Португалия - Лига Португал 2 (2016 - 2017)
13:15
Жил Висенте
Санта Клара
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.88 | 2.88 | 2.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.45 | 1.42 | 1.42 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.38 | 1.53 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.44 | 2.70 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.14 | 5.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 1.62 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 12.02.2017 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Барселош, а гостите от Понта Делгада. Разстоянието между двата града е 1 517.3 км. Мачът ще се играе на стадион Ещадио Сидаде де Барселош, който има капацитет от 12 504 места. Размерите на терена са 106 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Ещадио Сидаде де Барселош. Мачът ще се играе в 11:15 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Жил Висенте - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.02.2017 | Лига Португал 2 | Академико Визеу | 1 - 2 | Жил Висенте | 2.21 | 2.80 | 3.49 |
| 28.01.2017 | Лига Португал 2 | Жил Висенте | 1 - 1 | Бенфика Б | 2.20 | 3.02 | 3.18 |
| 22.01.2017 | Лига Португал 2 | Жил Висенте | 1 - 0 | Визела | 2.16 | 2.90 | 3.44 |
| 15.01.2017 | Лига Португал 2 | Варзин | 1 - 1 | Жил Висенте | 1.94 | 3.00 | 3.99 |
| 08.01.2017 | Лига Португал 2 | Фамаликао | 1 - 0 | Жил Висенте | 1.63 | 3.33 | 5.40 |
| 21.12.2016 | Лига Португал 2 | Жил Висенте | 2 - 1 | Униао Мадейра | 2.87 | 2.78 | 2.57 |
| 18.12.2016 | Лига Португал 2 | Фафе | 2 - 1 | Жил Висенте | 2.36 | 2.87 | 3.08 |
| 10.12.2016 | Лига Португал 2 | Жил Висенте | 0 - 0 | Спортинг Ковиля | 3.05 | 2.74 | 2.50 |
| 04.12.2016 | Лига Португал 2 | Кова Да Пиедаде | 1 - 0 | Жил Висенте | 2.04 | 2.93 | 3.79 |
| 27.11.2016 | Лига Португал 2 | Жил Висенте | 1 - 0 | Порто Б | 2.78 | 2.94 | 2.52 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 равенства в последните 5 домакинства.
Санта Клара - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.02.2017 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 1 - 3 | Фафе | 1.75 | 3.18 | 4.73 |
| 28.01.2017 | Лига Португал 2 | Фамаликао | 0 - 1 | Санта Клара | 2.13 | 2.98 | 3.43 |
| 22.01.2017 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 1 - 1 | Академика Коимбра | 2.63 | 2.79 | 2.81 |
| 15.01.2017 | Лига Португал 2 | Витория Гимараеш Б | 5 - 0 | Санта Клара | 2.50 | 3.00 | 2.78 |
| 08.01.2017 | Лига Португал 2 | Портимонензе | 1 - 0 | Санта Клара | 1.56 | 3.44 | 6.07 |
| 21.12.2016 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 1 - 1 | Спортинг Ковиля | 2.39 | 2.77 | 3.12 |
| 18.12.2016 | Лига Португал 2 | Олянензе | 1 - 2 | Санта Клара | 2.80 | 2.97 | 2.47 |
| 10.12.2016 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 2 - 1 | Пенафиел | 2.28 | 2.70 | 3.49 |
| 04.12.2016 | Лига Португал 2 | Униао Мадейра | 1 - 0 | Санта Клара | 2.06 | 2.93 | 3.69 |
| 27.11.2016 | Лига Португал 2 | Лейшоес | 1 - 1 | Санта Клара | 2.76 | 2.81 | 2.66 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 3 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.08.2016 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 1 - 0 | Жил Висенте | 1.79 | 3.15 | 4.46 |
| 13.02.2016 | Лига Португал 2 | Жил Висенте | 2 - 2 | Санта Клара | 1.52 | 3.48 | 6.57 |
| 12.09.2015 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 0 - 2 | Жил Висенте | 2.39 | 2.99 | 2.86 |
| 03.04.2011 | Лига Португал 2 | Жил Висенте | 3 - 0 | Санта Клара | 2.13 | 3.04 | 3.20 |
| 14.11.2010 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 3 - 1 | Жил Висенте | 2.41 | 2.90 | 2.91 |
| 01.05.2010 | Лига Португал 2 | Жил Висенте | 0 - 0 | Санта Клара | 3.00 | 3.00 | 2.20 |
| 20.12.2009 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 0 - 0 | Жил Висенте | 1.86 | 3.18 | 3.94 |
| 08.03.2009 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 0 - 2 | Жил Висенте | 1.76 | 3.20 | 4.39 |
| 30.03.2008 | Лига Португал 2 | Жил Висенте | 2 - 1 | Санта Клара | 1.60 | 3.35 | 4.89 |
| 04.11.2007 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 1 - 4 | Жил Висенте | 1.88 | 3.13 | 3.65 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 5 победи, гостите имат 2 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Жил Висенте имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и 2 пъти са завършили наравно.
Лига Португал 2 класиране към 12.02.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Портимонензе | 25 | +30 | 57 |
| 2 | Авеш | 26 | +16 | 52 |
| 3 | Академика Коимбра | 26 | +6 | 41 |
| 4 | Варзин | 26 | +4 | 41 |
| 4 | Бенфика Б | 26 | +4 | 41 |
| 6 | Пенафиел | 26 | +3 | 39 |
| 7 | Санта Клара | 25 | -3 | 39 |
| 8 | Спортинг Ковиля | 25 | +2 | 34 |
| 9 | Кова Да Пиедаде | 26 | -6 | 34 |
| 10 | Спортинг Брага Б | 26 | +3 | 34 |
| 11 | Униао Мадейра | 26 | -3 | 34 |
| 12 | Витория Гимараеш Б | 25 | +1 | 33 |
| 13 | Визела | 26 | +1 | 33 |
| 14 | Жил Висенте | 25 | -1 | 32 |
| 15 | Фамаликао | 26 | -4 | 32 |
| 16 | Фафе | 26 | -4 | 31 |
| 17 | Лейшоес | 26 | 0 | 29 |
| 18 | Порто Б | 26 | -8 | 29 |
| 19 | Фреамунде | 26 | -3 | 28 |
| 20 | Академико Визеу | 25 | -6 | 27 |
| 21 | Спортинг Лисабон Б | 26 | -11 | 27 |
| 22 | Олянензе | 26 | -21 | 17 |
Хронология в първенството
| Жил Висенте | |
| Санта Клара | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Жил Висенте | Жил Висенте | Санта Клара | Санта Клара | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Портимонензе | 0 - 1 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 2 | Авеш | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 2 | ||||
| 3 | Академика Коимбра | 0 - 0 | 1 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
| 4 | Варзин | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 2 - 1 | |||
| 4 | Бенфика Б | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | ||
| 6 | Пенафиел | 1 - 0 | 2 - 1 | |||||
| 7 | Санта Клара | 1 - 0 | - | - | - | |||
| 8 | Спортинг Ковиля | 0 - 0 | 0 - 0 | 1 - 1 | ||||
| 9 | Кова Да Пиедаде | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||||
| 10 | Спортинг Брага Б | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |||
| 11 | Униао Мадейра | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 12 | Витория Гимараеш Б | 2 - 0 | 2 - 1 | 5 - 0 | 5 - 0 | |||
| 13 | Визела | 1 - 0 | 2 - 2 | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 14 | Жил Висенте | - | - | - | 1 - 0 | |||
| 15 | Фамаликао | 1 - 0 | 2 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
| 16 | Фафе | 2 - 1 | 1 - 3 | 0 - 2 | 0 - 2 | |||
| 17 | Лейшоес | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||||
| 18 | Порто Б | 1 - 0 | 1 - 0 | 2 - 0 | ||||
| 19 | Фреамунде | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||||
| 20 | Академико Визеу | 0 - 0 | 1 - 2 | 0 - 0 | 1 - 2 | |||
| 21 | Спортинг Лисабон Б | 2 - 2 | 3 - 1 | 3 - 1 | ||||
| 22 | Олянензе | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |||
Класиране в шампионата
| Жил Висенте | Санта Клара | |
| Позиция | 14 | 7 |
| Точки | 32 | 39 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 9 | 4 |
| Точки | 23 | 18 |
Форма в шампионата
| Жил Висенте | Санта Клара | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
11 7 |
11
6 8 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
5 1 |
5
3 5 |
Голове в шампионата
| Жил Висенте | Санта Клара | |
|
Вкарани
Получени |
19
20 |
27
30 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
10
5 |
12
17 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.88 | 2.88 | 2.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.45 | 1.42 | 1.42 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.38 | 1.53 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.44 | 2.70 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.14 | 5.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 1.62 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 12.02.2017 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
