Тунис - Професионална Лига 1 (2025 - 2026)
сряда, 13 май, 2026
16:30
16:30
ЖС Ел Омран
Ла Марса
Прогнози на потребителите
1 0% за ЖС Ел Омран
X 0% за равен
2 0% за Ла Марса
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.31 | 2.68 | 3.17 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.24 | 1.33 | 1.45 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.56 | 2.12 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.12 | 1.58 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.34 | 2.85 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.09 | 5.40 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.30 | 1.54 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 11.05.2026 04:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Тунис, а гостите от Ла Марса. Разстоянието между двата града е 15.6 км. Мачът ще се играе в 14:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
ЖС Ел Омран - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.05.2026 | Проф. Лига 1 | Олимпик Бежа | 2 - 1 | ЖС Ел Омран | 1.27 | 4.29 | 9.46 |
| 04.05.2026 | Проф. Лига 1 | ЖС Ел Омран | 0 - 1 | Есперанс де Тунис | 8.01 | 3.60 | 1.37 |
| 29.04.2026 | Проф. Лига 1 | Стад Тунизиен Тунис | 1 - 2 | ЖС Ел Омран | 1.47 | 3.32 | 6.66 |
| 25.04.2026 | Проф. Лига 1 | ЖС Ел Омран | 0 - 1 | Солиман | 1.92 | 2.88 | 4.07 |
| 10.04.2026 | Проф. Лига 1 | Кайруан | 1 - 0 | ЖС Ел Омран | 2.52 | 2.52 | 3.03 |
| 04.04.2026 | Проф. Лига 1 | ЖС Ел Омран | 0 - 0 | Монастир | 3.65 | 2.74 | 2.02 |
| 06.03.2026 | Проф. Лига 1 | Габес | 0 - 2 | ЖС Ел Омран | 1.94 | 2.74 | 3.99 |
| 27.02.2026 | Проф. Лига 1 | ЖС Ел Омран | 2 - 1 | Бен Гердан | 1.89 | 2.87 | 4.12 |
| 15.02.2026 | Проф. Лига 1 | Клуб Африкан Тунис | 3 - 0 | ЖС Ел Омран | 1.17 | 5.30 | 16.21 |
| 08.02.2026 | Проф. Лига 1 | ЖС Ел Омран | 2 - 1 | Метлауи | 2.33 | 2.54 | 3.41 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Ла Марса - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.05.2026 | Проф. Лига 1 | Ла Марса | 0 - 3 | Сфаксиен Сфакс | 3.89 | 2.69 | 1.98 |
| 04.05.2026 | Проф. Лига 1 | Бизертин Бизерта | 1 - 2 | Ла Марса | 1.73 | 2.93 | 4.69 |
| 30.04.2026 | Проф. Лига 1 | Ла Марса | 1 - 0 | Зарзис | 2.33 | 2.75 | 2.98 |
| 25.04.2026 | Проф. Лига 1 | Етоил дю Сахел Сус | 1 - 0 | Ла Марса | 1.48 | 3.40 | 6.18 |
| 13.04.2026 | Проф. Лига 1 | Метлауи | 1 - 0 | Ла Марса | 2.62 | 2.57 | 2.90 |
| 03.04.2026 | Проф. Лига 1 | Ла Марса | 1 - 0 | Олимпик Бежа | 1.54 | 3.28 | 5.55 |
| 22.03.2026 | Купа на Тунис | Бизертин Бизерта | 1 - 1 | Ла Марса | 2.25 | 2.76 | 3.16 |
| 07.03.2026 | Проф. Лига 1 | Есперанс де Тунис | 1 - 0 | Ла Марса | 1.12 | 5.88 | 14.63 |
| 28.02.2026 | Проф. Лига 1 | Ла Марса | 0 - 4 | Стад Тунизиен Тунис | 2.86 | 2.69 | 2.42 |
| 14.02.2026 | Проф. Лига 1 | Солиман | 0 - 2 | Ла Марса | 2.71 | 2.75 | 2.67 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 3 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.11.2025 | Проф. Лига 1 | Ла Марса | 2 - 1 | ЖС Ел Омран | 1.78 | 3.08 | 4.55 |
Професионална Лига 1 класиране към 13.05.2026
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Клуб Африкан Тунис | 29 | +33 | 65 |
| 2 | Есперанс де Тунис | 29 | +33 | 60 |
| 3 | Сфаксиен Сфакс | 29 | +28 | 59 |
| 4 | Стад Тунизиен Тунис | 29 | +13 | 45 |
| 5 | Монастир | 29 | +7 | 42 |
| 6 | Етоил дю Сахел Сус | 29 | 0 | 41 |
| 7 | Метлауи | 29 | -6 | 39 |
| 8 | Зарзис | 29 | 0 | 38 |
| 9 | ЖС Ел Омран | 29 | -9 | 35 |
| 10 | Бен Гердан | 29 | -3 | 35 |
| 11 | Ла Марса | 29 | -7 | 34 |
| 12 | Бизертин Бизерта | 29 | -9 | 33 |
| 13 | Олимпик Бежа | 29 | -21 | 31 |
| 14 | Кайруан | 29 | -21 | 30 |
| 15 | Солиман | 29 | -13 | 27 |
| 16 | Габес | 29 | -25 | 18 |
Хронология в първенството
| ЖС Ел Омран | |
| Ла Марса | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | ЖС Ел Омран | ЖС Ел Омран | Ла Марса | Ла Марса | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Клуб Африкан Тунис | 0 - 3 | 3 - 0 | 0 - 3 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 2 | Есперанс де Тунис | 0 - 1 | 4 - 0 | 0 - 1 | 0 - 3 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 3 | Сфаксиен Сфакс | 1 - 0 | 2 - 0 | 1 - 0 | 0 - 3 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 4 | Стад Тунизиен Тунис | 0 - 0 | 1 - 2 | 0 - 0 | 0 - 4 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 5 | Монастир | 0 - 0 | 2 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 6 | Етоил дю Сахел Сус | 3 - 1 | 1 - 0 | 3 - 1 | 0 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 7 | Метлауи | 2 - 1 | 0 - 0 | 2 - 1 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 8 | Зарзис | 2 - 1 | 1 - 0 | 2 - 1 | 1 - 0 | 0 - 2* | 0 - 2* | |
| 9 | ЖС Ел Омран | - | - | - | 2 - 1 | |||
| 10 | Бен Гердан | 2 - 1 | 0 - 0 | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 11 | Ла Марса | 2 - 1 | - | - | - | |||
| 12 | Бизертин Бизерта | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | 2 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 13 | Олимпик Бежа | 0 - 1 | 2 - 1 | 0 - 1 | 1 - 0 | 0 - 6 | 0 - 6 | |
| 14 | Кайруан | 2 - 0 | 1 - 0 | 2 - 0 | 1 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 15 | Солиман | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 1 | 1 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 16 | Габес | 2 - 1 | 0 - 2 | 2 - 1 | 1 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
Представяне в Шампионата
| ЖС Ел Омран | Ла Марса | |
| Победи | 10 | 11 |
| Равни | 5 | 1 |
| Загуби | 14 | 17 |
| Вкарани Голове | 22 | 24 |
| Получени Голове | 31 | 31 |
| Средно Вкарани | 0.76 | 0.83 |
| Средно Получени | 1.07 | 1.07 |
| Мачове Вкарал | 45% | 48% |
| Мачове Получил | 69% | 66% |
| Гол/Гол | 31% | 17% |
| Над 1.5 | 52% | 48% |
| Над 2.5 | 41% | 31% |
| Над 3.5 | 7% | 7% |
| Домакин | Гост | |
| Победи | 8 | 4 |
| Равни | 2 | 0 |
| Загуби | 4 | 10 |
| Вкарани Голове | 15 | 14 |
| Получени Голове | 11 | 14 |
| Средно Вкарани | 1.07 | 1.00 |
| Средно Получени | 0.79 | 1.00 |
| Мачове Вкарал | 57% | 43% |
| Мачове Получил | 64% | 79% |
| Гол/Гол | 36% | 21% |
| Над 1.5 | 50% | 50% |
| Над 2.5 | 43% | 29% |
| Над 3.5 | 7% | 7% |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.31 | 2.68 | 3.17 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.24 | 1.33 | 1.45 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.56 | 2.12 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.12 | 1.58 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.34 | 2.85 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.09 | 5.40 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.30 | 1.54 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 11.05.2026 04:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Прогнози на потребителите
1 0% за ЖС Ел Омран
X 0% за равен
2 0% за Ла Марса
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
