Алжир - Национален Шампионат (2025 - 2026)
вторник, 12 май, 2026
22:00
22:00
ЖС Саура
КР Белуиздад
Прогнози на потребителите
1 0% за ЖС Саура
X 0% за равен
2 0% за КР Белуиздад
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Обща информация за мача
Домакините са от Бешар, а гостите от Алжир. Разстоянието между двата града е 748.1 км. Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
ЖС Саура - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.05.2026 | Нац. шампионат | ЕС Мостаганем | 0 - 4 | ЖС Саура | 9.66 | 4.15 | 1.28 |
| 17.04.2026 | Нац. шампионат | ЖС Саура | 3 - 0 | УСМ Хенчела | 1.38 | 3.84 | 7.03 |
| 11.04.2026 | Нац. шампионат | Параду АК | 1 - 1 | ЖС Саура | 3.59 | 3.08 | 1.88 |
| 05.04.2026 | Нац. шампионат | ЖС Саура | 2 - 1 | МК Алжир | 2.70 | 2.59 | 2.65 |
| 18.03.2026 | Нац. шампионат | ЖС Кабилие | 0 - 1 | ЖС Саура | 1.66 | 3.22 | 4.62 |
| 13.03.2026 | Нац. шампионат | ЖС Саура | 2 - 0 | МК Оран | 1.84 | 2.87 | 4.19 |
| 08.03.2026 | Нац. шампионат | Олимпик Акбу | 1 - 0 | ЖС Саура | 2.04 | 2.79 | 3.49 |
| 04.03.2026 | Купа на Алжир | УСМ Алжир | 1 - 0 | ЖС Саура | 1.76 | 3.07 | 4.46 |
| 27.02.2026 | Нац. шампионат | ЖС Саура | 1 - 0 | ЕС Бен Акнун | 1.61 | 3.20 | 4.98 |
| 21.02.2026 | Нац. шампионат | УСМ Алжир | 1 - 2 | ЖС Саура | 1.55 | 3.32 | 5.86 |
Общо 7 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи в последните 4 домакинства.
КР Белуиздад - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.05.2026 | Нац. шампионат | Олимпик Акбу | 0 - 1 | КР Белуиздад | 2.75 | 2.71 | 2.52 |
| 04.05.2026 | Нац. шампионат | КР Белуиздад | 3 - 1 | УСМ Хенчела | 1.20 | 4.93 | 11.73 |
| 30.04.2026 | Купа на Алжир | УСМ Алжир | 2 - 1 | КР Белуиздад | - | - | - |
| 24.04.2026 | Купа на Алжир | КС Константин | 2 - 3 | КР Белуиздад | 2.73 | 2.63 | 2.70 |
| 17.04.2026 | Купа на Конф КАФ | Замалек | 0 - 0 | КР Белуиздад | 1.75 | 3.02 | 4.53 |
| 10.04.2026 | Купа на Конф КАФ | КР Белуиздад | 0 - 1 | Замалек | 2.21 | 2.84 | 3.04 |
| 05.04.2026 | Нац. шампионат | КР Белуиздад | 7 - 0 | ЕС Мостаганем | 1.21 | 4.79 | 11.56 |
| 01.04.2026 | Нац. шампионат | Параду АК | 0 - 3 | КР Белуиздад | - | - | - |
| 25.03.2026 | Нац. шампионат | КР Белуиздад | 0 - 1 | МК Алжир | 2.73 | 2.60 | 2.64 |
| 21.03.2026 | Купа на Конф КАФ | КР Белуиздад | 0 - 0 | Ал Масри Порт Саид | 1.76 | 2.98 | 4.44 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.09.2025 | Нац. шампионат | КР Белуиздад | 1 - 2 | ЖС Саура | 1.47 | 3.55 | 6.81 |
| 10.04.2025 | Нац. шампионат | ЖС Саура | 1 - 3 | КР Белуиздад | 3.07 | 2.73 | 2.37 |
| 17.12.2024 | Нац. шампионат | КР Белуиздад | 3 - 0 | ЖС Саура | 1.37 | 3.79 | 8.68 |
| 14.06.2024 | Нац. шампионат | ЖС Саура | 1 - 2 | КР Белуиздад | - | - | - |
| 27.01.2024 | Нац. шампионат | КР Белуиздад | 3 - 1 | ЖС Саура | 1.45 | 3.66 | 7.20 |
| 06.04.2023 | Нац. шампионат | КР Белуиздад | 2 - 0 | ЖС Саура | 1.51 | 3.42 | 6.25 |
| 02.10.2022 | Нац. шампионат | ЖС Саура | 0 - 1 | КР Белуиздад | 2.54 | 2.84 | 2.74 |
| 13.04.2022 | Нац. шампионат | ЖС Саура | 0 - 1 | КР Белуиздад | 1.87 | 3.01 | 4.14 |
| 18.12.2021 | Нац. шампионат | КР Белуиздад | 1 - 0 | ЖС Саура | 1.57 | 3.43 | 5.72 |
| 09.08.2021 | Нац. шампионат | ЖС Саура | 1 - 1 | КР Белуиздад | 2.18 | 2.89 | 3.37 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 8 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на ЖС Саура имат изиграни 5 срещи, като домакините нямат победа, гостите имат 4 победи и 1 път са завършили наравно.
Национален Шампионат класиране към 12.05.2026
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | МК Алжир | 28 | +22 | 62 |
| 2 | ЖС Саура | 27 | +12 | 50 |
| 3 | МК Оран | 28 | +7 | 48 |
| 4 | КР Белуиздад | 24 | +21 | 44 |
| 5 | Олимпик Акбу | 28 | +4 | 44 |
| 6 | КС Константин | 28 | +7 | 42 |
| 7 | ЖС Кабилие | 28 | +8 | 41 |
| 8 | ЕС Бен Акнун | 26 | +1 | 38 |
| 9 | УСМ Хенчела | 27 | -2 | 37 |
| 10 | АСО Шлеф | 28 | -2 | 34 |
| 11 | МБ Руиса | 27 | -6 | 30 |
| 12 | ЕС Сетиф | 27 | -8 | 30 |
| 13 | УСМ Алжир | 22 | +4 | 29 |
| 14 | Параду АК | 27 | -14 | 24 |
| 15 | ЕС Мостаганем | 27 | -31 | 17 |
| 16 | МК Ел Баяд | 28 | -23 | 15 |
Хронология в първенството
| ЖС Саура | |
| КР Белуиздад | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | ЖС Саура | ЖС Саура | КР Белуиздад | КР Белуиздад | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | МК Алжир | 2 - 1 | 1 - 0 | 2 - 1 | 0 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 2 | ЖС Саура | - | - | - | 1 - 2 | |||
| 3 | МК Оран | 2 - 0 | 1 - 1 | 2 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 4 | КР Белуиздад | 1 - 2 | - | - | - | |||
| 5 | Олимпик Акбу | 3 - 2 | 1 - 0 | 3 - 2 | 3 - 2 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 6 | КС Константин | 1 - 0 | 2 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 7 | ЖС Кабилие | 2 - 2 | 0 - 1 | 2 - 2 | 0 - 1 | |||
| 8 | ЕС Бен Акнун | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | ||
| 9 | УСМ Хенчела | 3 - 0 | 3 - 0 | 3 - 0 | 3 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 10 | АСО Шлеф | 1 - 0 | 0 - 1 | 1 - 0 | 2 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 11 | МБ Руиса | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 2 | 3 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 12 | ЕС Сетиф | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 3 - 1 | |||
| 13 | УСМ Алжир | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 0 | 0 - 0 | |||
| 14 | Параду АК | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 0 | 0 - 3 | 0 - 3 | |
| 15 | ЕС Мостаганем | 3 - 2 | 0 - 4 | 3 - 2 | 7 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 16 | МК Ел Баяд | 2 - 1 | 2 - 1 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
Представяне в Шампионата
| ЖС Саура | КР Белуиздад | |
| Победи | 15 | 12 |
| Равни | 5 | 8 |
| Загуби | 7 | 4 |
| Вкарани Голове | 37 | 39 |
| Получени Голове | 25 | 18 |
| Средно Вкарани | 1.37 | 1.62 |
| Средно Получени | 0.93 | 0.75 |
| Мачове Вкарал | 81% | 79% |
| Мачове Получил | 67% | 58% |
| Гол/Гол | 48% | 50% |
| Над 1.5 | 63% | 67% |
| Над 2.5 | 44% | 42% |
| Над 3.5 | 15% | 25% |
| Домакин | Гост | |
| Победи | 10 | 5 |
| Равни | 1 | 5 |
| Загуби | 2 | 1 |
| Вкарани Голове | 23 | 14 |
| Получени Голове | 12 | 6 |
| Средно Вкарани | 1.77 | 1.27 |
| Средно Получени | 0.92 | 0.55 |
| Мачове Вкарал | 100% | 91% |
| Мачове Получил | 54% | 45% |
| Гол/Гол | 54% | 45% |
| Над 1.5 | 69% | 73% |
| Над 2.5 | 62% | 18% |
| Над 3.5 | 23% | 0% |
Прогнози на потребителите
1 0% за ЖС Саура
X 0% за равен
2 0% за КР Белуиздад
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
