Босна и Херцеговина - Висша Лига (2026 - 2027)
неделя, 9 август, 2026
22:00
Жрински Мостар
Челик Зеница
2 - 1
(1 - 1, 1 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.25 |
4.49 |
9.79 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.04 |
1.14 |
3.21 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.04 |
6.76 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.24 |
1.25 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.79 |
1.83 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.29 |
2.99 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.38 |
1.45 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
09.08.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Мостар, а гостите от Зеница.
Разстоянието между двата града е 95.8 км.
Мачът ще се играе на стадион
Бели Брег,
който има капацитет от
9 000 места.
Размерите на терена са 105 x 70 m.
Снимки от Google карта
стадион Бели Брег.
Мачът ще се играе в 21:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Жрински Мостар - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Жрински Мостар |
2 - 2 |
Валур Рейкявик |
1.19 |
6.17 |
11.84 |
| 23.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Валур Рейкявик |
1 - 0 |
Жрински Мостар |
2.74 |
3.36 |
2.35 |
| 17.07.2026 |
Приятелски срещи |
Жрински Мостар |
3 - 1 |
Посуше |
- |
- |
- |
| 16.07.2026 |
Приятелски срещи |
Жрински Мостар |
6 - 0 |
Арсенал Тиват |
1.24 |
5.39 |
9.25 |
| 11.07.2026 |
Приятелски срещи |
Широки Брег |
0 - 2 |
Жрински Мостар |
5.42 |
3.62 |
1.52 |
| 04.07.2026 |
Приятелски срещи |
Жрински Мостар |
2 - 1 |
ФК Сараево |
2.35 |
3.14 |
2.71 |
| 26.05.2026 |
Висша Лига |
Жрински Мостар |
3 - 0 |
Вележ Мостар |
1.45 |
3.71 |
5.71 |
| 22.05.2026 |
Висша Лига |
Рудар Приедор |
2 - 2 |
Жрински Мостар |
2.26 |
3.15 |
2.77 |
| 16.05.2026 |
Висша Лига |
Жрински Мостар |
0 - 0 |
Посуше |
1.80 |
3.14 |
3.84 |
| 13.05.2026 |
Купа БиХ |
Вележ Мостар |
1 - 1 |
Жрински Мостар |
- |
- |
- |
Общо 5 победи, 4 равенства и 1 загуба
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 4 победи и 2 равенства
в последните 6 домакинства.
Челик Зеница - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 01.08.2026 |
Приятелски срещи |
Челик Зеница |
3 - 1 |
БСК Баня Лука |
- |
- |
- |
| 17.07.2026 |
Приятелски срещи |
Челик Зеница |
4 - 0 |
Звезда 09 Б. |
1.61 |
3.82 |
4.39 |
| 11.02.2026 |
Купа БиХ |
Челик Зеница |
0 - 1 |
ФК Сараево |
- |
- |
- |
| 29.10.2025 |
Купа БиХ |
Челик Зеница |
1 - 0 |
Посуше |
2.56 |
3.21 |
2.37 |
| 09.02.2025 |
Купа БиХ |
Борац Баня Лука |
3 - 0 |
Челик Зеница |
1.04 |
9.80 |
27.50 |
| 02.03.2024 |
Приятелски срещи |
Челик Зеница |
4 - 0 |
Будучност Бановици |
- |
- |
- |
| 02.11.2023 |
Купа БиХ |
Челик Зеница |
0 - 6 |
Жрински Мостар |
10.01 |
4.84 |
1.25 |
| 19.02.2023 |
Купа БиХ |
Челик Зеница |
0 - 0 |
Радник Биелина |
2.46 |
3.16 |
2.47 |
| 11.02.2023 |
Приятелски срещи |
Грацер АК |
2 - 2 |
Челик Зеница |
- |
- |
- |
| 19.10.2022 |
Купа БиХ |
Челик Зеница |
1 - 1 |
ФК Сараево |
8.75 |
5.01 |
1.26 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 равенство и 1 загуба
в последните 2 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 02.11.2023 |
Купа БиХ |
Челик Зеница |
0 - 6 |
Жрински Мостар |
10.01 |
4.84 |
1.25 |
| 23.02.2020 |
Висша Лига |
Челик Зеница |
0 - 2 |
Жрински Мостар |
3.87 |
3.10 |
1.89 |
| 22.09.2019 |
Висша Лига |
Жрински Мостар |
3 - 0 |
Челик Зеница |
1.30 |
4.41 |
8.80 |
| 11.05.2019 |
Висша Лига |
Челик Зеница |
0 - 1 |
Жрински Мостар |
3.10 |
3.13 |
2.12 |
| 27.10.2018 |
Висша Лига |
Жрински Мостар |
3 - 0 |
Челик Зеница |
1.20 |
5.46 |
10.08 |
| 12.08.2018 |
Висша Лига |
Челик Зеница |
1 - 0 |
Жрински Мостар |
3.58 |
3.33 |
1.87 |
| 09.12.2017 |
Висша Лига |
Челик Зеница |
1 - 3 |
Жрински Мостар |
10.68 |
5.77 |
1.18 |
| 09.09.2017 |
Висша Лига |
Жрински Мостар |
5 - 2 |
Челик Зеница |
1.20 |
4.99 |
12.14 |
| 25.02.2017 |
Висша Лига |
Челик Зеница |
1 - 1 |
Жрински Мостар |
6.69 |
3.73 |
1.43 |
| 10.09.2016 |
Висша Лига |
Жрински Мостар |
4 - 0 |
Челик Зеница |
1.24 |
5.06 |
9.25 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 8 победи,
гостите
имат 1 победа
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Жрински Мостар имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 4 победи,
гостите нямат победа
и нямат равен мач.
Висша Лига класиране към 09.08.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Железничар Сараево |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
3 |
| 2 |
Радник Биелина |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
| 2 |
Слога Добой |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
| 2 |
ФК Сараево |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
| 2 |
Широки Брег |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
| 6 |
БСК Баня Лука |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
0 |
| 7 |
Борац Баня Лука |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 7 |
Вележ Мостар |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 7 |
Жрински Мостар |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 7 |
Челик Зеница |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Жрински Мостар |
Челик Зеница |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
0 |
0 |
| Получени Голове |
0 |
0 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
0.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
0% |
| Мачове Получил |
0% |
0% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
0% |
0% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
0 |
0 |
| Получени Голове |
0 |
0 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
0.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
0% |
| Мачове Получил |
0% |
0% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
0% |
0% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.25 |
4.49 |
9.79 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.04 |
1.14 |
3.21 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.04 |
6.76 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.24 |
1.25 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.79 |
1.83 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.29 |
2.99 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.38 |
1.45 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
09.08.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите