Азербайджан - Висша Лига (2017 - 2018)
15:30
Зира Баку
Габала
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.70 | 3.00 | 2.54 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 1.36 | 1.44 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 1.80 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.50 | 2.50 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 08.04.2018 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Баку, а гостите от Габала. Разстоянието между двата града е 185.1 км. Мачът ще се играе на стадион Олимпийски Спортен Комплекс Зира, който има капацитет от 1 500 места. Размерите на терена са 112 x 78 m. Снимки от Google карта стадион Олимпийски Спортен Комплекс Зира. Мачът ще се играе в 16:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Зира Баку - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.04.2018 | Висша Лига | Капаз Ганджа | 0 - 0 | Зира Баку | 4.10 | 3.14 | 1.80 |
| 14.03.2018 | Висша Лига | Зира Баку | 1 - 1 | Сабаил Баку | 1.48 | 3.72 | 5.83 |
| 10.03.2018 | Висша Лига | Карабах Агдам | 2 - 0 | Зира Баку | 1.37 | 3.83 | 8.28 |
| 04.03.2018 | Висша Лига | Зира Баку | 1 - 2 | Шамахи | 1.43 | 3.80 | 6.79 |
| 24.02.2018 | Висша Лига | Нефтчи Баку | 1 - 1 | Зира Баку | 2.97 | 2.96 | 2.25 |
| 17.02.2018 | Висша Лига | Габала | 2 - 1 | Зира Баку | 1.84 | 3.24 | 3.79 |
| 10.02.2018 | Висша Лига | Зира Баку | 1 - 1 | Сумгаит | 1.83 | 3.18 | 3.93 |
| 14.12.2017 | Купа на Азербайджан | Нефтчи Баку | 2 - 0 | Зира Баку | 2.20 | 3.05 | 2.95 |
| 03.12.2017 | Висша Лига | Сабаил Баку | 0 - 1 | Зира Баку | 3.73 | 3.18 | 1.88 |
| 26.11.2017 | Висша Лига | Зира Баку | 2 - 3 | Карабах Агдам | 3.19 | 2.99 | 2.15 |
Общо 1 победа, 4 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 2 загуби в последните 4 домакинства.
Габала - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.04.2018 | Висша Лига | Габала | 1 - 1 | Сумгаит | 1.65 | 3.20 | 5.03 |
| 13.03.2018 | Висша Лига | Шамахи | 1 - 1 | Габала | 4.00 | 3.26 | 1.79 |
| 09.03.2018 | Висша Лига | Капаз Ганджа | 0 - 1 | Габала | 5.46 | 3.56 | 1.53 |
| 04.03.2018 | Висша Лига | Габала | 1 - 2 | Нефтчи Баку | 1.59 | 3.58 | 4.86 |
| 24.02.2018 | Висша Лига | Сабаил Баку | 2 - 1 | Габала | 4.54 | 3.42 | 1.65 |
| 17.02.2018 | Висша Лига | Габала | 2 - 1 | Зира Баку | 1.84 | 3.24 | 3.79 |
| 10.02.2018 | Висша Лига | Карабах Агдам | 0 - 0 | Габала | 1.61 | 3.41 | 5.19 |
| 27.01.2018 | Приятелски срещи | Арсенал Тула | 3 - 3 | Габала | - | - | - |
| 17.01.2018 | Приятелски срещи | Габала | 0 - 1 | Цюрих | 2.45 | 3.50 | 2.39 |
| 11.12.2017 | Купа на Азербайджан | Габала | 1 - 0 | Сабаил Баку | 1.40 | 4.20 | 6.25 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 3 равенства и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.02.2018 | Висша Лига | Габала | 2 - 1 | Зира Баку | 1.84 | 3.24 | 3.79 |
| 28.10.2017 | Висша Лига | Зира Баку | 2 - 1 | Габала | 2.53 | 2.91 | 2.64 |
| 09.09.2017 | Висша Лига | Габала | 1 - 1 | Зира Баку | 1.62 | 3.27 | 5.14 |
| 02.04.2017 | Висша Лига | Габала | 1 - 1 | Зира Баку | 1.44 | 3.59 | 7.18 |
| 12.02.2017 | Висша Лига | Зира Баку | 2 - 2 | Габала | 4.53 | 3.38 | 1.68 |
| 19.11.2016 | Висша Лига | Габала | 1 - 0 | Зира Баку | 1.29 | 4.43 | 9.04 |
| 25.09.2016 | Висша Лига | Зира Баку | 0 - 2 | Габала | 4.70 | 3.83 | 1.58 |
| 07.05.2016 | Висша Лига | Зира Баку | 0 - 3 | Габала | 2.76 | 3.02 | 2.41 |
| 13.03.2016 | Висша Лига | Габала | 1 - 2 | Зира Баку | 1.75 | 3.27 | 4.28 |
| 09.03.2016 | Купа на Азербайджан | Габала | 5 - 1 | Зира Баку | 1.68 | 3.17 | 4.78 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 5 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Зира Баку имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно.
Висша Лига класиране към 08.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Карабах Агдам | 22 | +24 | 53 |
| 2 | Габала | 21 | +14 | 40 |
| 3 | Сумгаит | 21 | +5 | 35 |
| 4 | Зира Баку | 21 | +8 | 34 |
| 5 | Нефтчи Баку | 21 | +4 | 30 |
| 6 | Шамахи | 22 | -15 | 18 |
| 7 | Сабаил Баку | 22 | -17 | 18 |
| 8 | Капаз Ганджа | 22 | -23 | 12 |
Хронология в първенството
| Зира Баку | |
| Габала | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Зира Баку | Зира Баку | Габала | Габала | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Карабах Агдам | 2 - 3 | 2 - 0 | 2 - 3 | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 2 | Габала | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | - | - | - | |
| 3 | Сумгаит | 1 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 4 | Зира Баку | - | - | - | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 5 | Нефтчи Баку | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 2 | 2 - 3 | 2 - 3 | |
| 6 | Шамахи | 1 - 2 | 0 - 1 | 1 - 2 | 3 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 7 | Сабаил Баку | 1 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | 3 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 8 | Капаз Ганджа | 3 - 0 | 0 - 0 | 3 - 0 | 0 - 2 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
*** По 3 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Зира Баку | Габала | |
| Позиция | 4 | 2 |
| Точки | 34 | 40 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 4 | 2 |
| Точки | 18 | 20 |
Форма в шампионата
| Зира Баку | Габала | |
|
Победи
Равни Загуби |
9
7 5 |
12
4 5 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
3 2 |
6
2 3 |
Голове в шампионата
| Зира Баку | Габала | |
|
Вкарани
Получени |
28
20 |
35
21 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
17
11 |
20
12 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.70 | 3.00 | 2.54 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 1.36 | 1.44 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 1.80 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.50 | 2.50 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 08.04.2018 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
