Босна и Херцеговина - Висша Лига (2016 - 2017)
14:00
Железничар Сараево
Челик Зеница
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.11 | 7.00 | 13.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.01 | 1.08 | 6.00 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.03 | 10.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.85 | 1.40 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.12.2016 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Сараево, а гостите от Зеница. Разстоянието между двата града е 53.4 км. Мачът ще се играе на стадион Гърбавица, който има капацитет от 13 146 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Гърбавица. Мачът ще се играе в 13:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Железничар Сараево - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.11.2016 | Висша Лига | Жрински Мостар | 0 - 4 | Железничар Сараево | 1.87 | 3.17 | 3.79 |
| 19.11.2016 | Висша Лига | Витез | 0 - 2 | Железничар Сараево | 3.00 | 3.00 | 2.24 |
| 05.11.2016 | Висша Лига | Железничар Сараево | 1 - 1 | Слобода Тузла | 1.71 | 3.42 | 4.29 |
| 30.10.2016 | Висша Лига | Широки Брег | 1 - 0 | Железничар Сараево | 2.20 | 2.98 | 3.10 |
| 22.10.2016 | Висша Лига | Железничар Сараево | 3 - 2 | Олимпик Сараево | 1.16 | 6.17 | 11.44 |
| 16.10.2016 | Висша Лига | ФК Сараево | 0 - 0 | Железничар Сараево | 2.21 | 2.78 | 3.34 |
| 01.10.2016 | Висша Лига | Радник Биелина | 1 - 2 | Железничар Сараево | 2.43 | 3.17 | 2.59 |
| 25.09.2016 | Висша Лига | Железничар Сараево | 2 - 1 | Металеге-БСИ Яйце | 1.37 | 4.44 | 6.31 |
| 17.09.2016 | Висша Лига | Младост Добой Какан | 0 - 0 | Железничар Сараево | 2.75 | 3.25 | 2.26 |
| 10.09.2016 | Висша Лига | Железничар Сараево | 2 - 1 | Крупа | 1.35 | 4.25 | 7.07 |
Общо 6 победи, 3 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 1 равенство в последните 4 домакинства.
Челик Зеница - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.11.2016 | Висша Лига | Челик Зеница | 0 - 2 | Слобода Тузла | 3.28 | 3.05 | 2.08 |
| 20.11.2016 | Висша Лига | Широки Брег | 1 - 0 | Челик Зеница | 1.23 | 5.40 | 8.72 |
| 06.11.2016 | Висша Лига | Челик Зеница | 3 - 0 | Олимпик Сараево | 1.72 | 3.49 | 4.15 |
| 30.10.2016 | Висша Лига | ФК Сараево | 4 - 0 | Челик Зеница | 1.72 | 4.26 | 7.26 |
| 23.10.2016 | Висша Лига | Челик Зеница | 0 - 1 | Радник Биелина | 3.17 | 3.10 | 2.10 |
| 15.10.2016 | Висша Лига | Металеге-БСИ Яйце | 1 - 1 | Челик Зеница | 2.10 | 3.25 | 3.02 |
| 30.09.2016 | Висша Лига | Младост Добой Какан | 1 - 0 | Челик Зеница | 1.48 | 3.91 | 5.55 |
| 24.09.2016 | Висша Лига | Челик Зеница | 1 - 2 | Крупа | 2.04 | 3.58 | 3.01 |
| 17.09.2016 | Висша Лига | Челик Зеница | 0 - 1 | Витез | 1.73 | 3.36 | 4.24 |
| 10.09.2016 | Висша Лига | Жрински Мостар | 4 - 0 | Челик Зеница | 1.24 | 5.06 | 9.25 |
Общо 1 победа, 1 равенство и 8 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 4 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.08.2016 | Висша Лига | Челик Зеница | 1 - 1 | Железничар Сараево | 4.28 | 3.47 | 1.70 |
| 04.05.2016 | Висша Лига | Челик Зеница | 1 - 0 | Железничар Сараево | 5.09 | 3.75 | 1.54 |
| 25.10.2015 | Висша Лига | Железничар Сараево | 4 - 0 | Челик Зеница | 1.51 | 3.65 | 5.61 |
| 30.05.2015 | Висша Лига | Челик Зеница | 1 - 1 | Железничар Сараево | 5.59 | 4.23 | 1.43 |
| 23.11.2014 | Висша Лига | Железничар Сараево | 2 - 1 | Челик Зеница | 1.31 | 4.36 | 8.41 |
| 05.04.2014 | Висша Лига | Железничар Сараево | 3 - 0 | Челик Зеница | 1.44 | 3.73 | 6.36 |
| 28.09.2013 | Висша Лига | Челик Зеница | 2 - 2 | Железничар Сараево | 2.79 | 3.10 | 2.31 |
| 20.04.2013 | Висша Лига | Железничар Сараево | 1 - 1 | Челик Зеница | 1.31 | 4.43 | 8.21 |
| 29.09.2012 | Висша Лига | Челик Зеница | 1 - 2 | Железничар Сараево | 3.46 | 3.27 | 1.93 |
| 11.04.2012 | Висша Лига | Железничар Сараево | 5 - 0 | Челик Зеница | 1.15 | 6.25 | 12.25 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 5 победи, гостите имат 1 победа и 4 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Железничар Сараево имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 4 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Висша Лига класиране към 03.12.2016
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Жрински Мостар | 18 | +18 | 38 |
| 2 | ФК Сараево | 17 | +11 | 31 |
| 3 | Радник Биелина | 17 | +10 | 30 |
| 4 | Крупа | 17 | +9 | 30 |
| 5 | Железничар Сараево | 17 | +8 | 29 |
| 6 | Слобода Тузла | 17 | +5 | 26 |
| 7 | Широки Брег | 17 | -1 | 23 |
| 8 | Младост Добой Какан | 17 | +2 | 22 |
| 9 | Витез | 18 | -6 | 20 |
| 10 | Металеге-БСИ Яйце | 17 | -12 | 12 |
| 11 | Челик Зеница | 17 | -19 | 9 |
| 12 | Олимпик Сараево | 17 | -25 | 9 |
Хронология в първенството
| Железничар Сараево | |
| Челик Зеница | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Железничар Сараево | Железничар Сараево | Челик Зеница | Челик Зеница | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Жрински Мостар | 0 - 1 | 0 - 4 | 0 - 1 | 4 - 0 | 4 - 0 | ||
| 2 | ФК Сараево | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | 4 - 0 | 4 - 0 | |
| 3 | Радник Биелина | 1 - 2 | 0 - 1 | 2 - 3 | 2 - 3 | |||
| 4 | Крупа | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 2 | ||||
| 5 | Железничар Сараево | - | - | - | 1 - 1 | |||
| 6 | Слобода Тузла | 1 - 1 | 2 - 0 | 1 - 1 | 0 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 7 | Широки Брег | 2 - 0 | 1 - 0 | 2 - 0 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 8 | Младост Добой Какан | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 9 | Витез | 0 - 2 | 0 - 2 | 0 - 2 | 0 - 1 | |||
| 10 | Металеге-БСИ Яйце | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 11 | Челик Зеница | 1 - 1 | - | - | - | |||
| 12 | Олимпик Сараево | 3 - 2 | 0 - 2 | 3 - 2 | 3 - 0 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
*** По 4 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Железничар Сараево | Челик Зеница | |
| Позиция | 5 | 11 |
| Точки | 29 | 9 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 7 | 11 |
| Точки | 14 | 4 |
Форма в шампионата
| Железничар Сараево | Челик Зеница | |
|
Победи
Равни Загуби |
8
5 4 |
2
3 12 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
2 2 |
1
1 6 |
Голове в шампионата
| Железничар Сараево | Челик Зеница | |
|
Вкарани
Получени |
22
14 |
11
30 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
11
9 |
4
18 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.11 | 7.00 | 13.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.01 | 1.08 | 6.00 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.03 | 10.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.85 | 1.40 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.12.2016 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
