Словакия - 2. Лига (2025 - 2026)
петък, 15 май, 2026
18:00
18:00
Жилина Б
Славия ТУ Кошице
Прогнози на потребителите
1 0% за Жилина Б
X 0% за равен
2 0% за Славия ТУ Кошице
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 4.43 | 5.55 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.10 | 1.15 | 2.56 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.16 | 4.12 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.20 | 1.11 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.62 | 1.42 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.64 | 2.07 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.60 | 2.14 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 14.05.2026 04:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Жилина, а гостите от Кошице. Разстоянието между двата града е 192.4 км. Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Жилина Б - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.05.2026 | 2. Лига | Зволен | 5 - 2 | Жилина Б | 1.92 | 3.66 | 3.10 |
| 03.05.2026 | 2. Лига | Жилина Б | 1 - 1 | Малженице | 2.05 | 3.46 | 2.95 |
| 26.04.2026 | 2. Лига | Слован Братислава Б | 4 - 2 | Жилина Б | 2.05 | 3.52 | 2.88 |
| 22.04.2026 | 2. Лига | Жилина Б | 2 - 2 | Поважска Бистр. | 2.05 | 3.48 | 2.87 |
| 18.04.2026 | 2. Лига | Татран Липт. Микулаш | 2 - 0 | Жилина Б | 1.61 | 3.96 | 4.12 |
| 12.04.2026 | 2. Лига | Жилина Б | 1 - 4 | Злате Моравце | 3.63 | 3.62 | 1.78 |
| 03.04.2026 | 2. Лига | Дукла Банска Бистрица | 4 - 1 | Жилина Б | 1.26 | 5.05 | 8.04 |
| 28.03.2026 | 2. Лига | Жилина Б | 1 - 2 | Интер Братислава | 2.05 | 3.41 | 2.95 |
| 21.03.2026 | 2. Лига | Баник Лехота | 1 - 0 | Жилина Б | 2.14 | 3.50 | 2.75 |
| 15.03.2026 | 2. Лига | Жилина Б | 1 - 1 | Петржалка Братислава | 2.37 | 3.39 | 2.52 |
Общо 3 равенства и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 равенства и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Славия ТУ Кошице - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.05.2026 | 2. Лига | Славия Кошице | 2 - 1 | Интер Братислава | 1.70 | 3.85 | 3.68 |
| 02.05.2026 | 2. Лига | Зволен | 2 - 1 | Славия Кошице | 1.89 | 3.47 | 3.35 |
| 26.04.2026 | 2. Лига | Славия Кошице | 1 - 1 | Баник Лехота | 1.82 | 3.59 | 3.46 |
| 22.04.2026 | 2. Лига | Малженице | 1 - 0 | Славия Кошице | 1.86 | 3.50 | 3.44 |
| 19.04.2026 | 2. Лига | Славия Кошице | 1 - 0 | Петржалка Братислава | 2.68 | 3.53 | 2.17 |
| 12.04.2026 | 2. Лига | Слован Братислава Б | 4 - 1 | Славия Кошице | 2.09 | 3.39 | 2.87 |
| 05.04.2026 | 2. Лига | Славия Кошице | 0 - 0 | Пухов | 2.09 | 3.54 | 2.78 |
| 28.03.2026 | 2. Лига | Поважска Бистр. | 4 - 0 | Славия Кошице | 1.74 | 3.90 | 3.43 |
| 22.03.2026 | 2. Лига | Славия Кошице | 1 - 1 | Похроние Долна Жданя | 2.38 | 3.61 | 2.39 |
| 15.03.2026 | 2. Лига | Славия Кошице | 4 - 0 | Татран Липт. Микулаш | 4.08 | 3.78 | 1.66 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.11.2025 | 2. Лига | Славия Кошице | 1 - 3 | Жилина Б | 2.10 | 3.77 | 2.69 |
2. Лига класиране към 15.05.2026
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Дукла Банска Бистрица | 29 | +37 | 66 |
| 2 | Зволен | 29 | +12 | 49 |
| 3 | Татран Липтовски Микулаш | 29 | +9 | 48 |
| 4 | Петржалка Братислава | 29 | +13 | 45 |
| 5 | Малженице | 29 | +5 | 44 |
| 6 | Злате Моравце | 29 | +8 | 43 |
| 7 | Похроние Долна Жданя | 29 | +11 | 41 |
| 8 | Слован Братислава Б | 29 | -2 | 40 |
| 9 | Интер Братислава | 29 | -2 | 39 |
| 10 | ШТК 1914 Шаморин | 29 | -4 | 35 |
| 11 | Баник Лехота под Втачником | 29 | -11 | 34 |
| 12 | Славия ТУ Кошице | 29 | -12 | 32 |
| 13 | Поважска Бистрица | 29 | -12 | 30 |
| 14 | Жилина Б | 29 | -20 | 30 |
| 15 | Пухов | 29 | -16 | 29 |
| 16 | Редфокс Стара Любовня | 29 | -16 | 26 |
Хронология в първенството
| Жилина Б | |
| Славия ТУ Кошице | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Жилина Б | Жилина Б | Славия ТУ Кошице | Славия ТУ Кошице | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Дукла Банска Бистрица | 0 - 4 | 4 - 1 | 0 - 4 | 0 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 2 | Зволен | 1 - 3 | 5 - 2 | 1 - 3 | 1 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 3 | Татран Липтовски Микулаш | 1 - 0 | 2 - 0 | 1 - 0 | 4 - 0 | 5 - 3 | 5 - 3 | |
| 4 | Петржалка Братислава | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 0 | 2 - 3 | 2 - 3 | |
| 5 | Малженице | 1 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | 2 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 6 | Злате Моравце | 1 - 4 | 3 - 1 | 1 - 4 | 1 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 7 | Похроние Долна Жданя | 1 - 0 | 4 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 4 - 1 | 4 - 1 | |
| 8 | Слован Братислава Б | 0 - 1 | 4 - 2 | 0 - 1 | 2 - 2 | 4 - 1 | 4 - 1 | |
| 9 | Интер Братислава | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 2 | 2 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 10 | ШТК 1914 Шаморин | 5 - 4 | 2 - 3 | 5 - 4 | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 11 | Баник Лехота под Втачником | 3 - 2 | 1 - 0 | 3 - 2 | 1 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 12 | Славия ТУ Кошице | 1 - 3 | - | - | - | |||
| 13 | Поважска Бистрица | 2 - 2 | 1 - 1 | 2 - 2 | 1 - 1 | 4 - 0 | 4 - 0 | |
| 14 | Жилина Б | - | - | - | 1 - 3 | |||
| 15 | Пухов | 5 - 2 | 0 - 0 | 5 - 2 | 0 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 16 | Редфокс Стара Любовня | 0 - 2 | 0 - 1 | 0 - 2 | 3 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
Представяне в Шампионата
| Жилина Б | Славия ТУ Кошице | |
| Победи | 8 | 8 |
| Равни | 6 | 8 |
| Загуби | 15 | 13 |
| Вкарани Голове | 39 | 38 |
| Получени Голове | 59 | 50 |
| Средно Вкарани | 1.34 | 1.31 |
| Средно Получени | 2.03 | 1.72 |
| Мачове Вкарал | 76% | 83% |
| Мачове Получил | 86% | 79% |
| Гол/Гол | 66% | 66% |
| Над 1.5 | 76% | 83% |
| Над 2.5 | 55% | 59% |
| Над 3.5 | 48% | 41% |
| Домакин | Гост | |
| Победи | 5 | 2 |
| Равни | 3 | 2 |
| Загуби | 6 | 10 |
| Вкарани Голове | 22 | 16 |
| Получени Голове | 28 | 34 |
| Средно Вкарани | 1.57 | 1.14 |
| Средно Получени | 2.00 | 2.43 |
| Мачове Вкарал | 79% | 79% |
| Мачове Получил | 86% | 93% |
| Гол/Гол | 64% | 71% |
| Над 1.5 | 79% | 93% |
| Над 2.5 | 57% | 64% |
| Над 3.5 | 50% | 50% |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 4.43 | 5.55 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.10 | 1.15 | 2.56 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.16 | 4.12 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.20 | 1.11 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.62 | 1.42 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.64 | 2.07 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.60 | 2.14 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 14.05.2026 04:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Прогнози на потребителите
1 0% за Жилина Б
X 0% за равен
2 0% за Славия ТУ Кошице
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
