Литва - ТОПЛИГА (2018)
13:00
Жалгирис Вилнюс
Стумбрас Каунас
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.28 | 5.00 | 8.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.06 | 1.14 | 3.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.08 | 7.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.89 | 1.89 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 22.04.2018 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Вилнюс, а гостите от Каунас. Разстоянието между двата града е 91.5 км. Мачът ще се играе на стадион ЛФФ Вилнюс, който има капацитет от 5 067 места. Снимки от Google карта стадион ЛФФ Вилнюс. Мачът ще се играе в 13:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Жалгирис Вилнюс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.04.2018 | ТОПЛИГА | Кауно Жалгирис | 0 - 0 | Жалгирис Вилнюс | 9.07 | 4.84 | 1.26 |
| 11.04.2018 | ТОПЛИГА | Атлантас Клайпеда | 2 - 5 | Жалгирис Вилнюс | 5.72 | 3.63 | 1.50 |
| 07.04.2018 | ТОПЛИГА | Жалгирис Вилнюс | 3 - 2 | Ритеряй | 1.83 | 3.32 | 3.78 |
| 30.03.2018 | ТОПЛИГА | Жалгирис Вилнюс | 1 - 2 | ФК Йонава | 1.36 | 4.33 | 6.74 |
| 14.03.2018 | ТОПЛИГА | Судува Мариямполе | 0 - 0 | Жалгирис Вилнюс | 2.00 | 3.27 | 3.30 |
| 08.03.2018 | ТОПЛИГА | Жалгирис Вилнюс | 4 - 0 | ФК Паланга | 1.09 | 7.82 | 15.11 |
| 04.03.2018 | ТОПЛИГА | Стумбрас Каунас | 0 - 0 | Жалгирис Вилнюс | 9.04 | 5.36 | 1.23 |
| 25.02.2018 | ТОПЛИГА | Жалгирис Вилнюс | 2 - 0 | Кауно Жалгирис | 1.11 | 7.23 | 14.38 |
| 07.02.2018 | Приятелски срещи | Ахмат Грозни | 0 - 0 | Жалгирис Вилнюс | - | - | - |
| 19.11.2017 | Група за Титлата | Судува Мариямполе | 3 - 0 | Жалгирис Вилнюс | 2.53 | 3.16 | 2.51 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 1 загуба в последните 4 домакинства.
Стумбрас Каунас - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.04.2018 | ТОПЛИГА | Стумбрас Каунас | 0 - 1 | Судува Мариямполе | 6.56 | 4.44 | 1.34 |
| 11.04.2018 | ТОПЛИГА | Стумбрас Каунас | 0 - 1 | ФК Паланга | 1.58 | 3.48 | 5.16 |
| 04.04.2018 | ТОПЛИГА | Стумбрас Каунас | 4 - 0 | ФК Йонава | 2.49 | 2.97 | 2.67 |
| 31.03.2018 | ТОПЛИГА | Кауно Жалгирис | 0 - 1 | Стумбрас Каунас | 2.52 | 3.10 | 2.54 |
| 14.03.2018 | ТОПЛИГА | Стумбрас Каунас | 0 - 2 | Атлантас Клайпеда | 2.84 | 2.96 | 2.40 |
| 07.03.2018 | ТОПЛИГА | Ритеряй | 1 - 1 | Стумбрас Каунас | 1.27 | 4.62 | 8.70 |
| 04.03.2018 | ТОПЛИГА | Стумбрас Каунас | 0 - 0 | Жалгирис Вилнюс | 9.04 | 5.36 | 1.23 |
| 24.02.2018 | ТОПЛИГА | Судува Мариямполе | 2 - 0 | Стумбрас Каунас | 1.16 | 6.19 | 10.90 |
| 17.02.2018 | Суперкупа | Судува Мариямполе | 5 - 0 | Стумбрас Каунас | 1.23 | 5.24 | 9.30 |
| 23.01.2018 | Приятелски срещи | Динамо Москва | 0 - 0 | Стумбрас Каунас | 1.17 | 5.50 | 10.00 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.03.2018 | ТОПЛИГА | Стумбрас Каунас | 0 - 0 | Жалгирис Вилнюс | 9.04 | 5.36 | 1.23 |
| 24.09.2017 | Купа на Литва | Стумбрас Каунас | 1 - 0 | Жалгирис Вилнюс | 9.15 | 4.61 | 1.28 |
| 22.08.2017 | ТОПЛИГА | Стумбрас Каунас | 1 - 1 | Жалгирис Вилнюс | 10.74 | 5.98 | 1.17 |
| 22.07.2017 | ТОПЛИГА | Жалгирис Вилнюс | 1 - 0 | Стумбрас Каунас | 1.16 | 6.28 | 10.91 |
| 03.05.2017 | ТОПЛИГА | Жалгирис Вилнюс | 4 - 1 | Стумбрас Каунас | 1.11 | 7.12 | 15.00 |
| 12.04.2017 | ТОПЛИГА | Стумбрас Каунас | 1 - 3 | Жалгирис Вилнюс | 10.26 | 5.48 | 1.20 |
| 18.11.2016 | Група за Титлата | Жалгирис Вилнюс | 2 - 2 | Стумбрас Каунас | 1.17 | 5.87 | 11.72 |
| 24.08.2016 | ТОПЛИГА | Жалгирис Вилнюс | 3 - 1 | Стумбрас Каунас | 1.11 | 7.27 | 14.31 |
| 24.06.2016 | ТОПЛИГА | Стумбрас Каунас | 0 - 5 | Жалгирис Вилнюс | 10.20 | 5.21 | 1.21 |
| 27.04.2016 | ТОПЛИГА | Жалгирис Вилнюс | 2 - 0 | Стумбрас Каунас | 1.15 | 6.61 | 11.41 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 6 победи, гостите имат 1 победа и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Жалгирис Вилнюс имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 4 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
ТОПЛИГА класиране към 22.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Судува Мариямполе | 8 | +14 | 22 |
| 2 | Жалгирис Вилнюс | 8 | +9 | 15 |
| 3 | Ритеряй | 9 | +2 | 12 |
| 4 | ФК Йонава | 8 | -2 | 9 |
| 5 | ФК Паланга | 9 | -10 | 9 |
| 6 | Стумбрас Каунас | 8 | -1 | 8 |
| 7 | Атлантас Клайпеда | 8 | -4 | 8 |
| 8 | Кауно Жалгирис | 8 | -8 | 7 |
Хронология в първенството
| Жалгирис Вилнюс | |
| Стумбрас Каунас | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Жалгирис Вилнюс | Жалгирис Вилнюс | Стумбрас Каунас | Стумбрас Каунас | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Судува Мариямполе | 0 - 0 | 0 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
| 2 | Жалгирис Вилнюс | - | - | - | 0 - 0 | |||
| 3 | Ритеряй | 3 - 2 | 3 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 4 | ФК Йонава | 1 - 2 | 1 - 2 | 4 - 0 | ||||
| 5 | ФК Паланга | 4 - 0 | 4 - 0 | 0 - 1 | ||||
| 6 | Стумбрас Каунас | 0 - 0 | - | - | - | |||
| 7 | Атлантас Клайпеда | 2 - 5 | 0 - 2 | |||||
| 8 | Кауно Жалгирис | 2 - 0 | 0 - 0 | 2 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||
*** Ритеряй - изключен от първенството
Класиране в шампионата
| Жалгирис Вилнюс | Стумбрас Каунас | |
| Позиция | 2 | 6 |
| Точки | 15 | 8 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 2 | 7 |
| Точки | 9 | 4 |
Форма в шампионата
| Жалгирис Вилнюс | Стумбрас Каунас | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
3 1 |
2
2 4 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
0 1 |
1
1 1 |
Голове в шампионата
| Жалгирис Вилнюс | Стумбрас Каунас | |
|
Вкарани
Получени |
15
6 |
6
7 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
10
4 |
2
3 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.28 | 5.00 | 8.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.06 | 1.14 | 3.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.08 | 7.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.89 | 1.89 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 22.04.2018 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
