Босна и Херцеговина - Висша Лига (2016 - 2017)
16:00
Жрински Мостар
Крупа
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 5.25 | 10.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.04 | 1.17 | 3.75 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.06 | 8.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.90 | 1.90 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 04.03.2017 12:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Мостар, а гостите от Крупа на Врбасу. Разстоянието между двата града е 151.1 км. Мачът ще се играе на стадион Бели Брег, който има капацитет от 9 000 места. Размерите на терена са 105 x 70 m. Снимки от Google карта стадион Бели Брег. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Жрински Мостар - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.02.2017 | Висша Лига | Челик Зеница | 1 - 1 | Жрински Мостар | 6.69 | 3.73 | 1.43 |
| 02.12.2016 | Висша Лига | Витез | 0 - 1 | Жрински Мостар | 4.31 | 3.41 | 1.78 |
| 26.11.2016 | Висша Лига | Жрински Мостар | 0 - 4 | Железничар Сараево | 1.87 | 3.17 | 3.79 |
| 19.11.2016 | Висша Лига | Слобода Тузла | 3 - 3 | Жрински Мостар | 2.75 | 2.99 | 2.40 |
| 05.11.2016 | Висша Лига | Жрински Мостар | 0 - 0 | Широки Брег | 1.52 | 3.80 | 5.27 |
| 29.10.2016 | Висша Лига | Олимпик Сараево | 0 - 5 | Жрински Мостар | 5.03 | 3.78 | 2.45 |
| 26.10.2016 | Купа БиХ | Вележ Мостар | 1 - 2 | Жрински Мостар | 14.95 | 8.70 | 1.08 |
| 22.10.2016 | Висша Лига | Жрински Мостар | 1 - 0 | ФК Сараево | 1.87 | 3.28 | 3.64 |
| 19.10.2016 | Купа БиХ | Жрински Мостар | 3 - 0 | Вележ Мостар | 1.02 | 12.90 | 30.22 |
| 15.10.2016 | Висша Лига | Радник Биелина | 1 - 1 | Жрински Мостар | 2.63 | 3.20 | 2.38 |
Общо 5 победи, 4 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 4 домакинства.
Крупа - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.02.2017 | Висша Лига | Крупа | 0 - 1 | Железничар Сараево | 3.64 | 3.33 | 1.89 |
| 03.12.2016 | Висша Лига | Слобода Тузла | 2 - 1 | Крупа | 1.70 | 3.33 | 4.48 |
| 26.11.2016 | Висша Лига | Крупа | 1 - 0 | Широки Брег | 2.11 | 3.10 | 3.15 |
| 20.11.2016 | Висша Лига | Олимпик Сараево | 0 - 3 | Крупа | 3.88 | 3.27 | 1.83 |
| 05.11.2016 | Висша Лига | Крупа | 0 - 1 | ФК Сараево | 3.85 | 3.15 | 1.87 |
| 29.10.2016 | Висша Лига | Радник Биелина | 3 - 1 | Крупа | 2.19 | 3.11 | 3.01 |
| 22.10.2016 | Висша Лига | Крупа | 1 - 0 | Металеге-БСИ Яйце | 1.61 | 3.59 | 4.69 |
| 15.10.2016 | Висша Лига | Младост Добой Какан | 0 - 1 | Крупа | 1.91 | 3.22 | 3.56 |
| 01.10.2016 | Висша Лига | Крупа | 2 - 0 | Витез | 2.05 | 3.47 | 2.96 |
| 24.09.2016 | Висша Лига | Челик Зеница | 1 - 2 | Крупа | 2.04 | 3.58 | 3.01 |
Общо 6 победи и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.09.2016 | Висша Лига | Крупа | 0 - 0 | Жрински Мостар | 3.76 | 3.41 | 1.80 |
Висша Лига класиране към 04.03.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Жрински Мостар | 19 | +18 | 39 |
| 2 | ФК Сараево | 19 | +14 | 37 |
| 3 | Железничар Сараево | 19 | +10 | 35 |
| 4 | Радник Биелина | 19 | +10 | 33 |
| 5 | Крупа | 19 | +7 | 30 |
| 6 | Слобода Тузла | 19 | +4 | 29 |
| 7 | Широки Брег | 19 | -1 | 26 |
| 8 | Младост Добой Какан | 19 | +3 | 25 |
| 9 | Витез | 19 | -7 | 20 |
| 10 | Металеге-БСИ Яйце | 19 | -9 | 18 |
| 11 | Челик Зеница | 19 | -20 | 10 |
| 12 | Олимпик Сараево | 19 | -29 | 9 |
Хронология в първенството
| Жрински Мостар | |
| Крупа | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Жрински Мостар | Жрински Мостар | Крупа | Крупа | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Жрински Мостар | - | - | - | 0 - 0 | |||
| 2 | ФК Сараево | 1 - 0 | 2 - 0 | 1 - 0 | 0 - 1 | 3 - 2 | 3 - 2 | |
| 3 | Железничар Сараево | 0 - 4 | 0 - 1 | 0 - 4 | 0 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 4 | Радник Биелина | 2 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 2 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 5 | Крупа | 0 - 0 | - | - | - | |||
| 6 | Слобода Тузла | 2 - 0 | 3 - 3 | 2 - 0 | 3 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 7 | Широки Брег | 0 - 0 | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 8 | Младост Добой Какан | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||
| 9 | Витез | 2 - 1 | 0 - 1 | 2 - 1 | 2 - 0 | |||
| 10 | Металеге-БСИ Яйце | 0 - 4 | 1 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | |||
| 11 | Челик Зеница | 4 - 0 | 1 - 1 | 4 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||
| 12 | Олимпик Сараево | 4 - 1 | 0 - 5 | 4 - 1 | 2 - 0 | 0 - 3 | 0 - 3 | |
*** По 4 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Жрински Мостар | Крупа | |
| Позиция | 1 | 5 |
| Точки | 39 | 30 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 2 | 6 |
| Точки | 22 | 12 |
Форма в шампионата
| Жрински Мостар | Крупа | |
|
Победи
Равни Загуби |
11
6 2 |
9
3 7 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
1 1 |
4
0 5 |
Голове в шампионата
| Жрински Мостар | Крупа | |
|
Вкарани
Получени |
34
16 |
26
19 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
17
8 |
14
14 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 5.25 | 10.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.04 | 1.17 | 3.75 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.06 | 8.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.90 | 1.90 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 04.03.2017 12:00. Възможни са промени към настоящия момент!
