Приятелски Срещи - Клубни
10:45
Жрински Мостар
(Босна и Херцеговина)
ФК Сараево
(Босна и Херцеговина)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.35 | 3.14 | 2.71 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.37 | 1.28 | 1.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 1.96 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.32 | 1.27 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.78 | 1.89 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.29 | 3.21 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.68 | 2.01 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 04.07.2026 08:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Мостар, а гостите от Сараево. Разстоянието между двата града е 71.5 км.
Отговорна Игра
Жрински Мостар - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.05.2026 | Висша Лига | Жрински Мостар | 3 - 0 | Вележ Мостар | 1.45 | 3.71 | 5.71 |
| 22.05.2026 | Висша Лига | Рудар Приедор | 2 - 2 | Жрински Мостар | 2.26 | 3.15 | 2.77 |
| 16.05.2026 | Висша Лига | Жрински Мостар | 0 - 0 | Посуше | 1.80 | 3.14 | 3.84 |
| 13.05.2026 | Купа БиХ | Вележ Мостар | 1 - 1 | Жрински Мостар | - | - | - |
| 09.05.2026 | Висша Лига | Радник Биелина | 0 - 1 | Жрински Мостар | 2.77 | 2.94 | 2.30 |
| 06.05.2026 | Купа БиХ | Жрински Мостар | 1 - 0 | Вележ Мостар | 1.59 | 3.52 | 4.79 |
| 01.05.2026 | Висша Лига | Жрински Мостар | 2 - 0 | Железничар Сараево | 1.48 | 3.54 | 5.65 |
| 26.04.2026 | Висша Лига | Широки Брег | 2 - 1 | Жрински Мостар | 4.27 | 3.21 | 1.69 |
| 22.04.2026 | Висша Лига | Жрински Мостар | 1 - 1 | Борац Баня Лука | 2.39 | 2.68 | 2.91 |
| 18.04.2026 | Висша Лига | Слога Добой | 0 - 3 | Жрински Мостар | 5.75 | 3.42 | 1.50 |
Общо 5 победи, 4 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 равенства в последните 5 домакинства.
ФК Сараево - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.07.2026 | Приятелски срещи | Сутиеска Никшич | 1 - 2 | ФК Сараево | 2.61 | 3.34 | 2.34 |
| 25.05.2026 | Висша Лига | ФК Сараево | 1 - 0 | Железничар Сараево | 1.59 | 3.40 | 4.72 |
| 21.05.2026 | Висша Лига | Вележ Мостар | 2 - 3 | ФК Сараево | 2.62 | 2.88 | 2.47 |
| 16.05.2026 | Висша Лига | ФК Сараево | 2 - 2 | Широки Брег | 1.30 | 4.29 | 7.67 |
| 09.05.2026 | Висша Лига | Рудар Приедор | 2 - 4 | ФК Сараево | 2.60 | 3.06 | 2.37 |
| 03.05.2026 | Висша Лига | ФК Сараево | 0 - 1 | Борац Баня Лука | 2.64 | 2.79 | 2.51 |
| 26.04.2026 | Висша Лига | Посуше | 0 - 1 | ФК Сараево | 3.27 | 2.85 | 2.07 |
| 22.04.2026 | Висша Лига | ФК Сараево | 4 - 0 | Слога Добой | 1.32 | 3.90 | 8.29 |
| 18.04.2026 | Висша Лига | Радник Биелина | 1 - 2 | ФК Сараево | 3.70 | 2.98 | 1.87 |
| 11.04.2026 | Висша Лига | ФК Сараево | 2 - 1 | Жрински Мостар | 2.20 | 2.91 | 2.93 |
Общо 8 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 5 победи в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.04.2026 | Висша Лига | ФК Сараево | 2 - 1 | Жрински Мостар | 2.20 | 2.91 | 2.93 |
| 18.03.2026 | Суперкупа | Жрински Мостар | 0 - 0 | ФК Сараево | - | - | - |
| 14.12.2025 | Висша Лига | Жрински Мостар | 0 - 1 | ФК Сараево | 1.82 | 3.04 | 4.21 |
| 06.10.2025 | Висша Лига | ФК Сараево | 1 - 1 | Жрински Мостар | 2.72 | 3.03 | 2.39 |
| 10.09.2025 | Висша Лига | Жрински Мостар | 2 - 0 | ФК Сараево | 1.63 | 3.36 | 4.82 |
| 11.04.2025 | Висша Лига | ФК Сараево | 0 - 0 | Жрински Мостар | 2.38 | 2.97 | 2.69 |
| 11.03.2025 | Купа БиХ | Жрински Мостар | 0 - 1 | ФК Сараево | - | - | - |
| 25.02.2025 | Купа БиХ | ФК Сараево | 1 - 1 | Жрински Мостар | - | - | - |
| 29.11.2024 | Висша Лига | ФК Сараево | 0 - 1 | Жрински Мостар | 1.95 | 3.12 | 3.44 |
| 06.11.2024 | Висша Лига | Жрински Мостар | 1 - 1 | ФК Сараево | 1.73 | 3.47 | 3.97 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 3 победи и 5 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Жрински Мостар имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 2 победи и 2 пъти са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.35 | 3.14 | 2.71 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.37 | 1.28 | 1.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 1.96 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.32 | 1.27 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.78 | 1.89 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.29 | 3.21 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.68 | 2.01 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 04.07.2026 08:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра