Черна Гора - Първа Лига (2016 - 2017)
17:00
Зета Голубовци
Гарбал Радановичи
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 3.25 | 3.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 1.33 | 1.73 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 2.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.57 | 2.35 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 15.04.2017 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Голубовци, а гостите от Радановичи. Разстоянието между двата града е 38.3 км. Мачът ще се играе на стадион Трежница, който има капацитет от 7 000 места. Размерите на терена са 105 x 70 m. Снимки от Google карта стадион Трежница. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Зета Голубовци - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.04.2017 | Първа Лига | Петровац | 3 - 1 | Зета Голубовци | 2.93 | 2.88 | 2.39 |
| 01.04.2017 | Първа Лига | Зета Голубовци | 1 - 0 | Рудар Плевля | 2.22 | 2.79 | 3.39 |
| 28.03.2017 | Първа Лига | Искра Даниловград | 1 - 0 | Зета Голубовци | 3.64 | 3.17 | 1.93 |
| 18.03.2017 | Първа Лига | Зета Голубовци | 1 - 0 | Ловчен Цетине | 1.62 | 3.30 | 5.25 |
| 11.03.2017 | Първа Лига | Йединство Биело Поле | 0 - 3 | Зета Голубовци | 4.76 | 3.59 | 1.58 |
| 05.03.2017 | Първа Лига | Зета Голубовци | 0 - 0 | Петровац | 1.75 | 3.28 | 4.35 |
| 26.02.2017 | Първа Лига | Искра Даниловград | 0 - 2 | Зета Голубовци | 2.97 | 2.96 | 2.25 |
| 22.02.2017 | Първа Лига | Зета Голубовци | 1 - 1 | Будучност Подгорица | 3.61 | 3.21 | 1.91 |
| 03.12.2016 | Първа Лига | Дечич Тузи | 2 - 0 | Зета Голубовци | 2.84 | 3.06 | 2.29 |
| 26.11.2016 | Първа Лига | Зета Голубовци | 3 - 0 | Рудар Плевля | 2.59 | 2.98 | 2.52 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 равенства в последните 5 домакинства.
Гарбал Радановичи - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.04.2017 | Купа Черна Гора | Рудар Плевля | 1 - 1 | Гарбал Радановичи | 2.20 | 2.97 | 3.09 |
| 08.04.2017 | Първа Лига | Гарбал Радановичи | 0 - 1 | Дечич Тузи | 1.69 | 3.19 | 5.06 |
| 01.04.2017 | Първа Лига | Сутиеска Никшич | 0 - 0 | Гарбал Радановичи | 1.67 | 3.30 | 4.83 |
| 28.03.2017 | Първа Лига | Гарбал Радановичи | 1 - 0 | Йединство Биело Поле | 1.40 | 4.05 | 7.25 |
| 18.03.2017 | Първа Лига | Гарбал Радановичи | 1 - 1 | Будучност Подгорица | 3.90 | 3.40 | 1.83 |
| 12.03.2017 | Първа Лига | Титоград Подг. | 0 - 0 | Гарбал Радановичи | 1.70 | 3.15 | 4.74 |
| 04.03.2017 | Първа Лига | Гарбал Радановичи | 3 - 0 | Дечич Тузи | 2.53 | 3.20 | 2.53 |
| 26.02.2017 | Първа Лига | Ловчен Цетине | 2 - 1 | Гарбал Радановичи | 2.58 | 2.89 | 2.59 |
| 21.02.2017 | Първа Лига | Гарбал Радановичи | 2 - 1 | Рудар Плевля | 2.76 | 2.97 | 2.39 |
| 03.12.2016 | Първа Лига | Йединство Биело Поле | 2 - 2 | Гарбал Радановичи | 3.71 | 3.09 | 1.91 |
Общо 3 победи, 5 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 равенства и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.11.2016 | Първа Лига | Гарбал Радановичи | 1 - 0 | Зета Голубовци | 2.42 | 2.98 | 2.71 |
| 21.08.2016 | Първа Лига | Зета Голубовци | 2 - 1 | Гарбал Радановичи | 1.69 | 3.46 | 4.34 |
| 07.05.2016 | Първа Лига | Гарбал Радановичи | 1 - 2 | Зета Голубовци | - | - | - |
| 05.12.2015 | Първа Лига | Зета Голубовци | 1 - 2 | Гарбал Радановичи | 1.78 | 3.48 | 3.64 |
| 12.09.2015 | Първа Лига | Гарбал Радановичи | 4 - 1 | Зета Голубовци | 3.52 | 3.22 | 1.93 |
| 09.05.2015 | Първа Лига | Зета Голубовци | 2 - 1 | Гарбал Радановичи | 1.31 | 4.25 | 8.72 |
| 22.11.2014 | Първа Лига | Зета Голубовци | 2 - 1 | Гарбал Радановичи | 2.21 | 3.21 | 2.83 |
| 27.08.2014 | Първа Лига | Гарбал Радановичи | 1 - 0 | Зета Голубовци | 2.38 | 3.16 | 2.66 |
| 10.05.2014 | Първа Лига | Гарбал Радановичи | 3 - 1 | Зета Голубовци | - | - | - |
| 01.03.2014 | Първа Лига | Зета Голубовци | 0 - 2 | Гарбал Радановичи | 1.75 | 3.15 | 4.33 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 6 победи и нямат равен мач. На домашния терен на Зета Голубовци имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите имат 2 победи и нямат равен мач.
Първа Лига класиране към 15.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Будучност Подгорица | 25 | +26 | 48 |
| 2 | Титоград Подгорица | 25 | +13 | 43 |
| 3 | Сутиеска Никшич | 25 | +14 | 42 |
| 4 | Дечич Тузи | 25 | -2 | 39 |
| 5 | Зета Голубовци | 25 | +9 | 36 |
| 6 | Гарбал Радановичи | 25 | +3 | 34 |
| 7 | Искра Даниловград | 25 | -9 | 34 |
| 8 | Петровац | 25 | -6 | 33 |
| 9 | Рудар Плевля | 25 | +2 | 31 |
| 10 | Ловчен Цетине | 25 | -7 | 27 |
| 11 | Бокели Котор | 25 | -10 | 23 |
| 12 | Йединство Биело Поле | 25 | -33 | 11 |
Хронология в първенството
| Зета Голубовци | |
| Гарбал Радановичи | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Зета Голубовци | Зета Голубовци | Гарбал Радановичи | Гарбал Радановичи | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Будучност Подгорица | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 2 | Титоград Подгорица | 0 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 3 | Сутиеска Никшич | 1 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | 2 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 4 | Дечич Тузи | 0 - 1 | 2 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 5 | Зета Голубовци | - | - | - | 1 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 6 | Гарбал Радановичи | 2 - 1 | 1 - 0 | 2 - 1 | - | - | - | |
| 7 | Искра Даниловград | 3 - 1 | 1 - 0 | 3 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 8 | Петровац | 0 - 0 | 3 - 1 | 0 - 0 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 9 | Рудар Плевля | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 10 | Ловчен Цетине | 1 - 0 | 0 - 1 | 1 - 0 | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 11 | Бокели Котор | 1 - 0 | 0 - 1 | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 12 | Йединство Биело Поле | 1 - 0 | 0 - 3 | 1 - 0 | 1 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
*** По 4 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Зета Голубовци | Гарбал Радановичи | |
| Позиция | 5 | 6 |
| Точки | 36 | 34 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 2 | 9 |
| Точки | 27 | 9 |
Форма в шампионата
| Зета Голубовци | Гарбал Радановичи | |
|
Победи
Равни Загуби |
12
6 7 |
8
10 7 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
8
3 1 |
1
6 5 |
Голове в шампионата
| Зета Голубовци | Гарбал Радановичи | |
|
Вкарани
Получени |
24
15 |
22
19 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
14
4 |
7
12 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 3.25 | 3.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 1.33 | 1.73 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 2.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.57 | 2.35 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 15.04.2017 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
