Литва - ТОПЛИГА (2026)
неделя, 6 септември, 2026
19:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.24 |
5.39 |
8.27 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.05 |
1.10 |
3.40 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.07 |
6.42 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.94 |
1.07 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.86 |
1.35 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.78 |
1.91 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.68 |
2.03 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Вилнюс, а гостите от Шяуляй.
Разстоянието между двата града е 185.9 км.
Мачът ще се играе на стадион
ЛФФ Вилнюс,
който има капацитет от
5 067 места.
Снимки от Google карта
стадион ЛФФ Вилнюс.
Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Жалгирис Вилнюс - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.08.2026 |
ТОПЛИГА |
Паневежис |
2 - 0 |
Жалгирис Вилнюс |
4.93 |
4.19 |
1.45 |
| 23.08.2026 |
ТОПЛИГА |
Жалгирис Вилнюс |
2 - 0 |
Джюгас Телшяй |
1.51 |
3.87 |
4.91 |
| 16.08.2026 |
ТОПЛИГА |
Жалгирис Вилнюс |
2 - 3 |
Банга Гарджай |
1.88 |
3.39 |
3.33 |
| 13.08.2026 |
ЛК Квалификации |
Хайдук Сплит |
4 - 0 |
Жалгирис Вилнюс |
1.29 |
5.34 |
8.41 |
| 06.08.2026 |
ЛК Квалификации |
Жалгирис Вилнюс |
2 - 5 |
Хайдук Сплит |
3.62 |
3.55 |
1.90 |
| 30.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Жалгирис Вилнюс |
7 - 2 |
Динамо Тбилиси |
1.90 |
3.61 |
3.50 |
| 27.07.2026 |
ТОПЛИГА |
Хегелман Литауен |
2 - 3 |
Жалгирис Вилнюс |
3.72 |
3.34 |
1.77 |
| 23.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Динамо Тбилиси |
3 - 0 |
Жалгирис Вилнюс |
2.11 |
3.14 |
3.36 |
| 19.07.2026 |
ТОПЛИГА |
Жалгирис Вилнюс |
3 - 1 |
ТрансИНВЕСТ |
1.86 |
3.39 |
3.39 |
| 16.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Жалгирис Вилнюс |
2 - 1 |
Петровац |
1.40 |
4.44 |
6.94 |
Общо 5 победи и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 4 победи и 2 загуби
в последните 6 домакинства.
Шяуляй - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.08.2026 |
ТОПЛИГА |
Шяуляй |
1 - 2 |
Судува Мариямполе |
5.75 |
4.01 |
1.42 |
| 24.08.2026 |
ТОПЛИГА |
ТрансИНВЕСТ |
3 - 0 |
Шяуляй |
1.50 |
3.94 |
4.86 |
| 17.08.2026 |
ТОПЛИГА |
Шяуляй |
1 - 0 |
Паневежис |
2.65 |
3.36 |
2.20 |
| 09.08.2026 |
ТОПЛИГА |
Шяуляй |
3 - 4 |
Джюгас Телшяй |
3.06 |
3.22 |
2.03 |
| 03.08.2026 |
ТОПЛИГА |
Шяуляй |
1 - 3 |
Банга Гарджай |
3.56 |
3.37 |
1.81 |
| 24.07.2026 |
ТОПЛИГА |
Шяуляй |
0 - 2 |
Хегелман Литауен |
2.36 |
3.12 |
2.53 |
| 18.07.2026 |
ТОПЛИГА |
Кауно Жалгирис |
4 - 0 |
Шяуляй |
1.23 |
5.02 |
8.35 |
| 05.07.2026 |
ТОПЛИГА |
Шяуляй |
0 - 3 |
Жалгирис Вилнюс |
3.41 |
3.50 |
1.81 |
| 29.06.2026 |
ТОПЛИГА |
Шяуляй |
1 - 3 |
ТрансИНВЕСТ |
3.29 |
3.33 |
1.90 |
| 24.06.2026 |
Купа на Литва |
Шяуляй |
2 - 1 |
Джюгас Телшяй |
3.58 |
3.73 |
1.71 |
Общо 2 победи и 8 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 загуби
в последните 2 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 05.07.2026 |
ТОПЛИГА |
Шяуляй |
0 - 3 |
Жалгирис Вилнюс |
3.41 |
3.50 |
1.81 |
| 06.05.2026 |
ТОПЛИГА |
Жалгирис Вилнюс |
3 - 1 |
Шяуляй |
1.36 |
4.43 |
6.05 |
| 07.03.2026 |
ТОПЛИГА |
Шяуляй |
0 - 2 |
Жалгирис Вилнюс |
5.50 |
4.12 |
1.42 |
| 31.01.2026 |
Приятелски срещи |
Жалгирис Вилнюс |
4 - 2 |
Шяуляй |
1.51 |
4.07 |
4.89 |
| 26.10.2025 |
ТОПЛИГА |
Жалгирис Вилнюс |
1 - 0 |
Шяуляй |
1.52 |
4.08 |
4.86 |
| 11.08.2025 |
ТОПЛИГА |
Шяуляй |
2 - 2 |
Жалгирис Вилнюс |
3.03 |
3.37 |
2.07 |
| 13.06.2025 |
ТОПЛИГА |
Жалгирис Вилнюс |
0 - 0 |
Шяуляй |
1.72 |
3.68 |
4.02 |
| 12.04.2025 |
ТОПЛИГА |
Шяуляй |
2 - 0 |
Жалгирис Вилнюс |
4.87 |
3.78 |
1.55 |
| 06.11.2024 |
ТОПЛИГА |
Жалгирис Вилнюс |
3 - 1 |
Шяуляй |
1.31 |
4.81 |
7.00 |
| 04.10.2024 |
ТОПЛИГА |
Шяуляй |
1 - 3 |
Жалгирис Вилнюс |
5.80 |
4.12 |
1.41 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 7 победи,
гостите
имат 1 победа
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Жалгирис Вилнюс имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 4 победи,
гостите нямат победа
и 1 път са завършили наравно.
ТОПЛИГА класиране към 06.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Судува Мариямполе |
24 |
12 |
9 |
3 |
35 |
18 |
+17 |
45 |
| 2 |
Кауно Жалгирис |
23 |
10 |
9 |
4 |
41 |
16 |
+25 |
39 |
| 3 |
ТрансИНВЕСТ Вилнюс |
25 |
11 |
6 |
8 |
36 |
32 |
+4 |
39 |
| 4 |
Джюгас Телшяй |
26 |
10 |
8 |
8 |
36 |
33 |
+3 |
38 |
| 5 |
Банга Гарджай |
25 |
10 |
8 |
7 |
29 |
22 |
+7 |
38 |
| 6 |
Жалгирис Вилнюс |
24 |
11 |
4 |
9 |
37 |
29 |
+8 |
37 |
| 7 |
Паневежис |
25 |
7 |
5 |
13 |
23 |
41 |
-18 |
26 |
| 8 |
Хегелман Каунас |
26 |
4 |
12 |
10 |
29 |
44 |
-15 |
24 |
| 9 |
Шяуляй |
26 |
3 |
7 |
16 |
24 |
55 |
-31 |
16 |
| 10 |
Ритеряй |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Жалгирис Вилнюс |
|
| Шяуляй |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Жалгирис Вилнюс |
Жалгирис Вилнюс |
|
Шяуляй |
Шяуляй |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Судува Мариямполе |
1 - 0 |
1 - 1 |
1 - 0 |
|
1 - 2 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 2 |
Кауно Жалгирис |
0 - 3 |
0 - 1 |
0 - 3 |
|
0 - 5 |
4 - 0 |
4 - 0 |
| 3 |
ТрансИНВЕСТ Вилнюс |
3 - 1 |
1 - 0 |
3 - 1 |
|
1 - 3 |
3 - 0 |
3 - 0 |
| 4 |
Джюгас Телшяй |
2 - 0 |
0 - 0 |
2 - 0 |
|
3 - 4 |
4 - 3 |
4 - 3 |
| 5 |
Банга Гарджай |
2 - 3 |
3 - 0 |
2 - 3 |
|
1 - 3 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 6 |
Жалгирис Вилнюс |
- |
- |
- |
|
0 - 3 |
3 - 1 |
3 - 1 |
| 7 |
Паневежис |
3 - 0 |
2 - 0 |
3 - 0 |
|
1 - 0 |
3 - 2 |
3 - 2 |
| 8 |
Хегелман Каунас |
1 - 3 |
2 - 3 |
1 - 3 |
|
0 - 2 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 9 |
Шяуляй |
3 - 1 |
0 - 3 |
3 - 1 |
|
- |
- |
- |
| 10 |
Ритеряй |
3 - 2* |
0 - 0* |
3 - 2* |
|
2 - 0* |
1 - 1* |
1 - 1* |
*** Ритеряй - изключен от първенството
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Жалгирис Вилнюс |
Шяуляй |
| Победи |
12 |
4 |
| Равни |
5 |
8 |
| Загуби |
9 |
16 |
| Вкарани Голове |
40 |
27 |
| Получени Голове |
31 |
56 |
| Средно Вкарани |
1.54 |
0.96 |
| Средно Получени |
1.19 |
2.00 |
| Мачове Вкарал |
73% |
61% |
| Мачове Получил |
62% |
82% |
| Гол/Гол |
46% |
54% |
| Над 1.5 |
77% |
82% |
| Над 2.5 |
58% |
57% |
| Над 3.5 |
31% |
39% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
7 |
0 |
| Равни |
1 |
7 |
| Загуби |
5 |
7 |
| Вкарани Голове |
26 |
13 |
| Получени Голове |
20 |
26 |
| Средно Вкарани |
2.00 |
0.93 |
| Средно Получени |
1.54 |
1.86 |
| Мачове Вкарал |
92% |
64% |
| Мачове Получил |
77% |
86% |
| Гол/Гол |
69% |
64% |
| Над 1.5 |
92% |
79% |
| Над 2.5 |
77% |
50% |
| Над 3.5 |
54% |
36% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.24 |
5.39 |
8.27 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.05 |
1.10 |
3.40 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.07 |
6.42 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.94 |
1.07 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.86 |
1.35 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.78 |
1.91 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.68 |
2.03 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака