Черна Гора - Първа Лига (2017 - 2018)
18:00
Зета Голубовци
Петровац
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 3.60 | 6.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.11 | 1.28 | 2.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 3.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.57 | 2.35 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 12.05.2018 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Голубовци, а гостите от Петровац. Разстоянието между двата града е 27.3 км. Мачът ще се играе на стадион Трежница, който има капацитет от 7 000 места. Размерите на терена са 105 x 70 m. Снимки от Google карта стадион Трежница. Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Зета Голубовци - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.05.2018 | Първа Лига | Зета Голубовци | 1 - 0 | Искра Даниловград | 1.96 | 2.95 | 3.81 |
| 28.04.2018 | Първа Лига | Сутиеска Никшич | 1 - 1 | Зета Голубовци | 2.10 | 2.90 | 3.36 |
| 21.04.2018 | Първа Лига | Зета Голубовци | 0 - 2 | Ком Подгорица | 1.80 | 3.12 | 4.20 |
| 14.04.2018 | Първа Лига | Будучност Подгорица | 1 - 1 | Зета Голубовци | 1.80 | 3.15 | 4.10 |
| 07.04.2018 | Първа Лига | Зета Голубовци | 2 - 0 | Дечич Тузи | 1.43 | 3.84 | 6.43 |
| 04.04.2018 | Първа Лига | Зета Голубовци | 1 - 3 | Рудар Плевля | 2.17 | 2.76 | 3.40 |
| 01.04.2018 | Първа Лига | Гарбал Радановичи | 2 - 0 | Зета Голубовци | 2.47 | 2.83 | 2.81 |
| 17.03.2018 | Първа Лига | Зета Голубовци | 0 - 0 | Титоград Подг. | 2.36 | 2.93 | 2.79 |
| 14.03.2018 | Първа Лига | Петровац | 0 - 0 | Зета Голубовци | 3.08 | 3.04 | 2.16 |
| 10.03.2018 | Първа Лига | Искра Даниловград | 2 - 1 | Зета Голубовци | 2.88 | 2.84 | 2.36 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Петровац - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.05.2018 | Първа Лига | Петровац | 3 - 1 | Дечич Тузи | 1.18 | 5.02 | 14.92 |
| 28.04.2018 | Първа Лига | Искра Даниловград | 2 - 3 | Петровац | 1.71 | 3.13 | 4.69 |
| 21.04.2018 | Първа Лига | Петровац | 2 - 0 | Рудар Плевля | 3.05 | 2.72 | 2.38 |
| 14.04.2018 | Първа Лига | Сутиеска Никшич | 1 - 0 | Петровац | 1.32 | 4.02 | 9.17 |
| 07.04.2018 | Първа Лига | Петровац | 0 - 1 | Гарбал Радановичи | 2.67 | 2.75 | 2.63 |
| 04.04.2018 | Първа Лига | Ком Подгорица | 2 - 0 | Петровац | 2.10 | 2.83 | 3.47 |
| 31.03.2018 | Първа Лига | Петровац | 0 - 0 | Титоград Подг. | 3.12 | 2.78 | 2.31 |
| 17.03.2018 | Първа Лига | Будучност Подгорица | 1 - 1 | Петровац | 1.33 | 4.12 | 7.80 |
| 14.03.2018 | Първа Лига | Петровац | 0 - 0 | Зета Голубовци | 3.08 | 3.04 | 2.16 |
| 10.03.2018 | Първа Лига | Дечич Тузи | 0 - 1 | Петровац | 1.98 | 2.96 | 3.56 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.03.2018 | Първа Лига | Петровац | 0 - 0 | Зета Голубовци | 3.08 | 3.04 | 2.16 |
| 18.11.2017 | Първа Лига | Зета Голубовци | 0 - 0 | Петровац | 1.44 | 3.91 | 6.11 |
| 08.09.2017 | Първа Лига | Петровац | 0 - 1 | Зета Голубовци | 2.99 | 2.98 | 2.25 |
| 08.04.2017 | Първа Лига | Петровац | 3 - 1 | Зета Голубовци | 2.93 | 2.88 | 2.39 |
| 05.03.2017 | Първа Лига | Зета Голубовци | 0 - 0 | Петровац | 1.75 | 3.28 | 4.35 |
| 01.10.2016 | Първа Лига | Петровац | 1 - 1 | Зета Голубовци | 2.56 | 3.21 | 2.38 |
| 09.04.2016 | Първа Лига | Зета Голубовци | 1 - 1 | Петровац | 1.56 | 3.59 | 5.49 |
| 26.10.2015 | Първа Лига | Петровац | 5 - 3 | Зета Голубовци | 1.51 | 3.72 | 5.75 |
| 08.08.2015 | Първа Лига | Зета Голубовци | 2 - 0 | Петровац | 1.82 | 3.44 | 3.65 |
| 02.05.2015 | Първа Лига | Петровац | 1 - 2 | Зета Голубовци | 2.48 | 3.10 | 2.60 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 2 победи и 5 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Зета Голубовци имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите нямат победа и 3 пъти са завършили наравно.
Първа Лига класиране към 12.05.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Сутиеска Никшич | 32 | +30 | 72 |
| 2 | Будучност Подгорица | 32 | +13 | 51 |
| 3 | Титоград Подгорица | 32 | +11 | 49 |
| 4 | Гарбал Радановичи | 32 | 0 | 43 |
| 5 | Зета Голубовци | 32 | +3 | 42 |
| 6 | Рудар Плевля | 32 | +1 | 41 |
| 7 | Искра Даниловград | 32 | -6 | 37 |
| 8 | Ком Подгорица | 32 | -9 | 37 |
| 9 | Петровац | 32 | -13 | 34 |
| 10 | Дечич Тузи | 32 | -30 | 21 |
Хронология в първенството
| Зета Голубовци | |
| Петровац | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Зета Голубовци | Зета Голубовци | Петровац | Петровац | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Сутиеска Никшич | 0 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 2 | Будучност Подгорица | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 3 | Титоград Подгорица | 0 - 0 | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | 5 - 0 | 5 - 0 | |
| 4 | Гарбал Радановичи | 1 - 1 | 2 - 0 | 1 - 1 | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 5 | Зета Голубовци | - | - | - | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 6 | Рудар Плевля | 1 - 3 | 0 - 0 | 1 - 3 | 2 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 7 | Искра Даниловград | 1 - 0 | 2 - 1 | 1 - 0 | 0 - 0 | 2 - 3 | 2 - 3 | |
| 8 | Ком Подгорица | 0 - 2 | 0 - 1 | 0 - 2 | 0 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 9 | Петровац | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | - | - | - | |
| 10 | Дечич Тузи | 2 - 0 | 1 - 2 | 2 - 0 | 3 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
*** По 4 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Зета Голубовци | Петровац | |
| Позиция | 5 | 9 |
| Точки | 42 | 34 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 5 | 9 |
| Точки | 21 | 14 |
Форма в шампионата
| Зета Голубовци | Петровац | |
|
Победи
Равни Загуби |
10
12 10 |
8
10 14 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
6 5 |
3
5 8 |
Голове в шампионата
| Зета Голубовци | Петровац | |
|
Вкарани
Получени |
33
30 |
21
34 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
17
15 |
11
25 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 3.60 | 6.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.11 | 1.28 | 2.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 3.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.57 | 2.35 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 12.05.2018 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
