Литва - ТОПЛИГА (2017)
19:30
Жалгирис Вилнюс
Кауно Жалгирис
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.13 | 7.50 | 15.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.01 | 1.07 | 5.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.03 | 10.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.70 | 1.44 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 16.03.2017 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Вилнюс, а гостите от Каунас. Разстоянието между двата града е 91.5 км. Мачът ще се играе на стадион ЛФФ Вилнюс, който има капацитет от 5 067 места. Снимки от Google карта стадион ЛФФ Вилнюс. Мачът ще се играе в 19:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Жалгирис Вилнюс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.03.2017 | ТОПЛИГА | Жалгирис Вилнюс | 0 - 1 | Утенис Утена | 1.10 | 7.30 | 16.89 |
| 04.03.2017 | ТОПЛИГА | Атлантас Клайпеда | 1 - 2 | Жалгирис Вилнюс | 4.02 | 3.55 | 1.71 |
| 26.02.2017 | Суперкупа | Жалгирис Вилнюс | 1 - 0 | Ритеряй | 1.60 | 3.67 | 4.72 |
| 26.11.2016 | Група за Титлата | Жалгирис Вилнюс | 1 - 3 | Ритеряй | 1.81 | 3.45 | 3.70 |
| 18.11.2016 | Група за Титлата | Жалгирис Вилнюс | 2 - 2 | Стумбрас Каунас | 1.17 | 5.87 | 11.72 |
| 05.11.2016 | Група за Титлата | Судува Мариямполе | 1 - 3 | Жалгирис Вилнюс | 2.26 | 3.17 | 2.86 |
| 30.10.2016 | Група за Титлата | Жалгирис Вилнюс | 2 - 0 | Атлантас Клайпеда | 1.43 | 3.84 | 6.65 |
| 22.10.2016 | Група за Титлата | ФК Йонава | 1 - 4 | Жалгирис Вилнюс | 15.00 | 6.75 | 1.11 |
| 16.10.2016 | ТОПЛИГА | Кауно Жалгирис | 0 - 2 | Жалгирис Вилнюс | 6.25 | 4.24 | 1.40 |
| 01.10.2016 | ТОПЛИГА | Жалгирис Вилнюс | 0 - 1 | Атлантас Клайпеда | 1.55 | 3.81 | 4.85 |
Общо 6 победи, 1 равенство и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 3 загуби в последните 6 домакинства.
Кауно Жалгирис - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.03.2017 | ТОПЛИГА | Кауно Жалгирис | 0 - 1 | Атлантас Клайпеда | 7.25 | 4.50 | 1.32 |
| 16.10.2016 | ТОПЛИГА | Кауно Жалгирис | 0 - 2 | Жалгирис Вилнюс | 6.25 | 4.24 | 1.40 |
| 01.10.2016 | ТОПЛИГА | Судува Мариямполе | 2 - 0 | Кауно Жалгирис | 1.27 | 4.65 | 8.99 |
| 21.09.2016 | ТОПЛИГА | Кауно Жалгирис | 1 - 1 | Атлантас Клайпеда | 6.96 | 4.11 | 1.37 |
| 14.09.2016 | ТОПЛИГА | Стумбрас Каунас | 2 - 2 | Кауно Жалгирис | 2.06 | 3.36 | 3.08 |
| 08.09.2016 | ТОПЛИГА | Кауно Жалгирис | 0 - 1 | ФК Йонава | 2.22 | 3.25 | 2.84 |
| 25.08.2016 | ТОПЛИГА | Ритеряй | 3 - 0 | Кауно Жалгирис | 1.29 | 5.39 | 7.14 |
| 18.08.2016 | ТОПЛИГА | Кауно Жалгирис | 1 - 1 | Утенис Утена | 2.36 | 3.35 | 2.60 |
| 11.08.2016 | ТОПЛИГА | Жалгирис Вилнюс | 3 - 1 | Кауно Жалгирис | 1.07 | 8.51 | 17.26 |
| 04.08.2016 | ТОПЛИГА | Кауно Жалгирис | 0 - 1 | Судува Мариямполе | 6.45 | 4.49 | 1.36 |
Общо 3 равенства и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 3 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.10.2016 | ТОПЛИГА | Кауно Жалгирис | 0 - 2 | Жалгирис Вилнюс | 6.25 | 4.24 | 1.40 |
| 11.08.2016 | ТОПЛИГА | Жалгирис Вилнюс | 3 - 1 | Кауно Жалгирис | 1.07 | 8.51 | 17.26 |
| 18.06.2016 | Купа на Литва | Кауно Жалгирис | 0 - 6 | Жалгирис Вилнюс | 13.27 | 5.98 | 1.16 |
| 09.06.2016 | ТОПЛИГА | Кауно Жалгирис | 1 - 1 | Жалгирис Вилнюс | 10.68 | 6.02 | 1.17 |
| 16.04.2016 | ТОПЛИГА | Жалгирис Вилнюс | 3 - 0 | Кауно Жалгирис | 1.10 | 8.29 | 12.31 |
| 03.11.2015 | Купа на Литва | Кауно Жалгирис | 2 - 7 | Жалгирис Вилнюс | 14.90 | 7.85 | 1.10 |
| 20.10.2015 | Купа на Литва | Жалгирис Вилнюс | 5 - 0 | Кауно Жалгирис | 1.08 | 9.00 | 13.00 |
| 17.10.2015 | ТОПЛИГА | Кауно Жалгирис | 2 - 4 | Жалгирис Вилнюс | 10.89 | 6.57 | 1.15 |
| 10.08.2015 | ТОПЛИГА | Жалгирис Вилнюс | 3 - 0 | Кауно Жалгирис | 1.08 | 7.64 | 18.66 |
| 15.05.2015 | ТОПЛИГА | Жалгирис Вилнюс | 4 - 0 | Кауно Жалгирис | 1.10 | 7.78 | 15.92 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 9 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Жалгирис Вилнюс имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 5 победи, гостите нямат победа и нямат равен мач.
ТОПЛИГА класиране към 16.03.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Атлантас Клайпеда | 3 | +3 | 6 |
| 2 | Судува Мариямполе | 2 | +1 | 4 |
| 3 | Ритеряй | 2 | +1 | 4 |
| 4 | Утенис Утена | 1 | +1 | 3 |
| 5 | Жалгирис Вилнюс | 2 | 0 | 3 |
| 6 | ФК Йонава | 2 | 0 | 2 |
| 7 | Кауно Жалгирис | 1 | -1 | 0 |
| 8 | Стумбрас Каунас | 3 | -5 | 0 |
Хронология в първенството
| Жалгирис Вилнюс | |
| Кауно Жалгирис | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Жалгирис Вилнюс | Жалгирис Вилнюс | Кауно Жалгирис | Кауно Жалгирис | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Атлантас Клайпеда | 1 - 2 | 0 - 1 | |||||
| 2 | Судува Мариямполе | |||||||
| 3 | Ритеряй | |||||||
| 4 | Утенис Утена | 0 - 1 | 0 - 1 | |||||
| 5 | Жалгирис Вилнюс | - | - | - | ||||
| 6 | ФК Йонава | |||||||
| 7 | Кауно Жалгирис | - | - | - | ||||
| 8 | Стумбрас Каунас | |||||||
*** Ритеряй - изключен от първенството
Класиране в шампионата
| Жалгирис Вилнюс | Кауно Жалгирис | |
| Позиция | 5 | 7 |
| Точки | 3 | 0 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 6 | 8 |
| Точки | 0 | 0 |
Форма в шампионата
| Жалгирис Вилнюс | Кауно Жалгирис | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
0 1 |
0
0 1 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
0 1 |
0
0 0 |
Голове в шампионата
| Жалгирис Вилнюс | Кауно Жалгирис | |
|
Вкарани
Получени |
2
2 |
0
1 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
0
1 |
0
0 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.13 | 7.50 | 15.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.01 | 1.07 | 5.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.03 | 10.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.70 | 1.44 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 16.03.2017 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
