Черна Гора - Първа Лига (2016 - 2017)
14:00
Зета Голубовци
Рудар Плевля
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.50 | 3.00 | 2.60 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 1.36 | 1.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.53 | 2.40 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 26.11.2016 12:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Голубовци, а гостите от Плевля. Разстоянието между двата града е 114.6 км. Мачът ще се играе на стадион Трежница, който има капацитет от 7 000 места. Размерите на терена са 105 x 70 m. Снимки от Google карта стадион Трежница. Мачът ще се играе в 13:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Зета Голубовци - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.11.2016 | Първа Лига | Сутиеска Никшич | 0 - 0 | Зета Голубовци | 2.35 | 3.07 | 2.74 |
| 16.11.2016 | Първа Лига | Гарбал Радановичи | 1 - 0 | Зета Голубовци | 2.42 | 2.98 | 2.71 |
| 05.11.2016 | Първа Лига | Зета Голубовци | 1 - 0 | Бокели Котор | 1.35 | 4.33 | 7.23 |
| 29.10.2016 | Първа Лига | Титоград Подг. | 1 - 0 | Зета Голубовци | 1.73 | 3.25 | 4.33 |
| 26.10.2016 | Купа Черна Гора | Сутиеска Никшич | 2 - 2 | Зета Голубовци | - | - | - |
| 22.10.2016 | Първа Лига | Ловчен Цетине | 0 - 1 | Зета Голубовци | 3.22 | 3.06 | 2.09 |
| 15.10.2016 | Първа Лига | Зета Голубовци | 1 - 0 | Йединство Биело Поле | 1.43 | 3.92 | 6.08 |
| 01.10.2016 | Първа Лига | Петровац | 1 - 1 | Зета Голубовци | 2.56 | 3.21 | 2.38 |
| 28.09.2016 | Купа Черна Гора | Зета Голубовци | 0 - 1 | Сутиеска Никшич | - | - | - |
| 24.09.2016 | Първа Лига | Зета Голубовци | 3 - 1 | Искра Даниловград | 1.44 | 3.57 | 6.95 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 1 загуба в последните 4 домакинства.
Рудар Плевля - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.11.2016 | Първа Лига | Рудар Плевля | 2 - 0 | Бокели Котор | 1.74 | 3.30 | 4.21 |
| 16.11.2016 | Първа Лига | Титоград Подг. | 2 - 1 | Рудар Плевля | 1.66 | 3.35 | 4.66 |
| 05.11.2016 | Първа Лига | Рудар Плевля | 1 - 1 | Ловчен Цетине | 1.50 | 3.52 | 6.00 |
| 02.11.2016 | Купа Черна Гора | Рудар Плевля | 1 - 1 | Бокели Котор | 1.77 | 3.23 | 4.07 |
| 29.10.2016 | Първа Лига | Йединство Биело Поле | 0 - 0 | Рудар Плевля | 5.64 | 3.98 | 1.44 |
| 26.10.2016 | Купа Черна Гора | Дечич Тузи | 1 - 1 | Рудар Плевля | 2.25 | 3.20 | 2.80 |
| 22.10.2016 | Първа Лига | Петровац | 1 - 2 | Рудар Плевля | 6.52 | 4.64 | 1.36 |
| 15.10.2016 | Първа Лига | Рудар Плевля | 0 - 0 | Искра Даниловград | 1.65 | 3.53 | 4.29 |
| 02.10.2016 | Първа Лига | Будучност Подгорица | 0 - 2 | Рудар Плевля | 1.82 | 3.04 | 4.46 |
| 28.09.2016 | Купа Черна Гора | Рудар Плевля | 0 - 0 | Дечич Тузи | 1.88 | 3.25 | 3.72 |
Общо 3 победи, 6 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.08.2016 | Първа Лига | Рудар Плевля | 1 - 1 | Зета Голубовци | 1.93 | 3.12 | 3.60 |
| 19.03.2016 | Първа Лига | Зета Голубовци | 0 - 1 | Рудар Плевля | - | - | - |
| 27.02.2016 | Първа Лига | Зета Голубовци | 2 - 0 | Рудар Плевля | 3.35 | 3.16 | 1.87 |
| 26.09.2015 | Първа Лига | Рудар Плевля | 1 - 0 | Зета Голубовци | 1.41 | 4.01 | 6.53 |
| 31.03.2015 | Първа Лига | Рудар Плевля | 3 - 1 | Зета Голубовци | 1.25 | 4.57 | 9.42 |
| 29.11.2014 | Първа Лига | Рудар Плевля | 2 - 1 | Зета Голубовци | 1.29 | 4.57 | 7.94 |
| 31.08.2014 | Първа Лига | Зета Голубовци | 1 - 2 | Рудар Плевля | 2.69 | 3.14 | 2.34 |
| 17.05.2014 | Първа Лига | Зета Голубовци | 1 - 0 | Рудар Плевля | - | - | - |
| 16.03.2014 | Първа Лига | Зета Голубовци | 2 - 0 | Рудар Плевля | 2.95 | 3.10 | 2.20 |
| 05.10.2013 | Първа Лига | Рудар Плевля | 0 - 1 | Зета Голубовци | - | - | - |
В последните 10 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 5 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Зета Голубовци имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите имат 2 победи и нямат равен мач.
Първа Лига класиране към 26.11.2016
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Будучност Подгорица | 15 | +24 | 36 |
| 2 | Титоград Подгорица | 15 | +11 | 28 |
| 3 | Сутиеска Никшич | 15 | +7 | 24 |
| 4 | Дечич Тузи | 15 | -2 | 24 |
| 5 | Петровац | 15 | -5 | 21 |
| 6 | Гарбал Радановичи | 15 | 0 | 20 |
| 7 | Рудар Плевля | 15 | +6 | 19 |
| 8 | Зета Голубовци | 15 | +4 | 19 |
| 9 | Искра Даниловград | 15 | -9 | 16 |
| 10 | Бокели Котор | 15 | -5 | 13 |
| 11 | Йединство Биело Поле | 15 | -17 | 10 |
| 12 | Ловчен Цетине | 15 | -14 | 5 |
Хронология в първенството
| Зета Голубовци | |
| Рудар Плевля | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Зета Голубовци | Зета Голубовци | Рудар Плевля | Рудар Плевля | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Будучност Подгорица | 1 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | ||||
| 2 | Титоград Подгорица | 0 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 3 | Сутиеска Никшич | 1 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 4 | Дечич Тузи | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 0 | ||||
| 5 | Петровац | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||||
| 6 | Гарбал Радановичи | 2 - 1 | 1 - 0 | 2 - 1 | 1 - 1 | |||
| 7 | Рудар Плевля | 1 - 1 | - | - | - | |||
| 8 | Зета Голубовци | - | - | - | 1 - 1 | |||
| 9 | Искра Даниловград | 3 - 1 | 3 - 1 | 0 - 0 | ||||
| 10 | Бокели Котор | 1 - 0 | 0 - 1 | 1 - 0 | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 11 | Йединство Биело Поле | 1 - 0 | 1 - 0 | 5 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 12 | Ловчен Цетине | 0 - 1 | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
*** По 4 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Зета Голубовци | Рудар Плевля | |
| Позиция | 8 | 7 |
| Точки | 19 | 19 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 3 | 7 |
| Точки | 16 | 8 |
Форма в шампионата
| Зета Голубовци | Рудар Плевля | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
4 4 |
4
7 4 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
1 1 |
2
2 3 |
Голове в шампионата
| Зета Голубовци | Рудар Плевля | |
|
Вкарани
Получени |
12
8 |
16
10 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
8
3 |
6
6 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.50 | 3.00 | 2.60 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 1.36 | 1.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.53 | 2.40 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 26.11.2016 12:05. Възможни са промени към настоящия момент!
