Сърбия - Суперлига (2025 - 2026)
22:00
Железничар Панчево
Напредак Крушевац
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.93 | 3.31 | 3.51 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 1.29 | 1.78 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.42 | 2.54 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.12 | 1.32 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.72 | 1.97 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.26 | 3.52 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.82 | 1.86 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 04.08.2025 20:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Панчево, а гостите от Крушевац. Разстоянието между двата града е 153.8 км. Мачът ще се играе на стадион СРЦ Младост Панчево, който има капацитет от 2 967 места. Снимки от Google карта стадион СРЦ Младост Панчево. Мачът ще се играе в 21:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Железничар Панчево - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.07.2025 | Суперлига | Раднички 1923 | 1 - 1 | Железн. Панчево | 1.52 | 4.03 | 5.39 |
| 20.07.2025 | Суперлига | Железн. Панчево | 0 - 1 | Партизан Белград | 3.32 | 3.41 | 1.94 |
| 10.07.2025 | Приятелски срещи | Радомлие | 1 - 2 | Железн. Панчево | 2.27 | 3.29 | 2.77 |
| 08.07.2025 | Приятелски срещи | Железн. Панчево | 0 - 3 | Кишварда | 2.62 | 3.37 | 2.34 |
| 02.07.2025 | Приятелски срещи | Железн. Панчево | 0 - 1 | УТА Арад | 2.40 | 3.53 | 2.51 |
| 23.05.2025 | Група за Изпадане | Чукарички | 2 - 2 | Железн. Панчево | - | - | - |
| 18.05.2025 | Група за Изпадане | Железн. Панчево | 3 - 0 | Спартак Суботица | 2.25 | 2.82 | 3.16 |
| 12.05.2025 | Група за Изпадане | Железн. Панчево | 1 - 1 | Напредак Крушевац | 1.86 | 3.29 | 3.56 |
| 04.05.2025 | Група за Изпадане | ИМТ Н. Белград | 0 - 1 | Железн. Панчево | 1.88 | 3.35 | 3.43 |
| 28.04.2025 | Група за Изпадане | Железн. Панчево | 1 - 2 | Раднички Ниш | 2.07 | 3.24 | 3.11 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 4 загуби в последните 6 домакинства.
Напредак Крушевац - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.07.2025 | Суперлига | Напредак Крушевац | 2 - 2 | Нови Пазар | 2.52 | 3.09 | 2.57 |
| 19.07.2025 | Суперлига | Чукарички | 1 - 0 | Напредак Крушевац | 1.74 | 3.32 | 4.20 |
| 10.07.2025 | Приятелски срещи | Славен | 0 - 2 | Напредак Крушевац | 1.71 | 3.58 | 4.24 |
| 05.07.2025 | Приятелски срещи | Напредак Крушевац | 0 - 0 | Ружомберок | 2.97 | 3.28 | 2.11 |
| 02.07.2025 | Приятелски срещи | Напредак Крушевац | 2 - 2 | Вардар Скопие | - | - | - |
| 27.06.2025 | Приятелски срещи | Напредак Крушевац | 0 - 1 | Раднички 1923 | 2.72 | 3.19 | 2.32 |
| 01.06.2025 | Плейофи | Напредак Крушевац | 1 - 0 | Младост ГАТ НС | 1.29 | 4.45 | 9.54 |
| 28.05.2025 | Плейофи | Младост ГАТ НС | 0 - 0 | Напредак Крушевац | 2.83 | 3.00 | 2.34 |
| 24.05.2025 | Група за Изпадане | ИМТ Н. Белград | 2 - 1 | Напредак Крушевац | 1.96 | 3.25 | 3.21 |
| 18.05.2025 | Група за Изпадане | Напредак Крушевац | 2 - 1 | Раднички Ниш | 1.96 | 3.20 | 3.35 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.05.2025 | Група за Изпадане | Железн. Панчево | 1 - 1 | Напредак Крушевац | 1.86 | 3.29 | 3.56 |
| 30.11.2024 | Суперлига | Напредак Крушевац | 1 - 2 | Железн. Панчево | 2.49 | 2.89 | 2.71 |
| 27.07.2024 | Суперлига | Железн. Панчево | 1 - 1 | Напредак Крушевац | 1.69 | 3.38 | 4.37 |
| 26.11.2023 | Суперлига | Железн. Панчево | 2 - 1 | Напредак Крушевац | 2.07 | 3.16 | 3.29 |
| 30.07.2023 | Суперлига | Напредак Крушевац | 0 - 1 | Железн. Панчево | - | - | - |
В последните 5 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите нямат победа и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Железничар Панчево имат изиграни 3 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите нямат победа и 2 пъти са завършили наравно.
Суперлига класиране към 04.08.2025
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Чукарички | 3 | +3 | 7 |
| 2 | ТСЦ Бачка Топола | 3 | +3 | 7 |
| 3 | Цървена Звезда Белград | 2 | +10 | 6 |
| 4 | Войводина Нови Сад | 2 | +4 | 6 |
| 5 | Партизан Белград | 2 | +2 | 6 |
| 6 | Раднички Ниш | 3 | +1 | 4 |
| 7 | Младост Лучани | 3 | -1 | 4 |
| 8 | Спартак Суботица | 3 | -2 | 3 |
| 9 | ОФК Белград | 3 | -7 | 3 |
| 10 | Нови Пазар | 1 | 0 | 1 |
| 11 | Напредак Крушевац | 2 | -1 | 1 |
| 11 | Раднички 1923 | 2 | -1 | 1 |
| 13 | Железничар Панчево | 2 | -1 | 1 |
| 14 | ИМТ Нови Белград | 2 | -2 | 1 |
| 15 | Радник Сурдулица | 3 | -3 | 1 |
| 16 | Явор Иваница | 2 | -5 | 0 |
Хронология в първенството
| Железничар Панчево | |
| Напредак Крушевац | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Железничар Панчево | Железничар Панчево | Напредак Крушевац | Напредак Крушевац | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Чукарички | 1 - 0 | 1 - 0 | |||||
| 2 | ТСЦ Бачка Топола | |||||||
| 3 | Цървена Звезда Белград | |||||||
| 4 | Войводина Нови Сад | |||||||
| 5 | Партизан Белград | 0 - 1 | 0 - 1 | |||||
| 6 | Раднички Ниш | |||||||
| 7 | Младост Лучани | |||||||
| 8 | Спартак Суботица | |||||||
| 9 | ОФК Белград | |||||||
| 10 | Нови Пазар | 2 - 2 | ||||||
| 11 | Напредак Крушевац | - | - | - | ||||
| 11 | Раднички 1923 | 1 - 1 | ||||||
| 13 | Железничар Панчево | - | - | - | ||||
| 14 | ИМТ Нови Белград | |||||||
| 15 | Радник Сурдулица | |||||||
| 16 | Явор Иваница | |||||||
Класиране в шампионата
| Железничар Панчево | Напредак Крушевац | |
| Позиция | 13 | 11 |
| Точки | 1 | 1 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 12 | 11 |
| Точки | 0 | 0 |
Форма в шампионата
| Железничар Панчево | Напредак Крушевац | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
1 1 |
0
1 1 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
0 1 |
0
0 1 |
Голове в шампионата
| Железничар Панчево | Напредак Крушевац | |
|
Вкарани
Получени |
1
2 |
2
3 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
0
1 |
0
1 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.93 | 3.31 | 3.51 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 1.29 | 1.78 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.42 | 2.54 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.12 | 1.32 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.72 | 1.97 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.26 | 3.52 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.82 | 1.86 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 04.08.2025 20:06. Възможни са промени към настоящия момент!
