Люксембург - Национална Дивизия (2026 - 2027)
неделя, 18 октомври, 2026
17:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.95 |
3.38 |
3.17 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.26 |
1.22 |
1.68 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.48 |
2.42 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.77 |
1.21 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.98 |
1.73 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.36 |
2.79 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.60 |
2.21 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
16.10.2026 00:00.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Еш сюр Алзет, а гостите от Етелбрюк.
Разстоянието между двата града е 40.1 км.
Мачът ще се играе на стадион
Стад дьо ла Фронтиер,
който има капацитет от
4 000 места, от които седящи 1 200.
Снимки от Google карта
стадион Стад дьо ла Фронтиер.
Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Жюнес Еш - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.10.2026 |
Нац. Дивизия |
Каерйенг |
4 - 1 |
Жюнес Еш |
1.58 |
3.88 |
4.37 |
| 16.09.2026 |
Нац. Дивизия |
ЮС Хостерт |
1 - 1 |
Жюнес Еш |
2.10 |
3.40 |
2.91 |
| 12.09.2026 |
Нац. Дивизия |
Расинг ФК Унион |
5 - 1 |
Жюнес Еш |
1.56 |
3.93 |
4.52 |
| 06.09.2026 |
Нац. Дивизия |
Жюнес Еш |
5 - 1 |
Вилц 71 |
2.12 |
3.47 |
2.81 |
| 30.08.2026 |
Нац. Дивизия |
Рюмеланж |
2 - 5 |
Жюнес Еш |
2.20 |
3.56 |
2.61 |
| 23.08.2026 |
Нац. Дивизия |
Жюнес Еш |
1 - 3 |
Мондорф-ле-Бен |
4.45 |
3.40 |
1.67 |
| 16.08.2026 |
Нац. Дивизия |
УНА Щрасен |
1 - 0 |
Жюнес Еш |
1.31 |
4.50 |
7.83 |
| 09.08.2026 |
Нац. Дивизия |
Жюнес Еш |
0 - 2 |
Атерт Бисен |
5.42 |
3.94 |
1.47 |
| 01.08.2026 |
Нац. Дивизия |
Прогрес Нидеркорн |
2 - 1 |
Жюнес Еш |
2.05 |
3.21 |
3.09 |
| 23.05.2026 |
Нац. Дивизия |
Каерйенг |
0 - 2 |
Жюнес Еш |
1.93 |
3.38 |
3.35 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа и 2 загуби
в последните 3 домакинства.
Етцела Етелбрюк - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.10.2026 |
Нац. Дивизия |
Етцела Етелбрюк |
1 - 3 |
Ф91 Дюделанж |
4.40 |
3.78 |
1.59 |
| 16.09.2026 |
Нац. Дивизия |
Виктория Роспорт |
1 - 1 |
Етцела Етелбрюк |
2.04 |
3.52 |
2.86 |
| 12.09.2026 |
Нац. Дивизия |
Диферданж |
1 - 0 |
Етцела Етелбрюк |
1.08 |
7.79 |
18.64 |
| 06.09.2026 |
Нац. Дивизия |
Суифт Есперанж |
0 - 3 |
Етцела Етелбрюк |
2.13 |
3.60 |
2.88 |
| 30.08.2026 |
Нац. Дивизия |
Етцела Етелбрюк |
0 - 5 |
Рез. Валферданж |
2.72 |
3.50 |
2.21 |
| 23.08.2026 |
Нац. Дивизия |
Етцела Етелбрюк |
0 - 1 |
Каерйенг |
2.43 |
3.52 |
2.35 |
| 16.08.2026 |
Нац. Дивизия |
ЮС Хостерт |
5 - 1 |
Етцела Етелбрюк |
1.93 |
3.50 |
3.18 |
| 09.08.2026 |
Нац. Дивизия |
Етцела Етелбрюк |
0 - 1 |
Расинг ФК Унион |
4.76 |
3.96 |
1.52 |
| 01.08.2026 |
Нац. Дивизия |
Вилц 71 |
1 - 1 |
Етцела Етелбрюк |
2.14 |
3.40 |
2.82 |
| 09.11.2025 |
Купа на Люксембург |
Етцела Етелбрюк |
1 - 1 |
Расинг ФК Унион |
2.58 |
3.31 |
2.29 |
Общо 1 победа, 3 равенства и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 24.07.2024 |
Приятелски срещи |
Жюнес Еш |
0 - 0 |
Етцела Етелбрюк |
1.25 |
4.75 |
8.50 |
| 16.04.2023 |
Нац. Дивизия |
Етцела Етелбрюк |
3 - 0 |
Жюнес Еш |
4.20 |
3.77 |
1.59 |
| 06.11.2022 |
Нац. Дивизия |
Жюнес Еш |
6 - 0 |
Етцела Етелбрюк |
1.55 |
3.95 |
4.48 |
| 03.04.2022 |
Нац. Дивизия |
Жюнес Еш |
5 - 1 |
Етцела Етелбрюк |
1.54 |
3.93 |
4.68 |
| 17.10.2021 |
Нац. Дивизия |
Етцела Етелбрюк |
2 - 1 |
Жюнес Еш |
3.94 |
3.65 |
1.76 |
| 05.04.2021 |
Нац. Дивизия |
Жюнес Еш |
1 - 1 |
Етцела Етелбрюк |
- |
- |
- |
| 23.09.2020 |
Нац. Дивизия |
Етцела Етелбрюк |
1 - 1 |
Жюнес Еш |
- |
- |
- |
| 27.10.2019 |
Нац. Дивизия |
Жюнес Еш |
1 - 1 |
Етцела Етелбрюк |
1.67 |
4.01 |
3.75 |
| 10.03.2019 |
Нац. Дивизия |
Етцела Етелбрюк |
1 - 1 |
Жюнес Еш |
- |
- |
- |
| 26.08.2018 |
Нац. Дивизия |
Жюнес Еш |
1 - 0 |
Етцела Етелбрюк |
1.87 |
4.00 |
3.10 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 3 победи,
гостите
имат 2 победи
и 5 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Жюнес Еш имат изиграни 6 срещи,
като домакините имат 3 победи,
гостите нямат победа
и 3 пъти са завършили наравно.
Национална Дивизия класиране към 18.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
УНА Щрасен |
9 |
9 |
0 |
0 |
19 |
2 |
+17 |
27 |
| 2 |
Диферданж |
9 |
8 |
0 |
1 |
25 |
5 |
+20 |
24 |
| 3 |
Мондорф-ле-Бен |
9 |
7 |
0 |
2 |
18 |
12 |
+6 |
21 |
| 4 |
Прогрес Нидеркорн |
9 |
6 |
1 |
2 |
15 |
5 |
+10 |
19 |
| 5 |
Расинг ФК Унион |
9 |
5 |
3 |
1 |
23 |
10 |
+13 |
18 |
| 6 |
Каерйенг |
9 |
6 |
0 |
3 |
27 |
16 |
+11 |
18 |
| 7 |
Атерт Бисен |
9 |
5 |
1 |
3 |
20 |
13 |
+7 |
16 |
| 8 |
Резиденс Валферданж |
9 |
5 |
0 |
4 |
16 |
16 |
0 |
15 |
| 9 |
ЮС Хостерт |
9 |
3 |
2 |
4 |
14 |
13 |
+1 |
11 |
| 10 |
Ф91 Дюделанж |
9 |
3 |
1 |
5 |
11 |
16 |
-5 |
10 |
| 11 |
Виктория Роспорт |
9 |
2 |
2 |
5 |
14 |
20 |
-6 |
8 |
| 12 |
Жюнес Еш |
9 |
2 |
1 |
6 |
15 |
21 |
-6 |
7 |
| 13 |
Рюмеланж |
9 |
2 |
0 |
7 |
9 |
25 |
-16 |
6 |
| 14 |
Етцела Етелбрюк |
9 |
1 |
2 |
6 |
7 |
18 |
-11 |
5 |
| 15 |
Вилц 71 |
9 |
1 |
1 |
7 |
14 |
24 |
-10 |
4 |
| 16 |
Суифт Есперанж |
9 |
0 |
0 |
9 |
2 |
33 |
-31 |
-12 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Жюнес Еш |
|
| Етцела Етелбрюк |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Жюнес Еш |
Жюнес Еш |
|
Етцела Етелбрюк |
Етцела Етелбрюк |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
УНА Щрасен |
|
1 - 0 |
|
|
|
|
|
| 2 |
Диферданж |
|
|
|
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 3 |
Мондорф-ле-Бен |
1 - 3 |
|
1 - 3 |
|
|
|
|
| 4 |
Прогрес Нидеркорн |
|
2 - 1 |
|
|
|
|
|
| 5 |
Расинг ФК Унион |
|
5 - 1 |
|
|
0 - 1 |
|
|
| 6 |
Каерйенг |
|
4 - 1 |
|
|
0 - 1 |
|
|
| 7 |
Атерт Бисен |
0 - 2 |
|
0 - 2 |
|
|
|
|
| 8 |
Резиденс Валферданж |
|
|
|
|
0 - 5 |
|
|
| 9 |
ЮС Хостерт |
|
1 - 1 |
|
|
|
5 - 1 |
5 - 1 |
| 10 |
Ф91 Дюделанж |
|
|
|
|
1 - 3 |
|
|
| 11 |
Виктория Роспорт |
|
|
|
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 12 |
Жюнес Еш |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 13 |
Рюмеланж |
|
2 - 5 |
|
|
|
|
|
| 14 |
Етцела Етелбрюк |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 15 |
Вилц 71 |
5 - 1 |
|
5 - 1 |
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 16 |
Суифт Есперанж |
|
|
|
|
|
0 - 3 |
0 - 3 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Жюнес Еш |
Етцела Етелбрюк |
| Победи |
2 |
1 |
| Равни |
1 |
2 |
| Загуби |
6 |
6 |
| Вкарани Голове |
15 |
7 |
| Получени Голове |
21 |
18 |
| Средно Вкарани |
1.67 |
0.78 |
| Средно Получени |
2.33 |
2.00 |
| Мачове Вкарал |
78% |
56% |
| Мачове Получил |
100% |
89% |
| Гол/Гол |
78% |
44% |
| Над 1.5 |
89% |
67% |
| Над 2.5 |
67% |
44% |
| Над 3.5 |
56% |
33% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
1 |
| Равни |
0 |
2 |
| Загуби |
2 |
2 |
| Вкарани Голове |
6 |
6 |
| Получени Голове |
6 |
8 |
| Средно Вкарани |
2.00 |
1.20 |
| Средно Получени |
2.00 |
1.60 |
| Мачове Вкарал |
67% |
80% |
| Мачове Получил |
100% |
80% |
| Гол/Гол |
67% |
60% |
| Над 1.5 |
100% |
80% |
| Над 2.5 |
67% |
40% |
| Над 3.5 |
67% |
20% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.95 |
3.38 |
3.17 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.26 |
1.22 |
1.68 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.48 |
2.42 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.77 |
1.21 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.98 |
1.73 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.36 |
2.79 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.60 |
2.21 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
16.10.2026 00:00.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака