Босна и Херцеговина - Висша Лига (2026 - 2027)
неделя, 6 септември, 2026
21:15
Жрински Мостар
Широки Брег
2 - 1
(2 - 1, 0 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.26 |
4.78 |
9.39 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.04 |
1.13 |
3.33 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.06 |
6.87 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.82 |
1.22 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.99 |
1.72 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.38 |
2.81 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.21 |
1.57 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
06.09.2026 20:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Мостар, а гостите от Широки Брег.
Разстоянието между двата града е 17.8 км.
Мачът ще се играе на стадион
Бели Брег,
който има капацитет от
9 000 места.
Размерите на терена са 105 x 70 m.
Снимки от Google карта
стадион Бели Брег.
Мачът ще се играе в 20:15 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Жрински Мостар - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 01.09.2026 |
Висша Лига |
Жрински Мостар |
3 - 1 |
БСК Баня Лука |
1.25 |
4.91 |
10.13 |
| 29.08.2026 |
Висша Лига |
ФК Сараево |
0 - 1 |
Жрински Мостар |
2.70 |
2.88 |
2.42 |
| 23.08.2026 |
Висша Лига |
Жрински Мостар |
2 - 0 |
Железничар Сараево |
1.26 |
4.58 |
8.88 |
| 16.08.2026 |
Висша Лига |
Радник Биелина |
1 - 5 |
Жрински Мостар |
4.25 |
3.02 |
1.78 |
| 09.08.2026 |
Висша Лига |
Жрински Мостар |
2 - 1 |
Челик Зеница |
1.25 |
4.49 |
9.79 |
| 30.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Жрински Мостар |
2 - 2 |
Валур Рейкявик |
1.19 |
6.17 |
11.84 |
| 23.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Валур Рейкявик |
1 - 0 |
Жрински Мостар |
2.74 |
3.36 |
2.35 |
| 17.07.2026 |
Приятелски срещи |
Жрински Мостар |
3 - 1 |
Посуше |
- |
- |
- |
| 16.07.2026 |
Приятелски срещи |
Жрински Мостар |
6 - 0 |
Арсенал Тиват |
1.24 |
5.39 |
9.25 |
| 11.07.2026 |
Приятелски срещи |
Широки Брег |
0 - 2 |
Жрински Мостар |
5.42 |
3.62 |
1.52 |
Общо 8 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 5 победи и 1 равенство
в последните 6 домакинства.
Широки Брег - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 02.09.2026 |
Висша Лига |
Широки Брег |
1 - 2 |
ФК Сараево |
3.40 |
2.97 |
2.00 |
| 29.08.2026 |
Висша Лига |
Железничар Сараево |
1 - 1 |
Широки Брег |
1.83 |
3.13 |
3.79 |
| 22.08.2026 |
Висша Лига |
Широки Брег |
2 - 1 |
Радник Биелина |
2.00 |
2.72 |
3.87 |
| 14.08.2026 |
Висша Лига |
Челик Зеница |
1 - 2 |
Широки Брег |
1.94 |
3.11 |
3.48 |
| 08.08.2026 |
Висша Лига |
Широки Брег |
0 - 0 |
Слога Добой |
2.15 |
2.93 |
3.10 |
| 11.07.2026 |
Приятелски срещи |
Широки Брег |
0 - 2 |
Жрински Мостар |
5.42 |
3.62 |
1.52 |
| 25.05.2026 |
Висша Лига |
Широки Брег |
4 - 0 |
Радник Биелина |
2.17 |
2.90 |
3.02 |
| 21.05.2026 |
Висша Лига |
Железничар Сараево |
2 - 2 |
Широки Брег |
1.56 |
3.41 |
5.10 |
| 16.05.2026 |
Висша Лига |
ФК Сараево |
2 - 2 |
Широки Брег |
1.30 |
4.29 |
7.67 |
| 10.05.2026 |
Висша Лига |
Широки Брег |
0 - 1 |
Борац Баня Лука |
4.33 |
3.34 |
1.66 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа и 3 равенства
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.07.2026 |
Приятелски срещи |
Широки Брег |
0 - 2 |
Жрински Мостар |
5.42 |
3.62 |
1.52 |
| 26.04.2026 |
Висша Лига |
Широки Брег |
2 - 1 |
Жрински Мостар |
4.27 |
3.21 |
1.69 |
| 22.02.2026 |
Висша Лига |
Жрински Мостар |
1 - 1 |
Широки Брег |
1.34 |
4.16 |
7.63 |
| 01.11.2025 |
Висша Лига |
Широки Брег |
1 - 2 |
Жрински Мостар |
4.33 |
3.21 |
1.74 |
| 17.08.2025 |
Висша Лига |
Жрински Мостар |
0 - 0 |
Широки Брег |
1.28 |
4.41 |
9.03 |
| 27.04.2025 |
Висша Лига |
Жрински Мостар |
2 - 1 |
Широки Брег |
1.20 |
5.10 |
11.52 |
| 21.02.2025 |
Висша Лига |
Широки Брег |
1 - 1 |
Жрински Мостар |
5.00 |
3.47 |
1.59 |
| 24.09.2024 |
Висша Лига |
Жрински Мостар |
3 - 0 |
Широки Брег |
1.23 |
5.25 |
9.50 |
| 03.05.2024 |
Висша Лига |
Жрински Мостар |
3 - 0 |
Широки Брег |
1.20 |
5.49 |
9.96 |
| 10.12.2023 |
Висша Лига |
Широки Брег |
0 - 2 |
Жрински Мостар |
6.15 |
3.62 |
1.50 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 6 победи,
гостите
имат 1 победа
и 3 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Жрински Мостар имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 3 победи,
гостите нямат победа
и 2 пъти са завършили наравно.
Висша Лига класиране към 06.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Жрински Мостар |
5 |
5 |
0 |
0 |
13 |
3 |
+10 |
15 |
| 2 |
Борац Баня Лука |
4 |
3 |
1 |
0 |
9 |
3 |
+6 |
10 |
| 3 |
Широки Брег |
5 |
2 |
2 |
1 |
6 |
5 |
+1 |
8 |
| 4 |
Слога Добой |
5 |
2 |
2 |
1 |
3 |
3 |
0 |
8 |
| 5 |
ФК Сараево |
4 |
2 |
1 |
1 |
3 |
2 |
+1 |
7 |
| 6 |
БСК Баня Лука |
6 |
2 |
0 |
4 |
7 |
9 |
-2 |
6 |
| 7 |
Челик Зеница |
6 |
1 |
1 |
4 |
7 |
9 |
-2 |
4 |
| 8 |
Железничар Сараево |
4 |
1 |
1 |
2 |
3 |
6 |
-3 |
4 |
| 9 |
Вележ Мостар |
5 |
1 |
1 |
3 |
4 |
9 |
-5 |
4 |
| 10 |
Радник Биелина |
6 |
0 |
3 |
3 |
6 |
12 |
-6 |
3 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Жрински Мостар |
|
| Широки Брег |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Жрински Мостар |
Жрински Мостар |
|
Широки Брег |
Широки Брег |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Жрински Мостар |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 2 |
Борац Баня Лука |
|
|
|
|
|
|
|
| 3 |
Широки Брег |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 4 |
Слога Добой |
|
|
|
|
0 - 0 |
|
|
| 5 |
ФК Сараево |
|
0 - 1 |
|
|
1 - 2 |
|
|
| 6 |
БСК Баня Лука |
3 - 1 |
|
3 - 1 |
|
|
|
|
| 7 |
Челик Зеница |
2 - 1 |
|
2 - 1 |
|
|
1 - 2 |
1 - 2 |
| 8 |
Железничар Сараево |
2 - 0 |
|
2 - 0 |
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 9 |
Вележ Мостар |
|
|
|
|
|
|
|
| 10 |
Радник Биелина |
|
1 - 5 |
|
|
2 - 1 |
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Жрински Мостар |
Широки Брег |
| Победи |
5 |
2 |
| Равни |
0 |
2 |
| Загуби |
0 |
1 |
| Вкарани Голове |
13 |
6 |
| Получени Голове |
3 |
5 |
| Средно Вкарани |
2.60 |
1.20 |
| Средно Получени |
0.60 |
1.00 |
| Мачове Вкарал |
100% |
80% |
| Мачове Получил |
60% |
80% |
| Гол/Гол |
60% |
80% |
| Над 1.5 |
80% |
80% |
| Над 2.5 |
60% |
60% |
| Над 3.5 |
40% |
0% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
3 |
1 |
| Равни |
0 |
1 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
7 |
3 |
| Получени Голове |
2 |
2 |
| Средно Вкарани |
2.33 |
1.50 |
| Средно Получени |
0.67 |
1.00 |
| Мачове Вкарал |
100% |
100% |
| Мачове Получил |
67% |
100% |
| Гол/Гол |
67% |
100% |
| Над 1.5 |
100% |
100% |
| Над 2.5 |
67% |
50% |
| Над 3.5 |
33% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.26 |
4.78 |
9.39 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.04 |
1.13 |
3.33 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.06 |
6.87 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.82 |
1.22 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.99 |
1.72 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.38 |
2.81 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.21 |
1.57 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
06.09.2026 20:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите