Черна Гора - Първа Лига (2017 - 2018)
17:30
Зета Голубовци
Ком Подгорица
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 3.25 | 4.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 1.33 | 1.90 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 3.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.57 | 2.35 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 21.04.2018 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Голубовци, а гостите от Подгорица. Разстоянието между двата града е 12.3 км. Мачът ще се играе на стадион Трежница, който има капацитет от 7 000 места. Размерите на терена са 105 x 70 m. Снимки от Google карта стадион Трежница. Мачът ще се играе в 16:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Зета Голубовци - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.04.2018 | Първа Лига | Будучност Подгорица | 1 - 1 | Зета Голубовци | 1.80 | 3.15 | 4.10 |
| 07.04.2018 | Първа Лига | Зета Голубовци | 2 - 0 | Дечич Тузи | 1.43 | 3.84 | 6.43 |
| 04.04.2018 | Първа Лига | Зета Голубовци | 1 - 3 | Рудар Плевля | 2.17 | 2.76 | 3.40 |
| 01.04.2018 | Първа Лига | Гарбал Радановичи | 2 - 0 | Зета Голубовци | 2.47 | 2.83 | 2.81 |
| 17.03.2018 | Първа Лига | Зета Голубовци | 0 - 0 | Титоград Подг. | 2.36 | 2.93 | 2.79 |
| 14.03.2018 | Първа Лига | Петровац | 0 - 0 | Зета Голубовци | 3.08 | 3.04 | 2.16 |
| 10.03.2018 | Първа Лига | Искра Даниловград | 2 - 1 | Зета Голубовци | 2.88 | 2.84 | 2.36 |
| 04.03.2018 | Първа Лига | Зета Голубовци | 0 - 1 | Сутиеска Никшич | 2.80 | 2.85 | 2.50 |
| 28.02.2018 | Първа Лига | Ком Подгорица | 0 - 1 | Зета Голубовци | - | - | - |
| 24.02.2018 | Първа Лига | Зета Голубовци | 1 - 1 | Будучност Подгорица | 2.58 | 2.76 | 2.72 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Ком Подгорица - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.04.2018 | Първа Лига | Ком Подгорица | 0 - 0 | Искра Даниловград | 2.41 | 2.93 | 2.76 |
| 07.04.2018 | Първа Лига | Сутиеска Никшич | 0 - 1 | Ком Подгорица | 1.33 | 4.09 | 8.06 |
| 04.04.2018 | Първа Лига | Ком Подгорица | 2 - 0 | Петровац | 2.10 | 2.83 | 3.47 |
| 31.03.2018 | Първа Лига | Будучност Подгорица | 1 - 1 | Ком Подгорица | 1.39 | 3.95 | 7.33 |
| 17.03.2018 | Първа Лига | Ком Подгорица | 1 - 2 | Дечич Тузи | 1.67 | 3.45 | 4.26 |
| 14.03.2018 | Първа Лига | Рудар Плевля | 1 - 1 | Ком Подгорица | 1.61 | 3.18 | 5.54 |
| 10.03.2018 | Първа Лига | Ком Подгорица | 1 - 3 | Гарбал Радановичи | 2.50 | 2.81 | 2.73 |
| 04.03.2018 | Първа Лига | Титоград Подг. | 1 - 1 | Ком Подгорица | 1.39 | 4.22 | 5.97 |
| 28.02.2018 | Първа Лига | Ком Подгорица | 0 - 1 | Зета Голубовци | - | - | - |
| 24.02.2018 | Първа Лига | Искра Даниловград | 3 - 0 | Ком Подгорица | 1.95 | 2.96 | 3.70 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 3 равенства и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.02.2018 | Първа Лига | Ком Подгорица | 0 - 1 | Зета Голубовци | - | - | - |
| 21.10.2017 | Първа Лига | Зета Голубовци | 4 - 2 | Ком Подгорица | 1.49 | 3.62 | 6.17 |
| 16.08.2017 | Първа Лига | Ком Подгорица | 1 - 1 | Зета Голубовци | 4.87 | 3.49 | 1.61 |
| 17.04.2010 | Първа Лига | Зета Голубовци | 1 - 0 | Ком Подгорица | 1.20 | 5.00 | 10.00 |
| 28.11.2009 | Първа Лига | Зета Голубовци | 2 - 0 | Ком Подгорица | 1.26 | 4.77 | 8.24 |
| 29.08.2009 | Първа Лига | Ком Подгорица | 1 - 0 | Зета Голубовци | 1.67 | 3.42 | 4.27 |
| 04.04.2009 | Първа Лига | Зета Голубовци | 1 - 0 | Ком Подгорица | - | - | - |
| 07.03.2009 | Първа Лига | Зета Голубовци | 2 - 3 | Ком Подгорица | 1.25 | 4.60 | 8.63 |
| 30.04.2008 | Първа Лига | Зета Голубовци | 4 - 1 | Ком Подгорица | 1.20 | 4.87 | 10.56 |
| 01.12.2007 | Първа Лига | Зета Голубовци | 2 - 0 | Ком Подгорица | - | - | - |
В последните 10 директни срещи домакините имат 7 победи, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Зета Голубовци имат изиграни 7 срещи, като домакините имат 6 победи, гостите имат 1 победа и нямат равен мач.
Първа Лига класиране към 21.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Сутиеска Никшич | 29 | +30 | 68 |
| 2 | Будучност Подгорица | 29 | +13 | 48 |
| 3 | Титоград Подгорица | 29 | +9 | 42 |
| 4 | Гарбал Радановичи | 29 | 0 | 40 |
| 5 | Зета Голубовци | 29 | +4 | 38 |
| 6 | Рудар Плевля | 29 | +2 | 37 |
| 7 | Искра Даниловград | 29 | -3 | 37 |
| 8 | Ком Подгорица | 29 | -10 | 33 |
| 9 | Петровац | 29 | -18 | 25 |
| 10 | Дечич Тузи | 29 | -27 | 20 |
Хронология в първенството
| Зета Голубовци | |
| Ком Подгорица | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Зета Голубовци | Зета Голубовци | Ком Подгорица | Ком Подгорица | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Сутиеска Никшич | 0 - 1 | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 2 | Будучност Подгорица | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 3 | Титоград Подгорица | 0 - 0 | 0 - 1 | 0 - 0 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 4 | Гарбал Радановичи | 1 - 1 | 2 - 0 | 1 - 1 | 1 - 3 | 3 - 2 | 3 - 2 | |
| 5 | Зета Голубовци | - | - | - | 0 - 1 | 4 - 2 | 4 - 2 | |
| 6 | Рудар Плевля | 1 - 3 | 0 - 0 | 1 - 3 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 7 | Искра Даниловград | 1 - 2 | 2 - 1 | 1 - 2 | 0 - 0 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 8 | Ком Подгорица | 4 - 2 | 0 - 1 | 4 - 2 | - | - | - | |
| 9 | Петровац | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 2 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 10 | Дечич Тузи | 2 - 0 | 1 - 2 | 2 - 0 | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
*** По 4 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Зета Голубовци | Ком Подгорица | |
| Позиция | 5 | 8 |
| Точки | 38 | 33 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 7 | 7 |
| Точки | 18 | 12 |
Форма в шампионата
| Зета Голубовци | Ком Подгорица | |
|
Победи
Равни Загуби |
9
11 9 |
8
9 12 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
6 4 |
2
6 6 |
Голове в шампионата
| Зета Голубовци | Ком Подгорица | |
|
Вкарани
Получени |
31
27 |
26
36 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
16
13 |
13
23 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 3.25 | 4.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 1.33 | 1.90 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 3.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.57 | 2.35 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 21.04.2018 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
