | 1.75 |
| 06.12.2017 | Първа Лига | Дечич Тузи | 3 - 1 | Искра Даниловград | 2.61 | 3.14 | 2.40 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 3 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.12.2017 | Първа Лига | Дечич Тузи | 1 - 2 | Зета Голубовци | 4.10 | 3.37 | 1.75 |
| 14.10.2017 | Първа Лига | Зета Голубовци | 1 - 1 | Дечич Тузи | 1.22 | 4.37 | 13.51 |
| 05.08.2017 | Първа Лига | Дечич Тузи | 1 - 4 | Зета Голубовци | 2.93 | 3.01 | 2.29 |
| 30.04.2017 | Първа Лига | Зета Голубовци | 3 - 0 | Дечич Тузи | 1.79 | 3.09 | 4.44 |
| 03.12.2016 | Първа Лига | Дечич Тузи | 2 - 0 | Зета Голубовци | 2.84 | 3.06 | 2.29 |
| 10.09.2016 | Първа Лига | Зета Голубовци | 0 - 1 | Дечич Тузи | 1.57 | 3.51 | 5.40 |
| 11.05.2016 | Първа Лига | Зета Голубовци | 3 - 0 | Дечич Тузи | 1.56 | 3.64 | 5.13 |
| 28.11.2015 | Първа Лига | Дечич Тузи | 3 - 1 | Зета Голубовци | 3.68 | 3.24 | 1.96 |
| 29.08.2015 | Първа Лига | Зета Голубовци | 1 - 1 | Дечич Тузи | 1.62 | 3.43 | 4.74 |
| 22.10.2014 | Купа Черна Гора | Дечич Тузи | 1 - 3 | Зета Голубовци | - | - | - |
В последните 10 директни срещи домакините имат 5 победи, гостите имат 3 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Зета Голубовци имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 1 победа и 2 пъти са завършили наравно.
Първа Лига класиране към 07.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Сутиеска Никшич | 26 | +29 | 62 |
| 2 | Будучност Подгорица | 27 | +12 | 44 |
| 3 | Гарбал Радановичи | 27 | 0 | 37 |
| 4 | Титоград Подгорица | 27 | +4 | 36 |
| 5 | Искра Даниловград | 27 | -2 | 36 |
| 6 | Рудар Плевля | 26 | +4 | 34 |
| 7 | Зета Голубовци | 27 | +2 | 34 |
| 8 | Ком Подгорица | 27 | -11 | 29 |
| 9 | Петровац | 27 | -16 | 25 |
| 10 | Дечич Тузи | 27 | -22 | 20 |
Хронология в първенството
| Зета Голубовци | |
| Дечич Тузи | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Зета Голубовци | Зета Голубовци | Дечич Тузи | Дечич Тузи | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Сутиеска Никшич | 0 - 1 | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 0 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 2 | Будучност Подгорица | 1 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | 4 - 1 | 4 - 1 | |
| 3 | Гарбал Радановичи | 1 - 1 | 2 - 0 | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 4 | Титоград Подгорица | 0 - 0 | 0 - 1 | 0 - 0 | 1 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 5 | Искра Даниловград | 1 - 2 | 2 - 1 | 1 - 2 | 3 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 6 | Рудар Плевля | 1 - 3 | 0 - 0 | 1 - 3 | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 7 | Зета Голубовци | - | - | - | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 8 | Ком Подгорица | 4 - 2 | 0 - 1 | 4 - 2 | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 9 | Петровац | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 10 | Дечич Тузи | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 1 | - | - | - | |
*** По 4 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Зета Голубовци | Дечич Тузи | |
| Позиция | 7 | 10 |
| Точки | 34 | 20 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 8 | 10 |
| Точки | 15 | 6 |
Форма в шампионата
| Зета Голубовци | Дечич Тузи | |
|
Победи
Равни Загуби |
8
10 9 |
3
11 13 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
6 4 |
1
3 9 |
Голове в шампионата
| Зета Голубовци | Дечич Тузи | |
|
Вкарани
Получени |
28
26 |
19
41 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
14
13 |
7
26 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 4.00 | 6.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.10 | 1.22 | 2.62 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.19 | 4.33 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.57 | 2.35 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 07.04.2018 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
